CENOTOP®

Znak Marka Elitarnych ofert.

CENOTOP® ELITARNY MARKETINGOWY ZNAK .

WARTOŚĆ.

CENOTOP® : Legalna zarejestrowana Marka, nie firma. Asymiluje wyselekcjonowane topowe oferty. Maksymalizuje efektywność prezentacji wyjątkowych wartości. Zdobywa zaufanie odbiorcy, Jako idealny znak fonetyczny - CENOTOP®.

ZAŁOŻENIA CENOTOP® - Afirmacja szczególnych wartości . BEZ WPROWADZANIA ODBIORCY W BŁĘDNE MYŚLENIE o ofercie .


Licencja znaku "CENOTOP®" warto skorzystać!.

CENOTOP®, słowny wizerunek twojego marketingu. Intrygujący i wysublimowany z reklamowego chaosu. Wyróżnia -wydarzenia, miejsca, osoby, oferty, twórczość, trendy, wzornictwo... . Jest zastrzeżony w wszystkich mediach.

DLA ZAINTERESOWANYCH :

  1. WYKUP LICENCJE NA ZNAK : „CENOTOP®”.
  2. WYRÓŻNIJ : MIEJSCE, PRODUKT, ZDARZENIE, EWENT
  3. OZNACZ NIM SWOJE NAJLEPSZE OGÓLNOKRAJOWE OFERTY
  4. DOPASUJ „CENOTOP®”, DO WŁASNYCH POTRZEB

TO WSZYSTKO ! , OBNIŻYSZ KOSZT MARKETINGU Slowno wizualnego.

Z i W GOOGLE Pobierz OFERTĘ plik PDF

ZGŁOSZENIE OFERTY, PODJECIE LICENCJI CENOTOP® .... KONTAKT

KONTAKT CENOTOP®

Adres: ŚWIDNICA woj.Dolnośląskie. POLAND , Tel.+48 609271127 ( tel. Bogusław Zaborowski CENOTOP® )

E-poczta- awersa@wp.pl

UWAGA!

Cenotop® to wyłącznie znak Towarowy-Marka , NIE REKLAMA!. Nie odpowiada za indywidualne odczucia oferentów- odbiorców treści konsumentów, wobec publikowanych/ oznaczanych ofert logiem Cenotop®. Oznakowane oferty są informacją względną. Każdy odbiorca-nabywca- winien w własnym zakresie, podjąć ostateczną decyzje wyboru oferty z znakiem Marki Cenotop®. I nie obciążać nikogo i niczego, w żadnym przedziale czasu lub okoliczności z tego powodu!.

Korzystanie z znaku marki bez licencji, jest zabronione. Marka CENOTOP® jest znakiem towarowym, zastrzeżonym na rzecz i wykorzystywanym przez Markę CENOTOP®. Posiada prawa autorskie do nazwy, znaku firmowego oraz znaków graficznych, słownych i innych elementów składających się na identyfikację marki i podlegają ochronie prawnej. Używanie bez zgody właściciela znaku CENOTOP®, elementów identyfikacji. pociąga za sobą odpowiedzialność prawną. Podmiotom zewnętrznym zgoda wydawana jest wyłącznie pisemną licencją niewyłączną.

CENOTOP® ! w klepie internetowym GEARBEST płacisz poprzez "Przelewy 24" w złotówkach bezpiecznie-