Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти

Українське рецензоване друковане наукове періодичне видання. Збірник статей

Інформація від Редколегії 

Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти. Українське рецензоване друковане наукове періодичне видання, засноване 2004 р., публікує оригінальні авторські дослідження з питань теорії та методики мистецької освіти. Збірник статей включено у Перелік фахової періодики України: наказ МОН № 894 від 10.10.2022 – Категорія "Б", Педагогічні науки, Спеціальність 014. Видання рекомендоване для публікації результатів дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії. Інформація про попередні включення: наказ МОН України від 15.01.2018 №32; наказ МОН України від 16.05.2016 №515 (Додаток 12)Виходить двічі на рік (червень, грудень). Розповсюджується безоплатно, на умовах політики відкритого доступу. 

Пам’ятка автору 

Під час подання рукопису автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче.  

· 1-й абзац (вирівнювання ЛІВОРУЧ), автор проставляє шифр УДК за міжнародним тематичним класифікатором (необхідно взяти у бібліографа-фахівця).

· 2-й абзац (вирівнювання ЛІВОРУЧ), Прізвище та два ініціали автора, далі одним рядочком ORCID iD, через кому назва закладу або установи – де працює автор за основним місцем роботи, місто. УВАГА! Необхідно уникати надлишкових міжсимвольних проміжків, прихованих допоміжних символів (знаків) комп'ютерного набору.

· 3-й абзац – Назва статті (вирівнювання ЦЕНТРАЛЬНЕ). Виділяти ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ назву НЕ ТРЕБА, стандартний шрифт.

· 4-й абзац – украінська анотація.

· основний структурний блок – текст статті.

· структурний блок – Література – з нового рядочка, вирівнювання ЛІВОРУЧ.

· структурний блок англійською мовою – Прізвище та ім'я автора. Назва статті.

· структурний блок англійською мовою – розгорнута англійська анотація (Abstract / Summary).

· структурний блок англійською мовою – REFERENCES.

· структурний блок – Про автора – українською та англійською мовами, контактні дані для Редколегії. 

УКРАЇНСЬКА АНОТАЦІЯ – передує основному викладу. Стислий переказ мовою публікації (українською). Розташовується після назви, перед основним текстом. Слід уникати ознак рецензії. Обсяг – приблизно 800 знаків (150-300 слів), в один абзац. Форматування тексту як в основному викладі: шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5. Ключові слова – до 8 словосполучень; через крапку з комою.

АНГЛІЙСЬКА АНОТАЦІЯ – Abstract – розширений автореферат має містити основні позиції статті. Вимоги до обсягу – від 1300 до 2500 знаків. Зміст подається так, щоб у читача не виникало потреби звертатися до викладу українською мовою. Слід уникати ознак авторецензії. Забороняється застосовувати автоматичні перекладачі типу Google-translate. У структурі анотації, як у міжнародних збірниках, бажано виділити смислові рубрики: актуальність, аналіз останніх досліджень, мета, завдання, теоретико-методологічна база, основний зміст, новизна, висновки. Принципово важливі для наукового дослідження поняття в англомовному рефераті подаються в прямих лапках. Форматується текст як в основному викладі (шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5). Keywords – ключові слова як в українській анотації. Важливо спиратися на коректну англомовну термінологію. Між словосполученнями – крапка з комою.

                                Редколегія 


Web-сайт збірника 
https://sj.npu.edu.ua/index.php/tmae 


Голова редакційної колегії:
ЩОЛОКОВА Ольга Пилипівна,
професор, доктор педагогічних наук, зав. кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, shcholokova.o@gmail.com