Тематичні дистанційні професійно-фахові курси підвищення кваліфікації за вибором педагогів

Дистанційні тематичні професійно-фахові курси підвищення кваліфікації розроблено відповідно до ключових завдань, зазначених у концепції «Нова українська школа», Положенні про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 р. № 1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224, які передбачають створення системи дистанційного навчання для підвищення кваліфікації вчителів, запровадження сучасних технологій викладання засобами інформаційно-комунікаційних технологій.

Пропонуємо на вибір педагогічного працівника 76 курсів тривалістю 30 годин та 92 курсів тривалістю 8 годин.

Реєстрація на дистанційні тематичні професійно-фахові курси підвищення кваліфікації відкрита постійно (див. нижче).

Структура курсів передбачає онлайн-комунікацію (вебінари, онлайн-лекції), самостійну роботу слухачів з електронним контентом, практичні завдання та онлайн-тестування.

Зареєструватися можна групою педагогічних працівників від 20 до 35 осіб, нечисленною групою та індивідуально.

Навчання для групи від 20 до 35 осіб починається відразу після реєстрації, для нечисленних та індивідуальних замовлень після наповнення групи від 20 осіб (деталі з'ясовуємо в автора-розробника обраного вами курсу).

Навчання можуть пройти педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

За результатами навчання педагогічні працівники отримують сертифікат відповідного зразка (8, 30, 36 академічних годин).