PROGRAM 2018

SLZA

Slza je česká popová hudební skupina, která se v roce 2014 proslavila písní „Lhůta záruční". Jejími členy jsou zpěvák Petr Lexa a hráč na kytaru Lukáš Bundil. Tato skupina vyhrála řadu ocenění. Jejich debutové album se dlouho drželo na 1. příčce české hitparády s prodejem 3 tisíce kusů za jeden týden a za tři týdny po vydání dostalo platinovou desku.

MIRAI

Při galavečeru Českých slavíků získala kapela Mirai hned tři ocenění!

Mirai Navrátil se Šimonem Bílým dříve hráli v hudební skupině Dolls In The Factory, zúčastnili se různých hudebních koncertů. např.: Ostravar, Back to school, Sweetsen fest ve Frýdku Místku, odkud oba pocházejí.

Michal Nesvadba

Michal Nesvadba, to je velký dětský idol. Užili jste si ho na Dni pirátů 2017 a přijal pozvání i v roce 2018. Momentálně je nejpopulárnějším umělcem hrajícím pro děti a autorem nejsledovanějšího dětského pořadu Kouzelná školka. Jeho představení jsou vždy plná legrace, soutěží, loutek, hezkých písniček, ale i poučení a originálních dárků ze samolepící pásky.

Muzikál FERDA MRAVENEC

Ryze český, téměř národní hrdina, známý napříč generacím čtenářů více než 90 let! Ferda se vydává vstříc různým dobrodružstvím, aby potěšil diváky všech věkových kategorií na prknech, která znamenají svět! Prožijte společně s Ferdou a jeho kamarády z hmyzí říše nejrůznější příhody v novém muzikálu plném hvězd!

BomBarďák

BomBarďák není úplný vzor vašich dětí. Ale zase na něm můžete ukázat, že...

Škola se nezapaluje. Zvířata se netýrají. Rodiče se nezamykají na balkon (někdy).

Jediné, co tomuhle hiphoperovi jde, je hudba. Kdyby ho kluci nevyhodili z kapely.

Folk jů! Krátké scénky, divoké struny, bláznivé řeči, dance plné rance.

Buchty a loutky

Buchty a loutky svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu (kombinace starých i nových loutek, harampádí, hraček a nejnovějších technologií).

Kejklíř Vojta Vrtek

Pokud spojíte žonglérské a artistické umění s malým kouskem muzikanta a hlavně velkým kusem člověka měl by vám z toho spojení vyrůst velice zajímavý umělec, v tomto případě se ovšem na svět vyklubal úplně obyčejný komediant, klaun a kejklíř Vojta Vrtek

Divadlo Víti Marčíka

Pohádkář, vypravěč, režisér, scénarista, tvůrce alternativního loutkového divadla pro děti i dospělé. Putuje po celé naší vlasti.