Computer science

Матеріали до підручника «Інформатика 8 клас»

Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.

Згідно з навчальною програмою, затвердженою наказом МОНмолодьспорту України від 06.06.2012 р. № 664 (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 29.05.2015 № 585).

Навчальна програма: Програма курсу «Інформатика» для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (автори: Мирослав Жалдак, Наталія Морзе, Ганна Ломаковська, Галина Проценко, Йосиф Ривкінд, Віктор Шакотько) – [Електронний ресурс]. – Режим перегляду: http://www.mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html

Дорогі восьмикласники!

Цей сайт допоможе вам більш детально вивчати таку науку як інформатика та з головою поринути в світ кодів та мультимедіа, адже сучасна людина існує в інформаційному та високотехнологічному суспільстві і всі сфери людської діяльності тісно пов'язані з новітніми технологіями, а навички роботи з інформацією та комп'ютерна етика стали загальнообов'язковими. Данний ресурс стане справжнім другом юного інформатика, або допоможе здолати будь-які труднощі у виконанні домашніх завданнь. А викладачі, за допомогою цього сайту, можуть ефективно перевіряти зннання учнів.

Успіхів у навчанні!