Waarom lid worden ?
Een filmpje maken is niet zo eenvoudig en gaat niet zo snel als sommigen het willen voorstellen.
Het vraagt naast de nodige inzet en volharding, vooral een goede ondersteuning en begeleiding om tot een aanvaardbaar resultaat te komen.
Daarom zijn we van mening dat een "betere film" maken, best wordt aangeleerd in een filmclub die je deze ondersteuning en begeleiding geeft.
Wij bieden persoonlijke technische en creatieve ondersteuning op basis van een uitgewerkte cursustekst waarin stap voor stap de werking van een programmaonderdeel of effect wordt uitgelegd.
Je leert er ‘anders en beter’ naar een film te kijken, beelden opnemen (camerawerk), en beeld en klank monteren.
Daarna dan volgt het ultieme moment:
Uw filmprojectie op een groot scherm voor de andere clubleden !! Niets is leuker om te genieten van je eigen beelden waarover met respect door de leden wordt gesproken.
Ieder lid is vrij om te werken met een videobewerkings-programma naar keuze. (bv: Moviemaker – Shotcut– Magix- Edius - Pinnacle Studio - Premiere – iMovie - ….)
Kom gerust vrijblijvend eens poolshoogte nemen op één van onze samenkomsten, u bent van harte welkom !