Architektura

Oferujemy

  • Indywidualne projekty budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych.

Opracowania projektowe są kompletne, tj obejmują całą dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę/ zgłoszenia. Projekt zawiera rozwiązania w branży architektonicznej, konstrukcyjno- budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, mapę do celów projektowych, opinię geologiczną, oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane w celu rozpoczęcia inwestycji.

  • Adaptacje gotowych projektów domów jednorodzinnych

Adaptacja obejmuje przygotowanie przekazanej przez Inwestora gotowej dokumentacji projektowej w celu uzyskania pozwolenia na budowę/zgłoszenia. W ramach dokonywanej adaptacji możliwe są zmiany w projekcie o ile pozwalają na to zapisy przygotowane przez autora projektu.

  • Kosztorysy inwestorskie, ofertowe, powykonawcze w zakresie robót kubaturowych

W celu kontrolowania kosztów w procesie inwestycyjnym niezbędnym narzędziem jest rzetelnie przygotowany kosztorys. W ramach naszej działalności oferujemy przygotowanie dokumentacji kosztorysowej dla planowanych lub wykonanych robót budowlanych.

  • Wykonawstwo robót budowlanych w zakresie budownictwa kubaturowego

Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego. Wystarczy że przedstawią nam Państwo swój pomysł, my zajmiemy się resztą. Oprócz przygotowania projektu budowlanego, szczegółowych rozwiązań wykonawczych, uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń i zgód administracyjnych, przedstawimy Państwu ofertę cenową na wykonanie danej inwestycji. Zajmiemy się wykonawstwem, organizacją robót budowlanych, dostawą materiałów. W ramach naszej oferty mogą Państwo wybrać dowolny etap realizacji przedsięwzięcia tj stan surowy otwarty, zamknięty, stan "deweloperski" a może pod klucz? Wszystko zależy od Państwa. Staramy się aby nasze usługi były dostępne dla szerokiego grona inwestorów, przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Budujemy dla Was.