Niedzielne podium w Sieradzu Michaliny!

Post date: Oct 11, 2015 6:17:43 PM

No te Wydmuszki są niemożliwe normalnie hehe!!! Kolejne medale Michalinki i Kajetana na 55 Biegu Ulicami Sieradza - 11.10.2015 r. Gratulacje Kochani!!!!!!!! Michalina wywalczyła pierwsze miejsce w swojej kategorii, a Kajetanowi po pechowym upadku na starcie udało się i tak wywalczyć miejsce w pierwszej dziesiątce. Dewiza Delfina - upadłeś - POWSTAŃ I WALCZ DALEJ - Brawo Kajetan za walkę i wysokie wywalczone 7 miejsce! Krzysztof Wydmuch - szykuj kolejną półeczkę na medale,statuetki,puchary! Dopiero początek sezonu,a tu już kolejne trofea!!! Obyśmy 17 października w Oleśnicy również coś wywalczyli:) Po raz kolejny Dziękujemy za reprezentowanie barw klubowych Delfin Kłobuck na arenie ogólnopolskiej! Robi się zimno, a na razie nie znalazł się żaden sponsor na dresy dla naszego klubu. Na najbliższym zebraniu Zarządu sam wyjdę z propozycją zakupienia od klubu dla Was dzieciaczki Dresów sportowych z logiem klubu-obiecuje! Gratuluje i dziękuję- Trener Michał.