XXII Eesti noorte tšellistide festival
11.–12. märts 2023 ・Keila muusikakool
XXII Eesti noorte tšellistide festival toimub 11.–12. märtsil Keila muusikakoolis
11. märts
Tšelloõpilaste maratonkontsert Keila muusikakooli saalis algusega kell 12.00
Kontserdi otseülekannet on võimalik vaadata Keila muusikakooli Youtube'i kanalil.
Orienteeruv ajakava:
12.00 – 1.–3. klass
Grittel Pullerits (1. kl)
Andrea Holzer-Rhomberg – „Latern“
Klaveril Maret Vihmann
Hugo Õigus (1. kl)
Celia Cobb, Naomi Yandell – „Knock at the Door“
Klaveril Kairi Vavilov
Viktor Benjamin Batšinski (1. kl)
Joseph Haydn – Teema 6. sümfooniast
Klaveril Marta-Jaana Staškevitš
Henri Mavrodiev (1. kl)
Juhan Aavik – „Meie Intsu, meie Antsu“
Klaveril Thea Nestor
Vootele Luik (1. kl)
Katherine ja Hugh Colledge – „Halloween“
Klaveril Olga Kapustina
Johannes Todurov (1. kl)
Kathy ja David Blackwell – „Tipa-tapa“
Klaveril Thea Nestor
Erena Mäe (1. kl)
Katherine ja Hugh Colledge – „Polly polka“
Klaveril Olga Kapustina
Svjatoslav Šehhovskoi (1. kl)
Ukraina rahvalaul – „Rebane“
Klaveril Jaana Kivisild
Iryna Ryshniak (2. kl)
Armeenia rahvalaul
Klaveril Marta-Jaana Staškevitš
Merilee Vestmann (2. kl)
André-Joseph Exaudet – Menuett
Klaveril Olga Kapustina
Agata Apostel (2. kl)
Andrea Holzer-Rhomberg – „Poognakunst“
Klaveril Maarja Vaitmaa
Astrid Ellam (2. kl)
Anne Terzibaschitsch – „Lebewohl“
Klaveril Ädu Laur
Aura Ingel Aron (2. kl)
Antonio Vivaldi – Tšellokontsert C-duur: I Allegro
Klaveril Maarja Talts
Linda Kangro (2. kl)
Carey Cheney – „Clock Tower Bells“
Klaveril Ädu Laur
Britten Reek (2. kl)
Henry Purcell – Rigodoon
Klaveril Kairi Vavilov
Laura Maija Cathrine Mättas (2. kl)
Johann Sebastian Bach – Menuett
Klaveril Ädu Laur
Irene Reinman (2. kl)
Johann Sebastian Bach – Menuett
Klaveril Signe Hiis
Loviise Höövel (2. kl)
Ludwig van Beethoven – „Koopaorav“
Klaveril Maret Vihmann
Astrid Edda Pere (2. kl)
Ludwig van Beethoven – Kontratants
Klaveril Maila Laidna
Lenna Laiapea (2. kl)
Natalja Baklanova – Allegretto
Klaveril Kristi Hinsberg
Mairold Kalf (2. kl)
Natalja Baklanova – Masurka
Klaveril Kristi Hinsberg
Kete Kruusmann (2. kl)
Natalja Baklanova – Allegretto
Klaveril Maret Vihmann
Gemma Helena Reinaru (2. kl)
Rasmus Puur – „Tuuline“
Klaveril Thea Nestor
Dylan Scuffham (2. kl)
Rasmus Puur – „Vihmane“
Klaveril Ralf Taal
Meribel Sakkos (3. kl)
Natalja Baklanova – Etüüd
Klaveril Signe Hiis
Erika Eichenbaum (3. kl)
Pam Wedgwood – „Siberi galopp“
Klaveril Zhanna Andreevskaya
Karl Märten Aren (3. kl)
Karen Hatšaturjan – „Tomati tants“
Klaveril Miina Jõgisalu
Siim Rehema (3. kl)
Sebastian Lee – Gavott op.112
Klaveril Jorma Toots
13.15 – Selis, Traksmann, Hargi, Tepp
Paula-Riin Selis (11. kl)
Girolamo Frescobaldi – Toccata
Klaveril Signe Hiis
Aleksander Traksmann (11. kl)
Mario Castelnuovo-Tedesco – Figaro aaria Rossini ooperist „Sevilla habemeajaja“
Klaveril Signe Hiis
Liina Riin Hargi (12. kl)
Antonín Dvořák – Rondo
Klaveril Martti Raide
Maria Tepp (12. kl)
Milosz Krawczyk – „Jesień“
Klaveril Kadri-Ann Sumera
13.45 – 4. klass
