automobilio šildymo sistema veikianti iš elektros tinklo (220V).

Calix - senų tradicijų, Švedijos įmonė, įkurta 1891 metais. Calix komanda kuria įnovatyvius sprendimus ir aukštos kokybės produktus. Visa produkcija yra kuriama ir gaminama Eskilstuna regione, Švedijoje.

Calix tai, modulinė, išankstinio automobilio pašildymo sistema veikianti iš elektros tinklo (220V).

Saugumas

Statistika rodo, kad daugiausia eismo įvykiu nutinka per pirmąsias keliones minutes. Aprasoję ar net apledėję langai kelia didžiausią pavojų. O kur dar sukaustyti ir suvaržyti judesiai esant žemai temperatūrai automobilio salone? Calix šildymo sistema gali užtikrinti puikų matomumą ir šiltą saloną jūsų automobilyje.

Aplinkosauga

Elektrinis variklio šildymas yra labiausiai tausojantis aplinką šildymo būdas. Jeigu visuose automobiliuose būtų įdiegti elektriniai variklio šildytuvai, tai padėtų į aplinką nepatekti milžiniškam išmetamųjų teršalų kiekiui.

Komfortas

Šiltas automobilio salonas ir neapledėję langai. Ko daugiau reikia šaltą ir žvarbią dieną? Naudojant Calix salono šildytuvus jums daugiau nebeteks sėsti į nemaloniai šaltą automobilį. Calix elektrinės orapūtės greitai ir efektyviai sušildo transporto priemonės saloną, todėl galėsite pamiršti langų grandymą ir nemalonią drėgmę.

WaveLine yra naujausia plonų salonų šildytuvų serija kurią sukūrė Calix. Ši serija yra ne tik galinga, bet ir turi labai žemą triukšmo lygį, tik 50DBA, o tai yra žymiai mažiau nei turėjo pirmtakas SlimLine. Naujas juodos ir raudonos spalvos derinys puikiai dera salone.

WaveLine šildytuvų serija yra automatiškai prisitaikanti, tai reiškia, kad šildymo galia automatiškai prisiderina prie aplinkos temperatūros.

Žinoma ši šildytuvo serija yra patikrinta ir atitinka griežtus elektrosaugos reikalavimus, bei pažymėta S ženklu, reiškiančiu ekstra saugumą

Komplektą sudaro

Comfort Kit 1200/1700 komplektas yra sudarytas iš :

  • WaveLine orapūtės su mini kontaktais,
  • prijungimo kabelio (MS),
  • įvadinio kabelio (MK),
  • prailginimo kabelio (SK),
  • šakotuvo (GU405) montavimo komplekto
  • kronšteino orapūtės pritvirtinimui.

Minkštas ir lankstus guminis kabelis kurį rasite komplekte yra skirtas sujungimui tarp variklio skyriaus ir automobilio salono. Gumuotas kabelis salone yra prijungiamas tiesiai prie salono šildytuvo (orapūtės) be jokių papildomų rozečių. Tai ir greičiau, ir estetiškiau.

calix1200: Kaina: 115,0 €

Tinka visiems mažiems ir vidutinio dydžio lengviesiems automobiliams.

Montavimo darbų kaina 50 €. Kainos nurodytos su PVM

calix1700: Kaina: 135,0 €

Tinka visiems visureigiams ir komercinams automobiliams.

Montavimo darbų kaina 50 €. Kainos nurodytos su PVM