Новини
Нагородження молодих вчених до дня науки від «Департаменту освіти та науки та нового Голови ради молодих вчених.
17.05.2024 року відбулося 1 засідання РМВ ДО із новим Головою Романом МАЛЕГІНИМ - аспірантом, асистентом кафедри інжинірингу технічних систем. На цьому засіданні обговорювали важливі питання роботи РМВ ДО на наступний місяць:
1. Пропозиції по корегуванню положення РМВ ДО;
2. Пропозиції по внутрішнім посадам РМВ ДО;
3. Бажаючи допомогти займатись сайтом РМВ ДО;
4. Команди на кубок РМВ ДО з футзалу;
3. Питання щодо участі у створенні кластерного руху у Дніпропетровській області.
Також На цьому заході відбулось нагородження представників молодих вчених з різних університетів. Від УДУНТу був нагороджений Рубан Володимир Олександрович – Асистент кафедри «Металургії чавуну та сталі»
Вітаємо з нагородою. З повагою адміністрація університету та Рада молодих вчених.
1 кубок з міні футболу громадської організації «Рада ректорів закладів вищої освіти Дніпропетровської області».
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
23. 02. 2024 року на базі спорткомплексу ДНУ за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області, Ради молодих вчених Дніпропетровської області та голови «Ради ректорів» Сергія Оковитого відбувся кубок з міні футболу громадської організації «Рада ректорів закладів вищої освіти Дніпропетровської області». У змаганнях взяли участь команди співробіників 6 університетів серед яких ДДАЕУ, ДДУВС, НТУ «ДП», ДНУ, УДУНТ, а також наші колеги з Запоріжжя ЗЦППП «Академія поліції» що тимчасово переміщені до нашої області.
Спочатку відбулась офіційне відкриття Головою «Ради ректорів», ректором Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара - Сергієм Оковитим та представниками Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області - Іриною Грицай та Миколою Кравченко, а також Головою Ради молодих вчених Дніпропетровської області - Деревягіною Наталією
За підтримки PhD, Голова ради молодих вчених УДУНТ Калимбета Миколи Володимировича, наш університет представляла команда співробітників, що зайняла призове 3 місце:
Дутко Тарас Романович - Доцент кафедри «Фізичного виховання», футболіст -чемпіон параолімпійських ігор 2018 та 2022р, капітан команди;
Кассір Валерій В’ячеславович - Капітан, Курсовий офіцер навчального курсу;
Коломієць Антон Сергійович - Капітан, Заступник начальника курсу з морально-психологічного забезпечення;
Лікаренко Дмитро Юрійович - Капітан, Офіцер відділення матеріально-технічного забезпечення;
Мірошник Віталій Анатолійович - Старший викладач кафедри «Транспортна інфраструктура»;
Приймак Микола Віталійович - Майор, Викладач - начальник автомобільної служби.
Ще раз вітаємо команду нашого університету, бронзових призерів турніру із перемогою!!!
З повагою адміністрація університету та Рада молодих вчених.
Зустріч з військовою адміністрацією Дніпропетровської області.
9 січня 2024 року відбулася неймовірно цікава і важлива зустріч Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака з Радою молодих вчених Дніпропетровської області та молодими вченими Дніпропетровщини.
Від нашого Університету на цьому заході були присутні Калимбет Микола Володимирович, Голова Ради молодих вчених УДУНТ та Шаповалов Олександр Сергійович Асистент кафедри «Електрорухомий склад залізниць».
На цій зустрічі обговорювали важливі питання розвитку молодої науки в Дніпропетровській області. Ми говорили про ті винаходи і речі, що можуть бути корисними для наших оборонців та післявоєнного відновлення України. Надихає, що у молодих вчених області чимало таких ідей!
Також на зустрічі відбулось нагородження від Дніпропетровської обласної військової адміністрації за високі досягнення, де серед осіб що було нагородження був Голова РМВ УДУНТ – Калимбет Микола Володимирович.
