Тема: Конференція Zoom Новик Яна Вікторівна
Час: 15 жовтня, на 14:00
Добрий день, якщо не буде повітряної тривоги, чекаю на заняття о 14:00.
https://us05web.zoom.us/j/86148622472?pwd=1W8o8Fo6aF8UQH7zcM2Aybv0svSX29.1
Идентификатор конференции: 861 4862 2472
Код доступа: 11111
Тема: Розвиток мовлення. Узгодження займенників "Мій", "Моя" з іменником.
Робота з картками.
Тема: Конференція Zoom Новик Яна Вікторівна
Час: 13 жовтня, на 14:30
Добрий день, якщо не буде повітряної тривоги, чекаю на заняття о 14:30.
https://us05web.zoom.us/j/86148622472?pwd=1W8o8Fo6aF8UQH7zcM2Aybv0svSX29.1
Идентификатор конференции: 861 4862 2472
Код доступа: 11111
Тема: Розвиток мовного аналізу і синтезу.
Дописати склад, щоб утворилось слово.
І ряд ЛІ- ІІ ряд ЗО- ІІІ ряд СА-
-то -опарк -док
-так -шит -лат
-с- -ря -к
-нь -на -ло
-кар -лото -ни
Що зайве? Чому?
а) Морква, огірок, капуста, яблуко, помідор.
б) Зошит, ручка, пенал, гумка, газета, олівець.
Назвати ознаки предмета:
Кавун ( який?) – круглий, смугастий, зелений, солодкий.
Лисиця ( яка?) – руда, хитра.
Назвати предмети, які входять в групу:
Меблі - … ( диван, ліжко, стіл, стілець).
Посуд - … ( тарілка, каструля, сковорода).
Фрукти - … (яблука, сливи, груші, абрикоси).
Гра «Піймай звук».
Вчитель читає слова. Діти плещуть в долоні, коли чують слово із заданим звуком.
Дубові дрова дід рубає
в дворі під деревом старим.
А дітвора допомагає
носити дрова з двору в дім.
Тема: Конференція Zoom Новик Яна Вікторівна
Час: 08 жовтня, на 14:00
Добрий день, якщо не буде повітряної тривоги, чекаю на заняття о 14:00.
https://us05web.zoom.us/j/86148622472?pwd=1W8o8Fo6aF8UQH7zcM2Aybv0svSX29.1
Идентификатор конференции: 861 4862 2472
Код доступа: 11111
Тема: Розвиток мовлення. Автоматизація звука [Р]/
Робота з презентацією.
Порахуй овочі" - розвиток лексико-граматичної сторони мовлення.
Тема: Конференція Zoom Новик Яна Вікторівна
Час: 06 жовтня, на 14:30
Добрий день, якщо не буде повітряної тривоги, чекаю на заняття о 14:30.
https://us05web.zoom.us/j/86148622472?pwd=1W8o8Fo6aF8UQH7zcM2Aybv0svSX29.1
Идентификатор конференции: 861 4862 2472
Код доступа: 11111
Тема: Розвиток і удосконалення умінь і навичок звязного мовлення.
Хід заняття.
1. Вправа: «Скажи навпаки»
Іменники: північ - південь; схід - захід; зима - літо; грязь - чистота; світло - темно; жара – холод; добро – зло; користь – шкода; багач – бідняк; друг – ворог; радість – смуток та інше.
Дієслова: гасити – запалювати; гріти – охолоджувати; допомагати - заважати; лягати – вставати; сміятися – плакати; говорити – мовчати; робити – байдикувати; мерзнути – грітися; засинати – пробуджуватися; викопувати – закопувати; бруднити – очищати; витирати – мочити та інше.
Прикметники: важкий - легкий; жорсткий - м'який; здоровий – хворий; білий – чорний; високий – низький; гіркий – солодкий; корисний - шкідливий; веселий – сумний; гострий – тупий; гладкий – шорсткий; глибокий – дрібний; гарячий – холодний; мокрий – сухий; яскравий - тьмяний; тонкий – товстий; широкий – вузький; новий – старий; близький – далекий; великий – маленький; частий – рідкий; розумний – дурний; легкий – важкий та інше.
«Щоб було б, якби?..». Поєднуючи назви будь-якого предмета і довільної дії, дістанемо гіпотезу, яку можна обміркувати.
Зразок. «Щоб було б, якби зникли всі дорослі?», «Щоб було б , якби раптом зникло сонце?», «Щоб було б, якби до нас прийшов слон; крокодил?..».
2. Гра. «Опиши вчинок»