Дмитрушківський ліцей

Дмитрушківський ліцей здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.

Освітній процес відбувається в одну зміну.

З 2019 року Дмитрушківський ліцей має статус опорного ЗЗСО, з 01.07.2021 – фінансову автономію (самостійний бухгалтерський облік).

З метою забезпечення якісних освітніх послуг, створення мотивуючого освітнього середовища розроблено «Стратегію розвитку та діяльності закладу освіти на 2021-2025 роки»,  «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти» та «Перспективне прогнозування розвитку ліцею на 2021-2025 роки». На виконання зазначених документів в закладі осучаснено освітнє середовище, покращено дизайн, розроблено критерії щодо здійснення комплексної самооцінки ліцею. Започатковано загальношкільний конкурс  «Super class - це про нас», в рамках якого проводилися тематичні змагання між класними колективами. 

Облаштування укриття

 У 2022 році обладнано укриття № 1 на 180 осіб. У 2020 році Дмитрушківською сільською радою для даного приміщення було виготовлено робочий проект  «Капітальний ремонт приміщень № 1, № 2, № 10, № 11, № 12 Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради по вул. Петропавлівська, 15 в с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області» з експертним звітом. 24.05.2023 здійснено коригування ПКД з експертизою: «Капітальний ремонт приміщень № 1, № 2, № 10, № 11, № 12 Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради по вул. Петропавлівська, 15 в с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області з облаштуванням найпростішого укриття. Коригування». 08.09.2023 укладено договір на поточний ремонт підвального приміщення №2 (найпростіше укриття) на суму 587000,00 грн. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-08-15-010356-a). Після завершення робіт заплановано для користування орієнтовно 60 особами.

Навчання дітей з особливими освітніми потребами

У ЗЗСО створено також умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами: архітектурна доступність закладу (пандус, внутрішні туалети), наявність кабінету реабілітації, спеціальна підготовка вчителів (навчання на курсах підвищення кваліфікації в комунальному навчальному закладі ЧОІПОПП та інших платформах). У 2023/2024 навчальному році створено 6 інклюзивних класів (3, 4-а, 6-а, 7-а, 9, 10), в яких навчається 7 учнів з особливими освітніми потребами. 

             Дистанційне навчання

Дистанційне  навчання проводиться з урахуванням індивідуальної траєкторії освіти кожного учня. Кожна робота учня перевіряється, аналізується, вносяться, за потреби, корективи, відбувається додаткове консультування і лише тоді, коли учитель пересвідчився, що тема засвоєна, учень рухається далі. Створено сторінку "Дистанційне навчання" на сайті ліцею, ведеться електронний журнал та електронні щоденники.

Систематично використовуються учителями сервіси е-пошти, Googlе-диску (презентації, Googlе-тести, Googlе-форми, Googlе-класи тощо), освітянської платформи «На Урок», «Всеосвіта», студія онлайн-освіти EdEra, платформа GLOS, он-лайн конструктор Кahoot, тести, генерування QR-кодів відео-уроки через OBS (стріми), прямі ефіри в ютуб, власні блоги класів, та відео пояснення  до нових тем через ютуб.

    Крім того, учителі використовують для формування в учнів знань та вмінь  можливості своїх профільних інтернет-платформ, індивідуальні консультації, перевіряють фото роботи.

LinkFacebook