Дякуємо за те що приділяється увага питанням вчених області та сподіваємося на подальшу співпрацю!!!
Виїзне засідання РМВ ДО на базі Зоологічного музею.
28.12.23 відбулося чергове засідання РМВ ДО на базі Зоологічного музею Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
Зоологічний музей – унікальне історичне місце нашого регіону, яке має більше ніж 100-річну історію. Варто зазначити, що Зоологічний музей відіграє помітну роль у формуванні сучасних уявлень про природу та проблеми взаємовідносин людини з навколишнім середовищем. Наразі у музеї експонується більше ніж 1000 екземплярів тварин місцевої та світової фауни.
Молоді вчені мали можливість побачити унікальні експонати та дізнатись нову корисну інформацію.
Висловлюємо велику подяку директору Зоологічного музею, Івану Анатолійовичу Буртному, за теплий прийом та цікаву екскурсію!
Також щира подяка голові Ради молодих вчених ДНУ імені Олеся Гончара - Сергію Єрмоленко за запрошення!
Зустріч із Ректором Академії музики.
15 листопада відбувся Круглий стіл Ради молодих вчених Дніпропетровської області щодо перспектив розвитку освіти на рівні області за запрошенням ректора Дніпровської академії музики, заслуженого діяча мистецтв України Новікова Юрія Михайловича та голови Ради молодих вчених Дмитра Демченка.
На цьому заході серед Голів рад молодих вчених різних ЗВО/НДУ був присутній Голова РМВ УДУНТ – Калимбет Микола Володимирович. Щиро дякуємо за цікаву дискусію та цінні відкриття!
Виїзне засідання РМВ ДО в Академії музики.
30.10.2023 р. відбулось виїзне засідання Ради молодих вчених Дніпропетровської області у Дніпровській академії музики на запрошення Демченка Дмитра, композитора, викладача, аспіранта та наукового співробітника кафедри музикознавста, композиції та виконавської майстерності.
Коротке засідання Ради, надихаюча зустріч із ректором, заслуженим діячем мистецтв України Новіковим Юрієм Михайловичем, та неймовірний концерт - на декілька годин ми опинились зовсім в іншому світі, за що щиро дякуємо!
Треба зазначити, що нам пощастило попасти саме на концерти, які організовані до 125-річчя Дніпровської академії музики, це неймовірно!
Дякуємо за гостинність та можливість відволіктись від буденності!
Регіональна зустріч Ради молодих вчених Дніпропетровської області з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України на базі Департаменту освіти і науки ДніпроОДА.
9 червня відбулася регіональна зустріч Ради молодих вчених Дніпропетровської області з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України на базі Департаменту освіти і науки ДніпроОДА.
У зустрічі взяли участь члени Ради, молоді вчені ЗВО та НДУ, представники Департаменту та голова РМУ при МОН Олеся Ващук.
Порядок денний Регіональної зустрічі:
1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Дніпропетровській області.
2. Презентація Ради молодих вчених Дніпропетровської області, механізми взаємодії між владою та молодими вченими, проекти Ради.
3. Проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
4. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.
Команда Ради молодих вчених Дніпропетровської області неймовірно раді гостям та дискусії, що вийшла жвавою та продуктивною! Вже чекаємо наступного разу в гості! У якості подарунку, Рада презентувала збірник "Траєкторія успіху молодих вчених Дніпропетровської області", унікальне видання, без аналогів на теренах України.
Виїздне засідання РМВ ДО до Ботанічного саду.
4 травня 2023 року відбулося чергове виїзне засідання Ради молодих вчених Дніпропетровської області у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
У рамках заходу було проведено екскурсію в ботанічному саду ДНУ. Молоді вчені відвідали експозиції з рослин світової флори та мальовничі пейзажі прихистку природи в умовах великого міста.
Велика подяка від РМВ ДО директору ботсаду Анатолію Кабару за цікаву та пізнавальну екскурсію, голові Ради молодих вчених ДНУ Сергію Єрмоленко та проректору з наукової роботи Олегу Маренкову за гостинність!
Круглий стіл "Наука та освіта Дніпропетровщини в умовах війни"
26 квітня 2023 року відбувся круглий стіл "Наука та освіта Дніпропетровщини в умовах війни", організаторами якого були
Рада молодих вчених Дніпропетровської області та Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
На цьому заході представники різних ЗВО/НДУ поділилися своїми проблемами в освіті та науці у військовий час. Разом ми обговорили шляхи вирішення проблемних питань. Від нашого ЗВО виступив Голова Ради молодих вчених УДУНТ Николай Калимбет із доповіддю.
Після доповідей всіх учасників було вирішено створити резолюцію яку потім буде направлено до вищих інстанцій.
Хочу подякувати впершу чергу військових завдяки яким ми мали змогу проводити такі важливі заходи.
По-друге хочеться подякувати організаторам, за можливість виказати та поділитися проблеми в освіті і науці у нашому ЗВО. Ми показали що ми є, ми працюємо, що наші вчені не дивлячись ні на що працюють і готові працювати далі, навіть у такі складні часи.
Сподіваюся що нас із вами почують та хоча трошки почнуть рухатись у бік покращення ситуації в напрямку розвитку освіти і науки. Дуже вдячний всім науковцям та педагогам за вашу працю. Я певен що країна може вами пишатися!!!
УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Товариство, як Голова Ради молодих вчених прошу всіх небайдужих допомогти нашим хлопцям з медзабезпеченням.
У Дніпрі формуються загони тероборони. Є велика потреба в медикаментах для оборонців міста.
Це не просто збирання коштів і переведення їх кудись, а закуповується і відводиться до людей. кожна гривня на вагу золота🙏
Всі фотозвіти/чеки все надсилається!
Цим питанням займається наша колишня студентка Дарья
https://t.me/valickaya ;
Номер карти: 5375414112867097
Нагородження переможців обласних конкурсів для молодих вчених
Вчора у круглому залі відбулось нагородження переможців конкурсів "Краща Рада молодих вчених", "Кращий молодий вчений " та "Молоді вчені Дніпропетровщіни". Нашому університету є також ким пишатись. Привітайте доцента каф. "Філософія та українознавство" Ляшенко Ірину Сергіївну яка зайняла перше місце на конкурсі "Кращий молодий вчений" у номінації гуманітарні науки. Вітаємо вас із перемогою, успіхів вам і надалі, в цій не легкій вашій справі.
Обласні конкурси для молодих вчених
Доброго дня друзі ось пройшли 3 основні обласні конкурси для молодих вчених, це:
- "Краща Рада молодих вчених нашого університету";
- "Кращий молодий вчений Дніпропетровщини";
- "Молоді вчені Дніпропетровщини";
В цьому році ДІІТ представляли молоді вчені у всіх трьох конкурсах . У конкурсі "Краща Рада молодих вчених"(КРМВ) Голова Ради молодих вчених ДІІТу Калимбет М.В. подавав заявочку. У конкурсі "Кращий молодий вчений Дніпропетровщини"(КМВ)від нвшого університу було подано 2 заявочки, це від Калимбет М.В. аспіранта 4 курсу, та голови РМВ ДІІТ, та Доцента каф. "Філософії та українознавства" Ляшенко І.С.
У конкурсі проєктів "Молоді вчені Дніпропетровщини"(МВД) аспірантом 4 курсу, та головою РМВ ДІІТ Калимбетом М.В. був поданий 1 соціальний проєкт на тему "Навчально діючий СТЕМ стенд з вирощування біорізноманіття з доповненою реальністю"
У конкурсі КРМВ приймало участь 16 різних ЗВО/НДІ області наша Рада молодих вчених зайняла почесне 5 місце.
