малюнок 6а


Дорогі наші учні, вітаємо вас з днем захисту дітей. Мріємо, щоб ви були дійсно під захистом і якнайшвидше повернути вас у безтурботне мирне і щасливе життя в стіни рідної школи на відбудовані рідні вілиці і міста. Відпочивайте на канікулах і продовжуйте збирати інформацію, занотовувати, працювати над створенням нашої нової галереї портретів героїв сьогодення.


26 травня.

Дорогі учні, залишилося зовсім мало часу до закінчення учбового року. І вже зараз ми плануємо нові проекти і нашу перемогу. Розпочинаємо збирати матеріали про героїв сьогодення, які боронять Україну у різний спосіб, це - волонтери, пожежні, сапери, медики, комунальники, хлібороби, звісно, наші ЗСУ і багато людей, які у звичайному житті були звичайними людьми, а тепер стали героями. Можливо, це ваші рідні, знайомі чи незнайомі люди, про яких ви почули чи прочитали. Галерею портретів історичних постатей ми вже створили, зараз розпочинаємо створювати галерею портретів героїв сьогодення. Записуйте, малюйте ескізи, надсилайте нам. Зразок, який прикріплено до цього тексту хай вас надихає, але нам важлива саме ваша думка.

Адреса та ж сама

artvakula.tama@gmail.com


Дорогі діти, вітаємо вас. На цьому тижні проводимо оцінювання вашої роботи за час дистанційного навчання. Хто гарно попрацював, молодці, матимете гарні оцінки за семестр. У інших залишилося дуже мало часу щоб виправити своє "не оцінено" на хорошу оцінку.

Нова тема для вашої роботи: намалюйте ваші думки і почуття до рідної школи. Що для вас "Дивосвіт"? Підберіть одне чи декілька слів, які асоціюються зі школою, впишіть їх у малюнок. Малюнки надсилати на електронну пошту artvakula.tama@gmail.com

10 травня.

Доброго дня, наші дорогі учні.

Продовжуємо створювати роботи до обласної виставки традиційного народного мистецтва 'Кроковеє коло'. Номінації: витинанка, писанка, декоративний розпис, лялька-мотанка. Ми з вами вивчали витинанку в класі, петриківський і самчиківський розписи ви мали змогу бачити і пробувати також. То ж, чекаємо ваші роботи для участі у цій виставці до 15 травня.

Нагадуємо, що ми проводимо оцінювання вашої роботи за останній період дистанційної освіти. За весь цей час теми надавалися різні, за відсутньості фарб, ви могли малювати на планшеті, фломастерами, олівцем або гелевою ручкою. Хочемо справедливо вас оцінити. Відсутність ваших робіт суттєво вплине на оцінювання і семестрову та річну оцінку. Чекаємо на вашу свідому роботу на культурному фронті боротьби нашої держави.

Ел. адреса та ж сама artvakula.tama@gmail.com


5травня.

Доброго дня, наші дорогі учні. На цьому тижні попрацюємо над підготовкою до обласної виставки традиційного народного мистецтва 'Кроковеє коло'. Номінації: витинанка, писанка, декоративний розпис, лялька-мотанка, гончарство, вишивка і ще багато інших. В минулому році ми приймали участь у цьому конкурсі, зараз в умовах війни це буде онлайн виставка. То ж, чекаємо від вас ідей щодо цієї теми. Петриківський розпис, самчиківський розпис, витинанка, вириванка, писанкарство, дерево життя, як ескіз для вишивки чи ткацтва. Ескізи і ідеї надсилати до 7 травня, як завжди, на електронну пошту

artvakula.tama@gmail.com


28 квітня.

Дорогі учні, з Великоднем вас!

І з відкриттям нашої з вами онлайн-виставки "Незнищенний код нації" На сайті школи шукайте цю інформацію, шукайте там свої роботи, деякі з них можуть бути не підписані, якщо ви їх не підписали в класі. У нас залишаються ще не закриті теми, над якими почали працювати раніше.

Це замовлення для розмальовки на тему війни. Малюнки можна малювати на папері чи в планшеті, тільки контуром! олівцем, чи лінером. Це мають бути патріотичні малюнки воїнів, техніки, зброї чи якісь ситуації.

Друга тема, яку ще не закрили - роботи для участі у XX міжнародному Форумі-конкурсі дитячого малюнку "Золотий мольберт." Теми робіт: "Діти світу за чисте небо на Землі", " Діти світу проти російського фашизму в Україні"

Третя тема - проект " Діти війни 2022", ваші малюнки будуть приймати участь у зборі коштів для допомоги постраждалим дітям України. Це може бути будь-яка тема, тема війни чи тема миру, який ви вже намріяли. Техніка виконання і розмір роботи може бути будь-яка.

Як бачите, теми актуальні і едентичні. Умова для останнього проекту така, щоб ваш малюнок не був виставлений в соцмережах чи інших конкурсах. Успіху, перемоги і миру вам!

Фото робіт надсилайте на електронну адресу

artvakula.tama@gmail.com


21 квітня.

Вітаємо вас, наші дорогі учні. Як ви тримаєтесь, що думаєте, як сильно скучили за школою? Малюйте про що ваші думки, як сильно ви бажаєте нашої перемоги і повернення до мирного життя. Фото ваші малюнків будемо збирати для нового проекту " Діти війни 2022", які будуть приймати участь у зборі коштів для допомоги постраждалим дітям України. Це може бути будь-яка тема, тема війни чи тема миру, який ви вже намріяли. Техніка виконання і розмір роботи може бути будь-яка. Чекаємо. На фото робота Ельвіри Щербак, клас

Електронна адреса не змінилася

artvakula.tama@gmail.com


7-14 квітня


Зараз працюємо з замовленням промалювати малюнки для розмальовок на тему війни. Зразок ви бачите. Малюнки можна малювати на папері чи в планшеті, тільки контуром! олівцем, чи лінером. Це мають бути патріотичні малюнки воїнів, техніки, зброї чи якісь ситуації. Час обмежуємо до 10 квітня, бо попереду в нас ще є конкурс і великодня виставка. Успіху!

Фото робіт надсилайте на електронну адресу

artvakula.tama@gmail.com


31 березня.

Дорогі наші учні, ми продовжуємо формувати виставку, яку і планували раніше. Зараз вона відбудеться в онлайн режимі на сайті Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва. Раніше в виставковій залі цього центру відбулася наша виставка "Слава нації", і ви всі це пам'ятаєте. Багато робіт ми з вами підготували раніше, багато робіт ви надсилаєте нам на пошту, і ми дуже радіємо кожному листу і кожному малюнку. Ще маєте можливість своїми малюнками долучитися до цієї виставки. Останній день прийому робіт 3 квітня. День відкриття виставки 5 квітня. Все буде Україна!



24 березня.

Вітаємо вас, наші дорогі учні. Вже місяць, як ми не бачилися з вами. Але час іде, зараз готуємо експозицію нашої з вами виставки. Ви раніше добре попрацювали і маємо багато гарних робіт. Ваші малюнки, фото яких ви надсилаєте під час дистанційного навчання, теж увійдуть в експозицію виставки. Ще маєте трішки часу, щоб подати нові роботи. Працюйте, не сумуйте, не втрачайте час. Теми ті ж самі. Підтримуємо свою країну, ЗСУ, рідних, друзів і самі тримаємося. Після перемоги підготуємо нову виставку портретів героїв України. Якщо маєте ідеї, можна розпочинати вже зараз.

Фото надсилайте на електронну адресу artvakula.tama@gmail.com

або у вайбер, телеграм, месенджер.

тел. 099 2968 126, 097 363 1332


17 березня.

Вітаємо вас, наші дорогі шестиклашки. Мріємо якнайшвидше обійняти кожного з вас, живого, здорового і щасливого. Тема для ваших малюнків незмінні, Це повинні бути ваша позиція щодо подій, що хвилюють зараз усіх і дорослих, і дітей. Зброя художника - це малюнок, ілюстрація тієї думки, яка підтримає чи надихне інших. Малюйте на будь-якому форматі, будь-якими матеріалами, пишіть нам що ви думаєте, як тримаєтесь і надсилайте.

Фото ваших малюнків надсилайте на електронну адресу artvakula.tama@gmail.com

або у вайбер, телеграм, месенджер.

тел. 099 2968 126, 097 363 1332


10 лютого

Добрий день.

Продовжуємо готуватися до нашої весняної виставки, Хочеться бачити тему весни та пташок, про яку уже говорили на попередньому уроці. Також продовжуємо готувати виставкові роботи до Всеукраїнського відкритого конкурсу- виставки декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки". Ми вже обговорювали що це може бути витинанка, декоративний розпис, графіка і інші ваші ідеї. Ці роботи обов'язкові для оцінювання.

Ваші ескізи і готові роботи надсилайте до 12 лютого на електронну пошту artvakula.tama@gmail.com


3 лютого

Добрий день. Ми з вами продовжуємо готуватися до нової виставки, роботи до якої мають бути готові до початку квітня. Для цієї виставки ми вже маємо ряд витинанок і графічних композицій на тему колядок та щедрівок. Пропоную намалювати роботу весняної тематики, наприклад, повернення птахів. Бажано, щоб робота мала декоративний характер. Техніка виконання може бути така, яка вам більше подобається : графіка, витинанка, розпис чи живопис. Спочатку можете зробити ескіз 20/ 20 см, як ми з вами робили графічні малюнки до книжки " Колядки та щедрівки".

Творчих успіхів вам усім!

Ескіз надіслати до 5 січня на електронну пошту за адресою

artvakula.tama@gmail.com


26 жовтня.

Тема уроку: Створення гри " Намотай собі на вус" З метою кращого вивчення української мови будемо створювати ілюстрації до фразеологізмів, які згодом перетворимо в гру. Для початку пропоную декілька фразеологізмів на вибір:

  1. Витрішки продавати, тобто дивитися на когось чи щось з надмірною цікавістю.

  2. На голові ходити, тобто пустувати, бешкетувати.

  3. Зробити з мухи слона, тобто занадто перебільшувати.

  4. Пекти раків, тобто червоніти від сорому.

Це може бути будь-який дотепний малюнок, але зі зрозумілим змістом, відповідно до того фразеологізму, який ви обрали. Формат повинен бути невеликий, квадрат 15 x 15 см. В кольорі ваш малюнок може бути виконаний кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами, будь-якими матеріалами, які ви маєте.





2 листопада.

Продовжуємо працювати над створенням гри : " Намотай собі на вус". До попередніх афоризмів додаємо ще декілька.

  1. Витрішки продавати, тобто дивитися на когось чи щось з надмірною цікавістю.

  2. На голові ходити, тобто пустувати, бешкетувати.

  3. Зробити з мухи слона, тобто занадто перебільшувати.

  4. Пекти раків, тобто червоніти від сорому.

  5. Аж вуха в'януть, тобто неприємно, бридко щось чути.

  6. Битися як горлиця, тобто тужити, дуже переживати.

  7. Немає клепки в голові, так говорять про дурня.

Це мають бути нескладні дотепні малюнки, зі зрозумілим змістом, відповідно до тих фразеологізмів, які ви обрали. Формат: квадрат 15 x 15 см. До 5 листопада надіслати два малюнка обраних з цих семи фразеологізмів на електронну адресу dyvosvit.art@gmail.com Лист з малюнками чітко підписати: прізвище, клас і фразеологізм, до якого ви зробили ілюстрацію. Малюнки не підписуємо, надалі вони будуть використовуватися для створення гри.