OBÓZ RPG

Zapraszamy do świata Caerbannog! To ogromna kraina wyobraźni, której historię współtworzysz snując dla zabawy wspólne opowieści. Większość rozgrywki toczy się w naszej wyobraźni i pozwala wcielić się w rolę potężnego, przebiegłego albo łebskiego bohatera bądź bohaterki. Improwizuj, rozwijaj swoje umiejętności aktorskie, komunikacyjne i społeczne, a przede wszystkim świetnie się baw na obozie RPG Caerbannog!

PROGRAM OBOZU RPG:

 • Sesje RPG - większość czasu na obozie poświęcimy na sesje gier fabularnych w systemie Caerbannog, podczas których wcielisz się w swoją postać i wraz z koleżankami i kolegami z drużyny przeżyjecie wspólnie niesamowite przygody. Niczym we Władcy Pierścieni, na obozie oferujemy Ci całą kampanię, na którą składa się ponad 40 godzin sesji RPG. Aby zapewnić najwyższą jakość i przyjemność z gry, drużyny będą liczyć maksymalnie sześciu graczy na jednego członka kadry – mistrza gry.
 • Larp – gry fabularne to nie tylko sesje i tworzenie opowieści w wyobraźni. To także teatr improwizacji, gdzie gra się ruchem, słowem, a także rekwizytami i przebraniami, których dużym wyborem dysponujemy. To tak, jakby przejść przez szafę i na parę godzin odwiedzić Narnię. Podczas LARPa odegrasz swoją postać na żywo, wraz ze wszystkimi pozostałymi uczestnikami obozu, a każdy będzie miał istotny wpływ na fabułę świata Caerbannog!
 • Planszówki – gry planszowe i karciane zapewnią nam relaks i rozrywkę w przerwach między innymi punktami programu. Doskonale też służą integracji i budowaniu więzi w drużynie. Do wyboru będziemy mieć dziesiątki tytułów, zarówno klasyki, jak i nowe gry pełne szalonych zasad. Zagraj z nami w Neuroshimę, Osadników z Catanu, 7 Cudów Świata, Dixit, Bang, Szalone Zegarki i wiele innych.
 • Otulinowce – obóz RPG to nie tylko wyobraźnia i pokarm dla umysłu, to także rozwój ciała. Zażyjemy sporo ruchu na świeżym powietrzu, wykorzystując otulinowce – miękkie rekwizyty służące do szermierki. Niczym Piraci z Karaibów albo Wikingowie stoczymy honorowe pojedynki, rozegramy scenariusze przejęcia flagi i Juggera. Wszystko to zapewni nam świetny trening i dużo emocji!
 • Dodatkowo – dostosowujemy nasz program do potrzeb i sugestii uczestników. W zanadrzu mamy:
  • zajęcia łucznicze; prelekcje na temat systemu Caerbannog i szeroko pojętej fantastyki, bardzo przydatne przy tworzeniu postaci;
  • warsztaty improwizacji i odgrywania postaci, inspirowane Whose Line Is It Anyway (I kto to mówi?), pomagające odnaleźć się i aktywnie działać podczas sesji i LARPów;
  • projekcje filmów związanych z fantastyką i grami fabularnymi;
  • obozową grę strategiczną, równie zdradziecką i ryzykowną, co Gra o Tron, której konsekwencje kształtują świat Caerbannog na długie lata.

Pełna oferta, ceny, terminy i rezerwacje dostępne na stronie organizatora - BPiT Almatur Katowice:

ZAREZERWUJ OBÓZ

HISTORIA OBOZÓW

Obozy Caerbannog to utrzymany w klimatach fantasy, doskonały sposób spędzania wolnego czasu dla młodzieży. Realizowane są przez profesjonalną kadrę i organizowane przez Biuro Podróży i Turystyki Almatur Katowice. Od 2012 roku na turnusach naszych obozów bawiło się już kilkuset uczestników. Naszymi priorytetami są jakość przedsięwzięcia i satysfakcja uczestników. Cele osiągamy poprzez stały rozwój, skrupulatną selekcję kadry oraz ciągłą pracę nad systemem i własnymi kompetencjami. Z każdym sezonem obozy Caerbannog stają się większe i lepsze, dzięki słuchaniu opinii uczestników, oraz ciągłym eksperymentom i wzbogacaniu programu.

Więcej o historii naszych pierwszych obozów znajdziesz tutaj.