У конкурсі КМВ прошу привітати переможницю, що зайняла перше місце у номінації "Гуманітарні науки" Доцента каф. "Філософії та українознавства" Ляшенко І.С.
У конкурсі МВД, на жаль наш проєкт не зайняв почесне призове місце, проте отримав хороші відгуки від наукової спільноти і навідь були члени коміссії, що оцінювали проєкт, які б хотіли допомогти із реалізацією проєкту.
Також РМВ ДІІТ брала участь у написанні ще одного проєкту для цього ж конкурсу, який подавався як ініціатива від Ради молодих вчених Дніпропетровської області, і який виграв цей конкурс проєктів, отримавши грошову винагороду. Давайте привітаємо наших Героїв. Ми вами пишаемось!!!)))
Вебінари программи Горизонт 2020
Шановні пані та панове!
Національний контактний пункт програми Горизонт 2020 та ГО Агенція Європейських Інновацій проводять інформаційні вебінари щодо процедур початкового етапу підготовки проектів на конкурси цієї програми:
6 вересня 2021 року, 15.00 - 16.00, “Як знайти релевантний конкурс програми Горизонт 2020 та сформувати проєктну ідею”
7 вересня 2021 року, 15.00 - 16.00 “Пошук партнерів та формування консорціуму відповідно до умова конкретного конкурсу”
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/MV1Wvzm71BPFLSH58
Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Всім іншим буде запропоновано підключитись до онлайн трансляції у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA
Мета вебінарів - представити українським організаціям оптимальний план підготовки до відкритих та очікуваних конкурсів програми Горизонт Європа.
Очікувана аудиторія вебінару:
представники університетів та дослідницьких центрів;
представники інноваційного бізнесу;
команди стартапів;
фахівці інноваційних структур, які створені центральними та місцевими органами влади;
представники громадського сектору.
Основні теми вебінару:
де шукати інформацію про програму Горизонт Європа та про очікувані конкурси;
які основні проєкти можуть подавати українські організації;
місце цифрових інновацій у різних частинах програми Горизонт Європа;
як знайти ключові організації за напрямами власних інтересів;
з чого почати підготовку проєктної заявки;
практичні поради з основних етапів підготовки проєктних заявок;
Основний спікер вебінару:
Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ
(https://www.facebook.com/ivan.kulchytskyy, https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/ )
Проєкти ГО АЄІ (https://aei.org.ua/projekty/)
Вебінари є одним із серії вебінарів, які ми проводимо в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.
Зміст цього повідомлення є особистою позицією експертів і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
ДОДАТКОВО для організацій з міста Львова
Офлайн захід 9 вересня для тих хто має ідеї
Цифрова трансформація Львівщини - виклики, можливості та пілотні проєкти
https://www.facebook.com/events/210413441059110/
ДОДАТКОВО для організацій з міста Одеса
Офлайн захід 21 вересня для тих хто має ідеї
Європейські програми підтримки цифрових інновацій – можливості для бізнесу, науки і влади.
Реєстрація та інформація тут
https://forms.gle/aANvrxumvNaLFHbc9
Привіт усім! На наступному тиждні буде проходити крутий івент! Пропонуємо взяти участь усім бажаючим
Реєструйтесь на безкоштовний курс "Продуктовий Інтенсив".
На вас чекають 4 дні лекцій та воркшопів від експертів Інжинірингової школи Noosphere Dnipro.
Реєстрація на курс: https://forms.gle/Ac3i4HZEjbZfgaKh6
03.07.2021р. на території парка Шевченка пройшов цікавий захід Dnipro Education City. Цей захід вперше проходив у нашому місті, та мав на меті популяризувати науку, та більше розповісти майбутнім абітурієнтам, а саме учням 9-11 класів про різні заклади вищої освіти(ЗВО), які є у нашому місті. У заході приймали участь 13 ЗВО, серед яких був і наш Дніпропетровський національний університет заліізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
15 червня о 15.00 відбулося виїзне засідання Ради молодих вчених дніпропетровської області. На засіданні були присутні Глави рад молодих вчених з різних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а саме з «Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара»; «Українського державного хіміко-технологічного університету»; «Дніпровського державного медичного університету»; ДУ «Інституту гастроентерології НАМНУ» Інституту технічної механіки Національної академії наук України і Державного космічного агентства України, Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» і. т. д.
Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області, що присвячений Дню науки в Україні.
Нарешті вони це зробили, Привітайте наших героїв!!!
29 травня 2021 року відбулась визначна подія - VI турнір з футзалу за Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області, що присвячений Дню науки в Україні.
До участі у турнірі було запрошено команди молодих учених (спеціалістів) з футзалу закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області.
Турнір відбувся на базі Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. В.Лазаряна.
VI турнір з футзалу за Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області
GIST INNOVATES UKRAINE
Запрошуємо молодих вчених до участі в програмі. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Вебінари про особливості платформи Web of Science
Запрошуємо молодих вчених ознайомитись з вебінарами. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.27.01.2021р. Відбулось обговорення стратегії розвитку ради молодих вчених на я кій обговорювались питання щодо подальшого напрямку роботи ради молодих вчених Дніпропетровської області, та покращення життя для молодих вчених.
Важливі теми програм ЄС, науково-інноваційного розвитку України, цифризації, та планів на 2021 рік
Запрошуємо молодих вчених ознайомитись з темами. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Новорічне привітання співробітників університету із новорічними святами. З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!
Прямий ефір за участі керівництва Національного агентства «Підсумки діяльності Національного агентства у 2020 р. та перспективи 2021 р.»
Запрошуємо молодих вчених до участі в зустрічі. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Онлайн-зустріч «Підсумки діяльності Національного агентства у 2020 р. та перспективи 2021 р.»
Запрошуємо молодих вчених до участі в зустрічі. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Готовність ЗВО до дистанційної освіти_опитування
Запрошуємо молодих вчених до участі в опитуванні. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Академічні стипендії Президента України
Повідомляємо молодим вченим про призначення академічних стипендій Президента України. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Реєстр Рад молодих вчених та наукових товариств України
Повідомляємо молодим вченим про створення Реєстру Рад молодих вчених та наукових товариств України. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.02.12.2020 року Дніпровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна було проведено конференцію Ради молодих вчених, для аспірантів, докторантів і молодих вчених.
Зі вступним словом виступив голова Ради молодих вчених Калимбет М. В., відмітивши, що ДНУЗТ має потужну команду молодих вчених і заохочував їх більше приймати участь у таких конкурсах як Кращий молодий вчений.
Виступив голова наукового товариства студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Маркуль Р. В. і відмітив, що з метою залучення молоді до наукових заходів та науково-дослідних робіт треба сприяти написанню студентами статей під час бакавріату та магістратури.
Проректор з науково-педагогічної, економічної роботи, перспективного та інноваційного розвитку, доктор технічних наук Радкевич Анатолій Валентинович відзначив, що насьогодні метою є вивести роботу молодих вчених із неформального рівня та гідно представляти університет.
Відео доступне за посиланням
Конференція Ради молодих вчених, для аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту академікаВ. Лазаряна
Запрошуємо молодих вчених до участі в конференції Ради молодих вчених, для аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту академікаВ. Лазаряна. З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.
