דיקור סיני ועיסוי רחם    

  אוריה עזאני   0526900929

כול האמור באתר הוא בגדר המלצה בכול בעיה רפואית יש להיוועץ עם הרופא המטפל


עיסוי רחם

עיסוי הבטן/רחם הוא עיסוי חיצוני והוא מוכר וידוע בתרבויות עתיקות מכול העולם, כך נשים היו מרפאות ועודן מרפאות נשים ומכינות את גופן לקראת הריון ואחרי לידה.

הטכניקה שבה אני מטפלת, בעיסוי בטן/רחם, הגיעה מהחוכמה העתיקה של שבט בני המאיה, השיטה שוכללה ע"י ד"ר רוזיטה ארויגו אחרי שהשמאן , איש הרפואה המסורתי, דון אליחיו פאנטי העביר לה את הידע הרב מתוך כוונה שהיא תשמר את הידע תעביר ותפיץ אותו הלאה. ד"ר רוזיטה ארוויגו לקחה על עצמה את המשימה לשמר את הידע שטמון בעיסוי הבטן ואף חיברה בין הידע של הרפואה העתיקה של שבט בני המאיה לידע של הרפואה המערבית.עיסוי הרחם יכול לעזור במצבים הבאים:

             כניסה להריון

             תמיכה בטיפולי פוריות

             כאבי מחזור

             מחזור לא סדיר

             ביוץ לא סדיר

             Fsh   גבוה

             Pms   תסמונת קדם ויסתית

             שחלות פולציסטיות

             כאבי ביוץ

             הפלות חוזרות

             תמיכה בשינויים בגיל המעבר

             ועוד...לקריאה נוספת במאמרים וסיפורי מקרה:

             עיסוי רחם ריפוי השושלת הנשית

             רחם קרה עיסוי רחם והיקלטות להריון

             עיסוי רחם שיפור זרימת דם לרחם

             פגיעה מינית ועיסוי רחם

             הרחם מבקשת הגנה - דיקור סיני ועיסוי רחם לשמירה והגנה

             מי יתפלל עלי עכשיו סיפור מקרה עיסוי רחם

             עיסוי רחם מקור לאהבה וריפוי נשי

             בין גלגול נשמות לכניסה להריון סיפור מקרה עיסוי רחם דיקור סיני הריון
האגן הוא המרכז הפיזי והרוחני של האישה, הוא החלל שממנו היא פועלת, חושבת, מקבלת השראה ומעניקה אהבה. על המקום להיות מעוגן בזמן הכניסה להריון ברמה הפיזית וברמה הרגשית רוחנית.

העיסוי רחם להיקלטות להריון עצמו מרגיע מאוד את הגוף, כי הוא מרפה רצועות, ושרירים והוא משפר את זרימת הדם לאגן ולגוף כולו. כשאישה רגועה בגוף וברגשות להריון יותר קל להגיע ולהשתרש ברחם, כול האגן חם וזרימת הדם חופשיה במקום להיות מכווצת.

אנחנו כנשים אוגרות ברחם (בגלל היותה חלל פתוח וריק) הרבה זכרונות ורגשות, מקיום יחסי מין שלא רצינו בהם, דרך רגשות של פגיעה ועצב, קנאה ושנאה, כעס, נטישה של אמא או אהוב, וכלה בפגיעה מינית. כשיש רגשות תקועים ברחם שלא מתפנים, יש כיווץ פיזי של המקום וקושי להקלטות להריון. הרפואה הסינית מתייחסת לרגשות כגורמי מחלה בדיוק כמו לוירוסים ולחיידקים. עיסוי הרחם בהיותו מרחיב את הרצועות והשרירים מקומית, הוא מפנה מקום ומפנה את הרגשות השליליים שהתמקמו ברחם ובכך יוצר חלל פנוי למשהו חדש להתהוות. 

בגיל המעבר עיסוי הבטן/הרחם יכול לשפר את התסמינים הנילווים לשינוי ולהקטין אותם משמעותית. השינויי ההורמונלי והרגשי מפעיל הרבה לחץ על אזור האגן, העיסוי מרפה מרגיע ומאפשר לגוף להתאזן מחדש. בגיל המעבר אנו כנשים מתחילות לצמוח רוחנית, התודעה שלנו משתנה, העיסוי מכוון אותנו פנימה לעצמנו ועוזר לנו לגלות את הנשיות החדשה שלנו.     

למי לא מתאים העיסוי:

             לא מתאים לנשים עם התקן תוך רחמי.

             3 חודשים אחרי ניתוח בבטן (כדוגמת ניתוח קיסרי – אחרי ניתוח קיסרי העיסוי מצויין להזרמת דם מקומית – קריאה נוספת פתיחת צלקת אחרי ניתוח/לידה קיסרית)

             דלקת אקוטית באזור הבטן או/ו האגן.

             נשים בתחילת הריון.

             העיסוי הינו חיצוני עדין נעים ולא פולשני.

 

לקריאה נוספת: עיסוי רחם מקור לאהבה וככלי ריפוי אישי נשי

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית .בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להוועץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע .