інструкція 3

Обравши команду "створити вправу", в переліку шаблонів обираємо "класифікація" і потрапляємо в режим редактора.

Пишемо назву вправи ( чітку , лаконічну, зручну для пошуку) та опис , що треба зробити у завданні. Для молодших школярів це треба робити детально.

Тло вправи поділене на 2-4 групи, у яких потрібно розмістити тексти або зображення . Обираєте кількість груп за своїми потребами.

За умовчуваням в редакторі 2 групи. Тисніть "додати групу" і додайте ще одну чи дві. Назвіть кожну групу ( кнопка "текст") і зображення вантажити не обов'язково, а ми спробуємо завантажити. Я створю вправу " Пори року", тому буде 4 групи і знайдемо тло. (Спочатку раджу створити вправу на 2 групи.)

У рядку "Група 1. Тло" тиснемо кнопку "зображення" . Є три варіанти вставляння зображення; шукати в самому сервісі, вставити URL адресу знайденої в мережі картинки або завантажити із вашого комп'ютера. Обираємо варіант 1. У рядку пошуку пишемо тему картинки, листаємо сторінки, якщо їх кілька і клікаємо ту картинку , що нам підходить. Її можна редагувати, повернутись до пошуку та обрати іншу. Не забудьте клікнути "використати". Так само шукаємо картинку для весни, літа та осені. Краще писати рос. мовою, буде більше пропозицій.

Тепер ваш редактор має такий вигляд. Можна видалити картинку (кошик), редагувати, написати підказку, тут же вказаний необхідний розмір зображення. У вікні "підказка" я напишу назву пір року.

Тепер редагуємо елементи кожної групи: "Група 1. Елемент 1" . Це ті слова, картинки, відео чи звук, які учням необхідно класифікувати. Їх може бути кілька, додавайте за своїми потребами "додати ще один елемент".

Я додаю ознаки пір року, клікаючи "текст". У кожній групі буде 3 елементи.

Перевірити і відредагувати помилки, розміщення елементів можна будь-коли. Такий вигляд має наша вправа в редакторі:

Можна показати всі карти відразу, за умовчуванням - послідовно, по одній . Учням приємно за успішну роботу отримати похвалу, підтримку. Для цього є вікно "Зворотній зв'язок". Для деяких завдань доцільно створити довідку ( правило чи підказку). Прокрутіть сторінку і перевірте. Якщо результатом задоволені, завершуйте роботу. Часто доводиться повертатись в редактор, бо знаходяться помилки. Сервіс це дозволяє робити.

Пройдіть вправу, чи все правильно класифікується, перевірте галочкою справа внизу. Якщо повертаєтесь до редагування, кожного разу треба зберігати зміни. Тиснемо "Зберегти вправу"

Вправа готова. Тепер можна нею ділитися.

Під вправою знизу є посилання та код для блогу. Дуже зручно для учнів поділитися QR кодом. Можна створити схожу вправу, замінивши контент. Опція "публічні вправи" для додаткової інформації про вправу , для пошукових систем.

Кінцевий результат отримаєте приблизно такий. Можна погратися, вона вбудована.