STOWARZYSZENIE MISTRZÓW GRY TEMPUS

Stowarzyszenie zrzesza twórców systemu, kadrę obozów, mistrzów gry i wszystkie osoby związane z naszymi przedsięwzięciami.

Tempus często pojawia się na różnych polskich konwentach w charakterze twórców programu i prelegentów, opowiadając o swoich doświadczeniach w pracy na obozie, tworzeniu systemu i aktualnych trendach w grach fabularnych. Zadaniem Tempusa jest pozyskiwanie nowych doświadczonych mistrzów gry, trzymanie pieczy nad wszystkimi projektami i współpraca z organizatorem obozu. Jeśli tak jak my uważasz, że system RPG Caerbannog jest wart rozwijania i wydania, dołącz do nas!

KADRA

Zarząd Stowarzyszenia

 • Jakub "Dragon" Łapot - prezes zarządu, koordynator projektu Caerbannog, twórca mechaniki, kierownik, wychowawca i mistrz gry
 • Maciej "Kościej" Janik - wiceprezes zarządu, autor grafik, koordynator projektu Caerbannog, larpów i gry strategicznej, mistrz gry
 • Michał "Jucha" Białek - sekretarz, wychowawca i mistrz gry, współtwórca systemu
 • Wojciech "Wojciech"/"Zacha" Zacha - skarbnik, współtwórca systemu Caerbannog, wychowawca i mistrz gry

Komisja Rewizyjna

 • Patrycja Sagan - Przewodnicząca komisji rewizyjnej, wychowawca i mistrz gry, współtwórca systemu i grafik
 • Marcin "Eidionus"/"Edi" Grygo - zastępca przewodniczącej komisji rewizyjnej, współtwórca systemu Caerbannog, wychowawca i mistrz gry
 • Micha "Yeti" Hubert - sekretarz komisji rewizyjnej;

Członkowie Mistrzowie Gry

 • Piotr "Endo" Nikiel - wychowawca i mistrz gry
 • Adam "Wojak" Wojakowski - wychowawca i mistrz gry
 • Szymon Michałek - współtwórca systemu Caerbannog, mistrz gry
 • Krzysztof "Gord" Firkowski - mistrz gry
 • Mateusz "Hobbit" Chrościński - mistrz gry

Członkowie Zwyczajni

 • Daniel "Puchacz" Gąsior - rekrut
 • Mateusz "Lost" Markowski - rekrut
 • Kamil Staszak - rekrut
 • Julia Szafran - rekrut
 • Radosław Wojakowski - rekrut

Członkowie Honorowi

 • Jan "Dziki" Offierski
 • Piotr "Karmo" Karmowski
 • Kamil "Camillvs" Nowak

REKRUTACJA

Zapraszamy każdego, kto zna się na grach fabularnych i chce z nami współtworzyć system Caerbannog! Wysyłać swoje zgłoszenia możecie przez cały rok, a my z pewnością się im przyjrzymy. Zastrzegamy jednak, że dalsze etapy rekrutacji są możliwe jedynie podczas powiększania lub uzupełniani naszej ekipy.

Zostań członkiem organizacji mistrzów gry Tempus! Nasza działalność w Tempusie opiera się na zasadzie wolontariatu. Każdy członek poświęca swój wolny czas, aby realizować swoją pasję, rozwijać system Caerbannog i promować oraz realizować obozy RPG. Poszukujemy wszelkich kreatywnych osób, twórców grafik, mistrzów gry grających regularne sesje, testerów mechaniki i komunikatywnych ludzi liczących na questy. Od zdecydowanych wymagamy wysłania maila na adres smgtempus[at]gmail.com i zawarcie w nim następujących informacji, oraz spełnienia następujących kwestii:

 1. CV, choćby było krótkie.
 2. List motywacyjny, w którym uzasadnisz, dlaczego chcesz do nas dołączyć, co wniesiesz do ekipy, jak wiele czasu możesz poświęcić oraz jakie jest twoje doświadczenie z fantastyką i RPG. Nie interesują nas generyczne formułki, a uzupełnienie tego, czego nie widać w CV.
 3. Informacje kontaktowe i miasto, w którym mieszkasz/można cię najczęściej zastać, oraz info, czy masz prawo jazdy i własny samochód.
 4. (opcjonalnie) Portfolio z twoimi osiągnięciami, czy będą to grafiki, czy teksty, czy muzyka, czy inne twórcze dzieła. Pochwal się.
 5. (opcjonalnie, dla byłych uczestników) Informację na których turnusach obozu Caerbannog i z którymi MG grałeś/grałaś.
 6. Ukończonych 18 lat życia i pewności, że nie pojedzie się już więcej na obóz RPG Caerbannog jako uczestnik.
 7. Kilkumiesięcznego okresu próbnego w celu zapoznania się z systemem i wykazania swojego zaangażowania, wykonując bieżące zadania tempusowe.
 8. Dołączenia niezbędnego oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).". Zgłoszenia bez tego oświadczenia nie będą rozpatrywane! Dane osobowe potrzebne są tylko na potrzeby rekrutacji i nie będą wykorzystywane w innych celach, ani przekazywane podmiotom lub osobom trzecim.


Powyższe rzeczy, jeśli zaakceptowane przez Tempusa, będą oznaczać twoje przyjęcie w poczet stowarzyszenia, ale nie uprawniają do pojechania na obóz w charakterze kadry. Członkostwo gwarantuje dostęp do materiałów o świecie, korzystania ze sprzętu (w miarę możliwości) oraz organizowania oficjalnych eventów, LARPów, sesji czy prelekcji na konwentach itp.

Jeśli chcesz zostać mistrzem gry na obozie RPG Caerbannog, to wymagamy dodatkowo:

 1. Posiadania uprawnień wychowawcy wypoczynku obozowego/kolonijnego.
 2. Posiadania zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.
 3. Przeprowadzenia dla naszych MG sesji rekrutacyjnej w systemie Caerbannog (przysługuje jedno podejście na sezon).
 4. Przeprowadzenia przed każdym kolejnym sezonem sesji kwalifikującej na obóz (zwłaszcza, jeśli chętnych MG będzie więcej, niż miejsc).
 5. Bycia ogarniętym człowiekiem i MG;
 6. Zaliczenia testu z wiedzy o systemie Caerbannog (przysługuje jedno podejście na sezon).

Oferujemy pracę nad ciekawym projektem w środowisku napędzanym wyobraźnią, możliwość zgłaszania i wprowadzania własnych pomysłów w obrębie przyjętych założeń świata, pracę na obozie w doborowym towarzystwie, zarówno uczestników, jak i reszty kadry oraz możliwość szeroko rozumianego rozwoju w kontekście gier fabularnych. Wymagania na funkcję obozowego MG mają na celu zagwarantowanie jak największej jakości każdego turnusu, oraz zachęcać do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu. Organizacja Tempus zastrzega sobie prawo do aktualizacji i zmiany powyższych wymagań w ramach potrzeb.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o maile. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

STATUT STOWARZYSZENIA

Statut Stowarzyszenia Mistrzów Gry Tempus.pdf