חיפוי מגנטי לדלתות פלדלת ממ"ד ומקררים

ציפוי מגנטי לדלתות פלדת, דלתות מקרר, חדרי ממ"ד וארונות חשמל, מגוון צבעים ודוגמאות לבחירת הלקוח, עיצוב קלאסי מודרני

לבירורים נוספים ופגישת ייעוץ ניתן להתקשר למספר 054-5534876

לא נמאס לכם לראות את דלת הכניסה מלאת שריטות? לא מפריע לכם שעיצוב המקרר לא תואם לעיצוב המטבח? שלא לדבר על דלת הממ"ד המכוערת שגורמת לבית שלכם להיראות כמו מקלט ציבורי. אל דאגה, לנו יש פתרון עבורכם. בעזרת המצאה ישראלית ניתן לפתור את הבעיה בקלי קלות וללא צורך בצביעת הדלתות או כל פתרון מרחיק לכת. אנו מציעים לכם חיפוי מגנטי בעזרתו ניתן לכסות את הדלתות ולהעניק להן מראה מחודש ועדכני. בין אם זה חיפוי מגנטי לארונות חשמל, חיפוי מגנטי למקררים או דלתות, לנו תמיד יש פתרון.

מהו חיפוי מגנטי?

חיפשנו עבורכם פתרון שיאפשר לכם לכסות את הדלתות השונות בקלי קלות ומבלי לגרום להן נזק והפתרון שמצאנו הוא חיפוי מגנטי. מכירים את אותם המגנטים הקטנים שתלויים לכם על המקרר? אולי יש לכם אחד של האינסטלטור או משלוחי הפיצה, ובכן הדבר דומה. אנו מציעים לכם ציפוי דלתות פלדלת (או כל חיפוי דלתות כניסה), חיפוי מגנטי לדלתות ממ"ד, מקררים ואפילו ארונות חשמל. החיפוי המגנטי מגיע במבחר עיצובים והוא פשוט להתקנה.

חיפוי מגנטי לדלתות

אם דלת הבית שלכם הפכה לישנה ובלויה ניתן לכסות אותה בעזרת ציפוי דלתות פלדלת מגנטי. החיפוי המגנטי מגיע בעיצובים שונים וניתן להתאים לדלת על עיצוב שתרצו המתאים עבורכם. מעיצובים קלסיים דמוי עץ ועד מגנטים עם הדפסי ויטרינות, לנו יש הכל.

חיפוי מגנטי לדלתות ממ"ד

ברוב הבתים בישראל ישנו ממ"ד עם דלת כבדה ולמען האמת גם די מכוערת. דלת זו נועדה לעמוד בפני הדף ולפי כך היא תוכננה. הצעד האסתטי שלה לוקה בחסר. בעזרת חיפוי מגנטי לדלתות ממ"ד ניתן להפוך את הדלת המעוכרת לדלת מעוצבת ויפה.

חיפוי מגנטי למקררים

אם יש לכם מקרר ישן ובלוי שאולי על הדלת שלו ישנם סימני חלודה ושאר דברים לא אסתטיים, חיפוי מגנטי למקררים יכול לפתור את הבעיה. בעזרת חיפוי מגנטי תוכלו לחדש את מראה דלת המקרר ואף להעניק לה עיצוב מדליק.

חיפוי מגנטי לארונות חשמל

בכל בית יש ארון חשמל ולא רק בבתים, בכל מבנה ניתן למצוא ארון חשמל ולפעמים הם גדולי ממדים ומכוערים. אנו מציעים לכם חיפוי מגנטי לארונות חשמל המאפשר לכם להעלים את דלתות הארון ולשלבם בעיצוב הכללי. חיפוי מגנטי לארונות חשמל מגיע בהתאמה אישית וניתן להתאים אותו לכל גודל ולכל עיצוב.

לסיכום, אנו מציעים חיפויים מגנטיים למגוון מטרות. החיפויים שלנו מגיעים בהדפסת צבע איכותית ובעלת עמידות לתנאי מזג אוויר קשים וגם בפני שריטות. החיפויים שלנו מאפשרים להגן על הדלתות, לחדש את המראה שלהן וגם לתת להן אופי עיצובי אחר אשר משתלב בהרמוניה עם עיצוב הבית. יש לנו מבחר גדול מאוד של עיצובים, החל מעיצבוים קלסיים ועד עיצובים פרועים ומודרניים. אתם יכולים לבחור כל סוג של עיצוב שתרצו ואם לא תמצאו את העיצוב נוכל להדפיס אחד במיוחד עבורכם. לצורך הדספת עיצוב אישי משלכם יש להעביר לנו את העיצוב הגראפי בקובץ מחשב ואנו נדאג להדפיס אותו.

לבירורים נוספים ופגישת ייעוץ ניתן להתקשר למספר 054-5534876