Новини школи

Перегляд вистави

Коли душа прагне яскравих вражень, видовищ та естетичної насолоди, то гайда до театру – місця, яке покликане задовольнити цю людську забаганку. А ще, якщо у театрі вистава «За двома зайцями», то отриманих порцій позитиву та гарного настрою вистачить, щоб подолати осінню меланхолію і прикрасити буденність.

Свічка Пам'яті

Схиліться! Свічку запаліть,

Хто у молитві, хто у серці чуйте,

Як кам’яніє краю біль століть

Навіки до тридцятих ми прикуті!

Посвята восьмикласників

Уже традиційно у листопаді місяці у нашому НВК відбувається важлива подія – посвята восьмикласників у члени клубу «Старшокласник». У цьому році «зростання» хлопчаків 8 класу відбувалось у нестандартному і цікавому стилі хеловін. Випробування для новачків переплелись із «страшно гарним» костюмованим дефіле героїв різних художніх творів: «Острів скарбів» Р. Стівенсона, «Аліса в Задзеркаллі» Л. Керрол, «Дракула» Б. Стокера.

Фоторепортаж зі свята пропонуємо переглянути і Вам, шановний гостю сайту нашого НВК.

День української писемності.

«Як парость виноградної лози плекайте мову!...». Саме під таким гаслом школярі нашого НВК долучились 9 листопада до всеукраїнського урочистого відзначення Дня української писемності. На святковій лінійці спробували переконати своїх ровесників, що мова – це безцінний скарб, який потрібно шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину. А щирі українці і любителі рідної мови приєднались до написання Всеукраїнського диктанту, який ще раз довів, що знання мови вкрай важливі для кожного.

Респект зустріч

Успіх буває різний! У кожної людини він свій! Будь-яка перемога є успіхом, незалежно від того, чим ви займаєтесь. Але чи замислювались ви: що таке успіх саме для вас? Як ставити цілі і добиватися їх? Саме на ці запитання шукали відповідь члени ігрового клубу «Млин» на відкритій респект-зустрічі «Формула успіху».


Поїздка в Острог

Охочі до мандрівок та туристичних подорожей школярі Борисівського НВК у дні канікул відправились до древнього Острога. Юні краєзнавці, любителі історії сивої давнини відвідали Замок князів Острозьких, Пам’ятний знак вищої латино-слов’янської школи та музей Острозької академії. А ще зарядились позитивом, який випромінює сучасне осіннє місто Остріг.

Конкурс фото-зон

Наші творчі вихованці як не творять, то витворяють! Сьогодні творим, адже розпочались канікули, замкнули брами літа і дали можливість школярам без навчальної метушні досхочу намилуватись барвами жовтоокої осені. Так народилась думка у перший день канікул влаштувати у НВК конкурс фото-зон «Осінній кадр». Запашні яблука і груші, червонощокі калина і горобина, стримані чорнобривці та хризантеми, господарі городів – гарбузи та багряне листя клену прекрасно вписались у інтер’єри класних кімнат, де і облаштували наші школярі фото-зони. А обрані моделі – Шевчук Анастасія і Ткачук Катерина чудово довершили кадри, які, відверто кажучи, варті сучасного глянцю. Переконайтесь у цьому і ви, гості нашого сайту))).

Завершення тижня зарубіжної літератури

Яскраво та весело, творчо і шумно, з безліччю ідей та планів видалась п’ятниця у Борисівському НВК. Її величність ЛІТЕРАТУРА знову поманила любителів художнього слова у мандри тижнем зарубіжної літератури. Заключний день тижня був насиченим:

1. Яскраво та весело, творчо і шумно, з безліччю ідей та планів видалась п’ятниця у Борисівському НВК. Її величність ЛІТЕРАТУРА знову поманила любителів художнього слова у мандри тижнем зарубіжної літератури. Заключний день тижня був насиченим:

1. Старшокласниці для учнів 5-8 класів організували творчу майстерню «Мистецький перфомене», де учні опановували інноваційні технології з зарубіжної літератури.

2. Любителі художнього слова учні-дев’ятикласники залучили усю школу до літературного флешмобу «Хто читає, той перемагає». Ручки, із закликом дружити із книгою, згуртували усіх учнів школи і спонукали пообіцяти, що книга і надалі буде вірним другом на усе життя.