Mingo Maru Onni (4. kl)
Aleksandr Arutjunjan – Eksprompt
Klaveril Jorma Toots
Teele Hinno (4. kl)
Andrea Holzer-Rhomberg – „Pidu Andaluusias“
Klaveril Maarja Vaitmaa
Marc Jakob Kaasik (4. kl)
Arcangelo Corelli – Largo affettuoso
Klaveril Jaana Kivisild
Egle Villems (4. kl)
August Nölck – Ringtants
Klaveril Signe Hiis
Aleksandra Maria Tralla (4. kl)
Gaspar Cassadó – „Requiebros“
Klaveril Signe Hiis
Loria Tetsmann (4. kl)
Georg Friedrich Händel – Bourrée
Klaveril Martti Raide
Tristan Ilves (4. kl)
Henri Casadesus
Tšellokontsert c-moll: I Allegro
Klaveril Signe Hiis
Silvia Uus (4. kl)
Karen Hatšaturjan – Fragment
Anatoli Komarowski – „Võidujooks“
Klaveril Signe Hiis
Marta Jaanson (4. kl)
Ludwig van Beethoven – Kontratants
Klaveril Maret Vihmann
Maksim Šustikov (4. kl)
Mihailo Bukinik – Humoresk
Klaveril Kirill Lissijenko
Oleksandr Lebediev (4. kl)
Orest Jevlahhov – Romanss
Klaveril Maarja Vaitmaa
14.25 – 5. klass
Lilian Lukk (5. kl)
Arno Babadžanjan – Tants
Klaveril Kairi Vavilov
Karl Johann Kuusikmaa (5. kl)
Artemi Aivazjan – Gruusia tants
Klaveril Martti Raide
Riian Teearu (5. kl)
Eugen Doga – „Joy“
Klaveril Jaana Kivisild
Sten Eric Hansen (5. kl)
Friedrich Seitz – Kontsert nr 5: I osa
Klaveril Maarja Talts
Kaur Nellis (5. kl)
Ezra Jenkinson – Tants
Klaveril Zhanna Andreevskaya
Sesame Feenstra (5. kl)
Georg Goltermann – Capriccio op. 24
Klaveril Maila Laidna
Laura Liisa Piibur (5. kl)
Jean Gabriel-Marie – „La Cinquantaine“
Klaveril Piret Mikalai
Eliise Lauringson (5. kl)
Giovanni Battista Pergolesi – Aaria
Klaveril Signe Hiis
Kirta Mia Kötsi (5. kl)
Hugo Schlemüller – Perpetuum mobile
Klaveril Kairi Vavilov
Jonas Dominic Kaljund (5. kl)
Ludwig van Beethoven – Kontratants
Klaveril Thea Nestor
Karl Aleksander Siitan (5. kl)
Martin Berteau – Sonaat G-duur: II ja III osa
Klaveril Signe Hiis
Maria Bratuhhina (5. kl)
Modest Mussorgski – Tants
Klaveril Zhanna Andreevskaya
Maribel Pärnaste (5. kl)
Rein Ploom – Meloodia
Klaveril Jaana Kivisild
Hanna-Roza Lazüraitis (5. kl)
Robert Schumann – „Lõbus talupoeg“
Klaveril Marta-Jaana Staškevitš
Mihkel Velmet (5. kl)
David Popper – Gnoomide tants
Klaveril Signe Hiis
15.35 – 6. klass
Ketren Viilip (6. kl)
Karl Davõdov – Romanss
Klaveril Miina Jõgisalu
Knut-Herbert Mäeküngas (6. kl)
William Henry Squire – „Talupoja tants“
Klaveril Piret Villem
Keiti Viilip (6. kl)
Georg Goltermann – Nokturn
Klaveril Katrin Aesma
Henri Palm (6. kl)
Jean-Baptiste Bréval – Tšellokontsert nr 2 D-duur: I osa
Klaveril Thea Nestor
Deliisa Virunurm (6. kl)
Juro Tkalčić – „Armastuse laul“
Klaveril Kairi Vavilov
Brigitta Osman (6. kl)
Antonio Vivaldi – Allegro a-moll
Klaveril Signe Hiis
Agu-Ergav Laasi (6. kl)
Antonio Vandini – Sonaat F-duur: I osa
Klaveril Signe Hiis
Paul Saamot (6. kl)
Artemi Aivazjan – Gruusia tants
Klaveril Piret Villem
Ingmar Askur Erm (6. kl)
Camille Saint-Saëns – Allegro appassionato op. 43
Klaveril Maarja Vaitmaa
Mari Ellen Lutsar (6. kl)
Felix Mendelssohn Bartholdy – Sõnadeta laul op. 109
Klaveril Jorma Toots
Maali Toots (6. kl)
