Licencja na przyszŁość

Znak Marka Elitarnych ofert.

Twój MARKETING.

Tak oznacz swoją ofertę.

Marka, nie firma. Asymiluje topowe oferty. efektywność prezentacji fonetyczny znak dla szczególnych wartości . Przeznaczony dla firm/ osób. Elitarnie wyróżnij swoją ofertę. Słowny wizerunek twojego marketingu, wydarzenia, miejsca, osoby, oferty, ... . Zastrzeżony w mediach.

  1. WYKUP LICENCJE na ZNAK : „CENOTOP®”.
  2. WYRÓŻNIJ : MIEJSCE, PRODUKT, ZDARZENIE, EWENT- reklama, cenówka,itp..
  3. OZNACZ NIM SWOJE NAJLEPSZE OGÓLNOKRAJOWE OFERTY
  4. DOPASUJ „CENOTOP®”, DO WŁASNYCH POTRZEB

OBNIŻYSZ KOSZTY Pobierz OFERTĘ

Cenotop® to wyłącznie znak Towarowy-Marka , NIE REKLAMA!. Nie odpowiada za indywidualne odczucia oferentów- odbiorców treści konsumentów, wobec publikowanych/ oznaczanych ofert logiem Cenotop®. Oznakowane oferty są informacją względną. Każdy odbiorca-nabywca- winien w własnym zakresie, podjąć ostateczną decyzje wyboru oferty z znakiem Marki Cenotop®. I nie obciążać nikogo i niczego, w żadnym przedziale czasu lub okoliczności z tego powodu!.

Korzystanie z znaku marki bez licencji, jest zabronione. Marka CENOTOP® jest znakiem towarowym, zastrzeżonym na rzecz i wykorzystywanym przez Markę CENOTOP®. Posiada prawa autorskie do nazwy, znaku firmowego oraz znaków graficznych, słownych i innych elementów składających się na identyfikację marki i podlegają ochronie prawnej. Używanie bez zgody właściciela znaku CENOTOP®, elementów identyfikacji. pociąga za sobą odpowiedzialność prawną. Podmiotom zewnętrznym zgoda wydawana jest wyłącznie pisemną licencją niewyłączną.

KONTAKT CENOTOP® ZGŁOSZENIE OFERTY, PODJĘCIE LICENCJI CENOTOP® .... KONTAKT

Adres: ŚWIDNICA woj.Dolnośląskie. POLAND , Tel.+48 609271127 ( Bogusław Zaborowski )

E-poczta- kontakt@cenotop.eu

określenia : PROMOCJA , OKAZJA, WYPRZEDAŻ, DNI OTWARTE, WIĘCEJ ZA MNIEJ, ..itp używane są prze kazdego a odbiorce już nie "interere".. "Przestań tracić kolejne dochody na kolejne marketingowe niewypały".