Deni Mix Art

Rzeczy wyjątkowe

Zapraszam do oddzielnej galerii rysunków i grafik

Znajdziesz tam rysunki inspirowane Zentangle. Od niedawna pojawiły się również nieco magiczne grafiki, które urzekły wielu fanów mojej twórczości. Chcesz być na bieżąco, zapraszam na Instagram

Miniatury gotowe lub na zamówienie. Book nooki, dioramy, podpórki do książek, scenerie ukryte w książce, niewielkie obrazki 3d i okładki notesów. Miniatury to idealny prezent dla bibliofilów, herbaciarzy, ogrodników... najlepiej w wersji spersonalizowanej.

Mogą być zbudowane w dowolnych pojemnikach, kopułki, latarnie, bombki. Wyposażone w oświetlenie są piękną dekoracją.

Przybliżone ceny podaję na priv.

Kartki okolicznościowe z oryginalnymi, autorskimi grafikami. Idealne na życzenia, dodatek do prezentu, efektowne podziękowanie i inne okazje. Większość formatu A6, z kopertą, w ochronnej koszulce.


Kartki okolicznościowe inspirowane Zentangle, z oryginalnymi, autorskimi grafikami. Idealne na życzenia, dodatek do prezentu, efektowne podziękowanie i inne okazje.


Kartki okolicznościowe, które nie mieszczą się w powyższych kategoriach. Wszystkie z oryginalnymi, odręcznymi rysunkami. Idealne na życzenia, dodatek do prezentu, efektowne podziękowanie i inne okazje.


Zakładki do książek z moimi autorskimi rysunkami. Malowane, rysowane, w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie zakładki są oryginalne, to nie są wydruki. Zakładki nie są laminowane.