Програма конференціїOнлайн-зустріч «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти»
Запрошуємо молодих вчених до участі в онлайн-зустрічі «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти». З повагою Рада молодих вчених ДНУЗТ.Creative Ukraine 2020. Intellectual property
Креативна Україна / Creative Ukraine та Український інститут інтелектуальної власності - Укрпатент запрошують на секторальний модуль форуму "Інтелектуальна власність та креативні індустрії".Доступ до повнотекстових ресурсів бази даних SCIENCEDIRECT
Українські вчені отримають доступ до:
- електронних книг повнотекстової бази даних ScienceDirect (понад 39 тис. електронних книг колекції All Access Books) – протягом 12-місячного періоду з дати укладення відповідного договору за результатами проведеної закупівлі послуг;
- аналітичної платформи SciVal для шести установ, визначених раніше наказом МОН, – до 31 травня 2021 року.«Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників»
У четвер, 19 листопада 2020 року, Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть спільний інформаційний день «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції. Для проведення онлайн заходу буде використано платформу Microsoft Teams.Oнлайн-семінар про застосування інструментів Google
Міністерство освіти і науки України та Google Україна проведуть онлайн-семінар для науковців, на якому розкажуть про застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій. Йдеться про Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.Kонференція наукового товариства
07.10.2020 року відбулась конференція членів наукового товариства студентів, курсантів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. ЛазарянаУчасники Всеукраїнського форуму рад молодих вчених від 29 вересня 2020 року.
29 вересня 2020 року відбувся перший Всеукраїнський форум рад молодих вчених, на якому було при сутні 469 представників: Міністерства, Ради молодих учених при МОН України, Рад молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих учених, зацікавлених у створенні Рад молодих учених в інституціях, які вони представляють, серед яких був голова Ради молодих вчених ДНУЗТ ім. Акад. В.Лазаряна Калимбет Микола Володимирович.80-та Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, магістрантів та студентів 2019/2020 н.р.
Всеукраїнська конференція студентів та молодих вчених 2020 р. «ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ»79 Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених, магістрантів та студентів
З 25 по 31 березня 2019 року в рамках тижня студентської науки в університеті відбулася 79 Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених, магістрантів та студентів. Метою конференції було висвітлення сучасних досягнень науки і техніки в області залізничного транспорту.20.06.18 на засіданні Науково-технічної ради Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна заслуховувались результати виконання проекту молодих вчених університету
20.06.18 на засіданні Науково-технічної ради Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна заслуховувались результати виконання проекту молодих вчених університету, що фінансувався за рахунок загального фонду державного бюджету на підставі конкурсу Міністерства освіти і науки України 2016 р.20 квітня 2018 року в приміщенні Агенства розвитку Дніпра пройшла нарада членів ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» із заступником директора по інноваціям Агентства розвитку Дніпра Дмитром Хорішко.
20 квітня 2018 року в приміщенні Агенства розвитку Дніпра пройшла нарада членів ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» із заступником директора по інноваціям Агентства розвитку Дніпра Дмитром Хорішко.Робоча зустріч із Заступником начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владиславом Яцуком.
20 квітня 2018 року Голови рад молодих вчених Дніпропетровської області та науковий актив завітали на робочу зустріч із Заступником начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владиславом Яцуком.4.04.2018 о 11.00 відбулася зустріч активу молодих вчених ДНУЗТ із представниками Департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради-організаторами конкурсу «InnoDnipro».
4.04.2018 о 11.00 відбулася зустріч активу молодих вчених ДНУЗТ із представниками Департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради-організаторами конкурсу «InnoDnipro». На цій зустрічі делегати від Департаменту інноваційного розвитку познайомили молодих вчених нашого університету з умовами конкурсу.4.04.2018 о 17.00 годині актив ради молодих вчених ДНУЗТ (Гордєєва І.О. та Мозолевич Г.Я.) прийняв участь у засіданні ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області».
4.04.2018 о 17.00 годині актив ради молодих вчених ДНУЗТ (Гордєєва І.О. та Мозолевич Г.Я.) прийняв участь у засіданні ГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області».23.03.2018 р. Рада молодих вчених Дніпропетровської області за підтримки Глеб Пригунов та Молодіжний Центр Дніпропетровщини провела 3 турнір на Кубок Ради з футзалу.