Frédéric Chopin – Nokturn op. 9 nr 2
Klaveril Jorma Toots
Taavet Hollman (6. kl)
Georg Goltermann – Capriccio
Klaveril Maarja Vaitmaa
16.30 – 7. klass
Mari-Liis Jukk (7. kl)
William Henry Squire – „Harlequinade“
Klaveril Anife Ablialimova
Ralf Reno Roots (7. kl)
Camille Saint-Saëns – „Luik“
Klaveril Maila Laidna
Karl-Markus Trumm (7. kl)
William Henry Squire – Bourrée op. 24
Klaveril Anife Ablialimova
Freya Florentine Herzog (7. kl)
Edgar Arro – Largo
Klaveril Miina Jõgisalu
Elis Kirsman (7. kl)
Camille Saint-Saëns – Allegro appassionato op. 43
Klaveril Signe Hiis
Arseni Kissin (7. kl)
Henri Casadesus – Tšellokontsert c-moll: III Allegro molto energico
Klaveril Maarja Vaitmaa
Marija Smirnova (7. kl)
Gabriel Fauré – Eleegia
Klaveril Jelena Petrištševa
Egert Erik Rees (7. kl)
Jānis Mediņš – Aaria
Klaveril Jorma Toots
Graham Kruusamägi (7. kl)
Martin Levald – Hällilaul
Klaveril Signe Hiis
Polina Smirnova (7. kl)
Karl Davõdov – „Purskkaevul“
Klaveril Jelena Petrištševa
17.15 – 8. klass
Eenok Randlepp (8. kl)
Johann Sebastian Bach – Süit nr 1 soolotšellole G-duur: Allemande
Marta Miia Volens (8. kl)
Pablo Casals – „Lindude laul“
Klaveril Anife Ablialimova
Ats Kukk (8. kl)
Marin Marais / Maurice Gendron – „La Folia“
Klaveril Maila Laidna
Emma Elisabeth Toom (8. kl)
Karl Davõdov – „Purskkaevul“
Klaveril Signe Hiis
Kotred Paide (8. kl)
Henri Casadesus – Tšellokontsert c-moll: II Adagio molto espressivo
Klaveril Jorma Toots
Jaagup Piirsalu (8. kl)
Edgar Arro – Meloodia
Klaveril Signe Hiis
Aliisa Antsmäe (8. kl)
Georg Goltermann – „Nõidade tants“
Klaveril Thea Nestor
Iris Teemägi (8. kl)
Gaspar Cassadó – „Roheliste kuradite tants“
Klaveril Martti Raide
Miko Marius Onni (8. kl)
Kaljo Raid – Scherzo fuocoso
Klaveril Jorma Toots
Maria Martin (8. kl)
Mihkel Lüdig – Ballaad
Klaveril Signe Hiis
18.10 – 9. klass
Richard Heinrich Laht (9. kl)
Edgar Arro – Largo
Klaveril Jorma Toots
Ossi Rasmus Priks (9. kl)
David Popper – Tarantella
Klaveril Piret Villem
Elise Zinovjev (9. kl)
Jean Sibelius – Romanss
Klaveril Katrin Aesma
Debi Schryer (9. kl)
Rasmus Puur – „Põud“
Klaveril Thea Nestor
Karola Lee Aasavelt (9. kl)
Valdeko Viru – „Mõtiskelu“
Klaveril Katrin Aesma
Hugo Pepe Uustalu (9. kl)
Rein Ploom – Meloodia
Klaveril Thea Nestor
Lola Mari Laas (9. kl)
Henri Casadesus – Tšellokontsert c-moll: II Adagio molto espressivo
Klaveril Signe Hiis
Emily Dudkin (E)
Camille Saint-Saëns – „Luik“
Klaveril Reinut Tepp
18.50 – 10.–12. klass
Tobias Välja (10. kl)
Els Aarne – Capriccio soolotšellole
Richard Renar Rebane (10. kl)
Mihkel Lüdig – Ballaad
Klaveril Ralf Taal
Marie Välja (10. kl)
Kaljo Raid – Scherzo fuocoso
Klaveril Signe Hiis
Kristina Õunapuu (11. kl)
Ástor Piazzolla – „Ave Maria“
Klaveril Maarja Vaitmaa
Nora Reinsalu (11. kl)
Enrique Granados – Intermezzo
Klaveril Maarja Vaitmaa
Evelin Uue (III kursus)
Gaspar Cassadó – Süit soolotšellole: I Prelüüd-fantaasia
Ekke Rainer Arndt (12. kl)
Niccolò Paganini – Variatsioonid Moosese teemale
Klaveril Signe Hiis
12. märts
Tšelloõpetajate koolituspäev Keila muusikakoolis