איש העסקים והיזם - בוריס וולפמן

כיצד הפך בוריס וולפמן לאיש עסקים מוביל

בוריס וולפמן נחשב לאיש עסקים בעל רזומה עשיר בתחום המסחר וייבוא של חומרי גלם שונים אשר חלקם משווקים בישראל ואחרים חומרים המיוצרים ונמכרים בטורקיה ובמדינות נוספות. פעילותו העסקית של וולפמן מתמקדת הן בישראל והן בטורקיה והחברה בבעלותו מספקת ברזל לגורמים שונים בשוק בישראל.

אחד הרכיבים המשמעותיים ביותר במקומות המשק בישראל

יבוא סחורות נחשב לאחד הרכיבים המשמעותיים ביותר במקורות של המשק בישראל, כאשר הנתונים מתפרסמים בתדירות שנתית וחודשים בהתאם לסחורות בארצות הסחר. וולפמן נחשב לאיש עסקים ממולח אשר יש ביכולתו ליצור רשת ענפה של קשרים לטובת הפעילות העסקית.

פיתוח עסקי כפי שהוא רואה זאת כולל פנייה אל גורמים רלוונטים והרחבה של המעגלים העסקיים. גורמים עסקיים אשר להם קשרים עם וולפמן רואים בו איש עסקים משכמו ומעלה וממשיכים לשתף איתו פעולה בהצלחה רבה. לראייה, בשנים האחרונות החברה בבעלותו מעמיקה את הקשרים העסקיים ויוצרת תחומים נוספים המסייעים להרחבת תחומי הפעולה בתחום היייבוא כמו קידום של ענפי מסחר שונים כמו זהב ויהלומים- ענף אשר וולפמן מתמחה בו בשנים האחרונות ושוקד על פיתוח הקשרים העסקיים בו.

תכנון נכון מוביל לתוצאה

כיצד הפך וולפמן לאחד מאנשי העסקים המובילים במדינת ישראל, כזה אשר רבים רואים בו שגריר מוצלח? את התשובה ניתן למצוא בתכנון קפדני של הפעילות העסקית שלו. החברה בבעלותו מקפידה על יצירת קשרים בתחומים רבים עם מומחים אמיתיים לטובת מינוף הפעילות העסקית.

לאחר בחינת הקשרים העסקיים שלו וולפמן מבין כי עליו לפעול לטובת חיזוק הקשרים עם אנשי העסקים המוצלחים ביותר. הפנייה אל אנשי העסקים המובילים בתחומים השונים נעשית על ידו מתוך ידיעה כי שיתוף הפעולה בין השניים יוביל לתוצאות מוצלחות.

בחירה מוקפדת של הלקוחות

וולפמן קנה לו שם של מומחה בתחומים המסחר והייבוא בשל היותו מומחה בבחירת קהל הלקוחות שלו. הוא מכוון היטב למטרה ויודע אילו לקוחות הוא מעוניין לספק להם את השירות וכיצד ביכולתו להועיל להם. במסגרת מעורבותו החברה בבעלותו עוסקת במתן אשראי לחברות בסדרי גודל שונים תוך הגברת המעורבות בעסקאות. במהלך השנים וולפמן צבר ידע רב והעמיק את הידע שלו בתחומים השונים וכעת הוא ממשיך לפתח את הידע שלו לטובת ענפי מסחר נוספים.

ייבוא ברזל מטורקיה

במסגרת הפעילות העסקית הענפה של וולפמן מעבר לים החברה מספקת ברזל לגורמים חשובים בשוק בישראל. ההחלטה על ייבוא ברזל כוללת מחשבה ענפה ותכנון מקיף. הסוד הוא כי מדובר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר מכירים את השוק הטורקי ויש ביכולתם למצוא את ספק הברזל המייצר את רכיבי הברזל האיכותיים ביותר בהתאם לדרישות של קהל הלקוחות. וולפמן מנחה את עובדי החברה לא להקל ראש ולמצוא את הספק האיכותי ביותר כך שקהל הלקוחות יינה מאיכות גבוהה.

מוצא את המענה המתאים

וולפמן מצעיד את החברה אשר בבעלותו להישגים חסרי תקדים בתחום המסחר והייבוא אודות לידע הנרחב אשר ברשותו- הוא מבין כי יש למצוא את המענה המתאים ביותר לביצוע הליך הייבוא בצורה הטובה ביותר. הוא ידאג לאפיין את המוצר ולמציאה של ספקים מובילים תוך התקשרות עם הספקים לטובת תנאי אספקה מצויינים.

שוקד על פיתוח ענפי מסחר חדשים

נוסף על הפעילות העסקית הרחבה שלו, וולפמן מחזיק בבעלותו גם בתי אריזה הממוקמים בערים ספרטה ומרסין. בתי האריזה אשר בבעלותו עוסקים בתפוחי עץ ופיירות הדר והחברה בבעלותו היא האחראית הבלעדית על מכירת הפירות ברחבי העולם.

באמצעות הקשרים העסקיים עם מגדלי פירות וירקות בטורקיה וולפמן ממשיך להרחיב את תחומי המסחר שלו ולהפוך לאיש עסקים הדוגל בשיתופי פעולה נרחבים. וולפמן אינו עוצר לרגע ושוקד בימים אלו על פיתוח ענפי מסחר חדשים אשר יהפכו אותו לאיש עסקים פורץ גבולות אשר מקפיד על יצירת מערכת קשרים רחבה לטובת הפעילות העסקית ברחבי העולם ובישראל.