23.03.2018 р. Рада молодих вчених Дніпропетровської області за підтримки Глеб Пригунов та Молодіжний Центр Дніпропетровщини провела 3 турнір на Кубок Ради з футзалу. Команда Рада молодих вчених ДНУЗТ посіла ІІ місце, зігравши 2-2 з Дніпровською політехнікою, 4-0 з Дніпровським університетом внутрішніх справ та 3-3 з переможцями турніру - збірною командою ДНУ та Агроекономічного університету.19 грудня 2017р. Рада молодих вчених ДНУЗТ прийняла участь в презентації «Платформи міських інновацій» у Дніпрі
19 грудня 2017р. Рада молодих вчених ДНУЗТ прийняла участь в презентації «Платформи міських інновацій» у Дніпрі, на базі комунікаційного майданчика «Агентства розвитку Дніпра». Організаторами заходу виступили: департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради, Місто. Ідеї. Інновації. За підтримки ГО «Громадська рада Smart city» (м. Київ) та комунального підприємства «Агентство Розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради.Школа молодого вченого
Традиційно у березні місяці Рада молодих вчених Дніпропетровської області проводить Школу молодого вченого.Рада молодих вчених Дніпропетровської області на наукових читаннях "Дніпровська орбіта"
Представники Ради молодих вчених Дніпропетровської області Мозолевич Григорій та Єлісєєва Марина за запрошенням Ради молодих спеціалістів ДП «КБ «Південне» 20-22 жовтня 2016 року взяли участь у ХІ наукових читаннях «Дніпровська орбіта».І тур Всеукраїнських студентських дебатів з питань сталого розвитку
25 квітня 2016 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбувся І тур Всеукраїнських студентських дебатів з питань сталого розвитку. Цей захід проводиться в рамках співпраці ВНЗ із Міжнародним проектом ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». В дебатах прийняли участь 5 динамічних і активних команд різних факультетів нашого університету: Електрифікації залізниць, Управління процесами перевезень, Промислового та цивільного будівництва, Технічної кібернетики та Організації будівництва залізниць. Головним суддею змагань виступ Голова Дніпропетровської обласної ради молодих вчених, д.е.н., доцент Дніпропетровського аграрно-економічного університету Безус Роман Миколайович. Йому допомагали представник першої дебатної команди ДІІТу (2013 р) , нині аспірант Троян Андрій Володимирович, зав. кафедри міжнародної економіки Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, к.е.н., доцент Литвин Марина Валентинівна, Голова ради молодих вчених ДІІТу, к.т.н., доцент Мозолевич Григорій Якович та к.т.н., доцент Гордєєва І.О..Вчена рада 29-12-2014
29.12.2014 в ауд. 314 відбулася Вчена Рада університету. Ректор університету О.М. Пшінько підвів підсумки року і привітав усіх з наступаючим Новим роком. Для вчених університету рік, що минає, став дуже плідним, незважаючи на непросту ситуацію в країні. Вітання Г.Я.Мозолевича і Ради молодих вчених університету з другим місцем серед рад молодих вчених Дніпропетровська від обласної адміністраціїЗахист робіт на Грант Облдержадміністрації
09-10 грудня 2014 року в Дніпропетровській облдержадміністрації відбувся захист робіт молодих вчених, що були подані до конкурсу "Молоді вчені - Дніпропетровщині". Від нашого університету на конкурс було представлено п’ять робіт. Результати конкурсу будуть відомі 25 грудня 2014 року.Студенська конференція (10-11-04-2013) кафедра Мости
09-10 квітня 2013 на кафедрі "Мости" відбулася наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів ...Студентська конференція на кафедрі УЕР
09-10 квітня 2013 на кафедрі УЕР відбулася наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентівВручення дипломів за 2013 рік молодим вченим університета
У 2013 році значні здобутки мають молоді вчені університету. Наприкінці минулого місяця 2 гранти міського голови отримали наші молоді колеги. На минулому тижні отримали нагороди Обласної адміністрації наступні науковці.