REKRUTACJA

Znasz się na mistrzowaniu sesji? Chcesz współtworzyć obozy RPG Caerbannog?! Jeśli jesteś ogarniętym człowiekiem i dobrym mistrzem gry, wyślij nam swoje zgłoszenie! Załącz w nim następujące informacje:

 1. CV, choćby było krótkie.
 2. List motywacyjny, w którym uzasadnisz, dlaczego chcesz do nas dołączyć, co wniesiesz do ekipy, jak wiele czasu możesz poświęcić oraz jakie jest twoje doświadczenie z fantastyką i RPG. Nie interesują nas generyczne formułki, a uzupełnienie tego, czego nie widać w CV.
 3. Informacje kontaktowe i miasto, w którym mieszkasz/można cię najczęściej zastać, oraz info, czy masz prawo jazdy i własny samochód.
 4. (opcjonalnie) Portfolio z twoimi osiągnięciami, czy będą to grafiki, czy teksty, czy muzyka, czy inne twórcze dzieła. Pochwal się.
 5. (opcjonalnie, dla byłych uczestników) Informację na których turnusach obozu Caerbannog i z którymi MG grałeś/grałaś.
 6. Ukończonych 18 lat życia i pewności, że nie pojedzie się już więcej na obóz RPG Caerbannog jako uczestnik.
 7. Dołączenia niezbędnego oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).". Zgłoszenia bez tego oświadczenia nie będą rozpatrywane! Dane osobowe potrzebne są tylko na potrzeby rekrutacji i nie będą wykorzystywane w innych celach, ani przekazywane podmiotom lub osobom trzecim.


Wyślij swoje zgłoszenie na adres smgtempus[at]gmail.com, a my z pewnością się mu przyjrzymy. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odpowiadania tylko wybranym kandydatom.

Zaakceptowanie zgłoszenia oznacza możliwość przystąpienia do sesji rekrutacyjnej. Myśl o niej jako o rozmowie kwalifikacyjnej. Sesję rekrutacyjną można przeprowadzić w dowolnym systemie, choć preferowany jest oczywiście system Caerbannog (w dowolnej wersji mechaniki). Przysługuje jedno podejście do sesji rekrutacyjnej na sezon. Termin będzie ustalony indywidualnie. Na zgłoszenia w sezonie 2018 czekamy do końca maja!


Pomyślne ukończenie sesji rekrutacyjnej oznacza przyjęcie w poczet kadry mistrzów gry Caerbannog i członkostwo w Stowarzyszeniu Mistrzów Gry Tempus. Członkostwo gwarantuje dostęp do materiałów o świecie, korzystania ze sprzętu (w miarę jego dostępności) oraz organizowania oficjalnych wydarzeń, LARPów, sesji czy prelekcji na konwentach itp.


Wymagamy dodatkowo

Aby pojechać na obóz RPG (lub MG) jako kadrowicz, wymagamy dodatkowo:

 1. Przeprowadzenia przed każdym kolejnym sezonem sesji kwalifikującej na obóz (zwłaszcza, jeśli chętnych MG będzie więcej, niż miejsc).
 2. Zaliczenia testu z wiedzy o systemie Caerbannog (przysługuje jedno podejście na sezon).

Organizator obozów, Biuro Podróży i Turystyki Almatur Katowice wymaga dodatkowo:

 1. Posiadania uprawnień wychowawcy wypoczynku obozowego/kolonijnego.
 2. Posiadania zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.


Nasza działalność w Tempusie opiera się na zasadzie wolontariatu. Każdy członek poświęca swój wolny czas, aby realizować swoją pasję, rozwijać system Caerbannog i promować gry fabularne oraz realizować obozy RPG. Poszukujemy osób kreatywnych: twórców grafik, mistrzów gry grających regularne sesje, testerów mechaniki i komunikatywnych ludzi liczących na questy. Oferujemy pracę nad ciekawym projektem w środowisku napędzanym wyobraźnią, możliwość zgłaszania i wprowadzania własnych pomysłów w obrębie przyjętych założeń świata, pracę na obozie w doborowym towarzystwie, zarówno uczestników, jak i kadry oraz możliwość szeroko rozumianego rozwoju w kontekście gier fabularnych. Wymagania na funkcję obozowego MG mają na celu zagwarantowanie jak największej jakości każdego turnusu, oraz zachęcać do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu. Stowarzyszenie Mistrzów Gry Tempus zastrzega sobie prawo do aktualizacji i zmian w powyższych wymaganiach w ramach potrzeb.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o maila. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

STOWARZYSZENIE MISTRZÓW GRY TEMPUS

Stowarzyszenie zrzesza twórców systemu, kadrę obozów, mistrzów gry i wszystkie osoby związane z naszymi przedsięwzięciami.

Tempus często pojawia się na różnych polskich konwentach w charakterze twórców programu i prelegentów, opowiadając o swoich doświadczeniach w pracy na obozie, tworzeniu systemu i aktualnych trendach w grach fabularnych. Zadaniem Tempusa jest pozyskiwanie nowych doświadczonych mistrzów gry, trzymanie pieczy nad wszystkimi projektami i współpraca z organizatorem obozu. Jeśli tak jak my uważasz, że system RPG Caerbannog jest wart rozwijania i wydania, dołącz do nas!

STATUT STOWARZYSZENIA

Statut Stowarzyszenia Mistrzów Gry Tempus.pdf