OCMIS Irrigazione SPA jest światowym leaderem w produkcji urządzeń do nawadniania, głównie deszczowni szpulowych (dostępnych jest około 180 modeli) o średnicy węża od 40 do 160mm i długości do 850m . Wyroby OCMIS posiadają liczne certyfikaty i znaki jakości, w tym ISO9001 i TUV .

Pompy do wody ciągnikowe

Pompa TNO80SP

Pompa YNO100

Deszczownie OCMIS RV Belka zraszaj±ca OCMIS ALA

Wózki zraszacza

Pierwszorzędne znaczenie ma dobór odpowiedniego wózka.

W deszczowniach OCMIS mamy możliwość zastosowania wózków 2, 3, 4 i 5-cio kołowych, z regulowanym rozstawem.

Wózki 3-kołowe przeznaczone są dla modeli z wężami Ø63, 70, 75 i 82 mm, 5-kołowe dla maszyn z wężami o grubości 90 mm i większej.

Wózki te mogą być montowane jako asymetryczne, wąż układa się wtedy za kołami wózka po jednej lub drugiej stronie, w zależności gdzie kończy się wąż na szpuli– wózek pozostawia na polu dwa ślady, za kołami ciągnika.


Zraszacze

Deszczownie OCMIS wyposażone są w wysokiej jakości zraszacze włoskiej firmy SIME. Model zraszacza dopasowany jest do wydatków wody i wraz z kompletem wymiennych dysz znajduje się w wyposażeniu się na wyposażeniu standardowym każdejdeszczowni. Znakomicie sprawdzają się zraszacze z tzw. dolnym podbiciem : dla deszczowni z wężami o grubości 70, 75, 82, 90mm (ROYAL, QUASAR), 90-160mm(REFLEX, EXPLORER, KONKORD, LANCER).


Deszczownie Ocmis charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wykonania (produkcja jest w pełni zautomatyzowana). Deszczownie te wyróżniają się od reszty poprzez doskonałość i profesjonalizm znajdujący uznanie Klientów na całym świecie.

AQUA-ROL Sp. z.o.o. jest dystrybutorem deszczowni włoskiej firmy OCMIS