3. А свято інтелекту, яке підвело підсумки не лише тижня, а і набутих знань з зарубіжної літератури, визначило розумників і любителів художнього слова. Вітаємо переможців, бажаємо і далі черпати наснагу та розум криниці художньої літератури.

таршокласниці для учнів 5-8 класів організували творчу майстерню «Мистецький перфомене», де учні опановували інноваційні технології з зарубіжної літератури.

2. Любителі художнього слова учні-дев’ятикласники залучили усю школу до літературного флешмобу «Хто читає, той перемагає». Ручки, із закликом дружити із книгою, згуртували усіх учнів школи і спонукали пообіцяти, що книга і надалі буде вірним другом на усе життя.

3. А свято інтелекту, яке підвело підсумки не лише тижня, а і набутих знань з зарубіжної літератури, визначило розумників і любителів художнього слова. Вітаємо переможців, бажаємо і далі черпати наснагу та розум криниці художньої літератури.

Посвята в козачата

З нагоди Дня українського козацтва та Пресвятої Богородиці. 12 жовтня у Борисівському НВК відбулося традиційне свято – церемонія посвяти п’ятикласників у козачата та інтегрований спортивно-історичний турнір «Козацькі нащадки». Стаючи козачатами п’ятикласники дали обітницю краще вчитися, брати активну участь у житті школи, поважати державні символи і гордо нести звання учня Борисівського НВК. Не журися, Україно, в нас росте гарна козакам зміна!

Продовження тижня зарубіжної літератури

Сьогодні середа. На подвір’ї школи і далі багріє осінь, вабить дітлахів побавитись у павутинах бабиного літа, кличе на тиху сповідь до червонолистого клена чи з філіжанкою ароматного чаю «посмакувати нову книгу»… А у нашій школі-вулику вирує і кипить життя, школярі в очікуванні чогось нового і цікавого, адже сьогодні другий день тижня зарубіжної літератури «Літературний диліжанс». Куди ж повезе він любителів художнього слова? Спершу на гостини до осінніх іменинників-письменників, які влаштували школярам члени клубу «ЛІТАС». Цікаві факти із життя письменників, секрети їхніх особистих історій спонукали учнів по-новому оцінити творчі спадщини корифеїв художнього слова. Залишали школу учні під враженням від порад літературного гороскопу на осінь. Поради зірок літератури і зірок, що світять з небес, допомогли, розкрили життєві секрети кожному шанувальнику її величності КНИГИ. А завтра… Усі ми в очікуванні «завтра».

Тиждень зарубіжної літератури

Осінь – наймеланхолійніша пора року, коли всі люди в передчутті холодної зими, але все ще живуть ностальгією за лагідним теплом…. Вона поєднує в собі романтичний настрій і депресивні будні, дощову сирість і сонячне золото бабиного літа. Ця пора добре підходить для читання книг.

Саме із такої передмови розпочався у нашому НВК тиждень зарубіжної літератури пад назвою «Літературний диліжане». У вівторок школярам випала нагода: 1. Відвідати галерею-рекламу «Читацький безвіз».

2. Долучитись до відкриття у НВК буккросингової полиці «Книжковий подіум».

3. Набратись досвіду, відвідавши виставку кращих зошитів і творчих робіт школярів «Учнівський креатив».

Далі буде))) адже тиждень лише розпочався.

Дні козацької слави

Дні козацької слави тривають: нині знову майорять у школі вишиванки, витає піднесений дух патріотизму та лунає запальна козацька пісня. У клубу «ЛІТАС» запрацювали організатори арт-проекту «Вишиванка у пензлі і пері», які закликають кожного спробувати себе у ролі дизайнера, намалювати чи створити власноруч вишиванку або повправлятися у складанні віршів про найяскравіший одяг усіх часів – вишиту сорочку.

Дні козацької слави

Уже традиційно в жовтні місяці у стінах Борисівського НВК панує святкове напруження і піднесений настрій, адже весело, цікаво і пізнавально проходять дні козацької слави.

У середу усі нащадки козацьких романтиків зустрілись на відкритому занятті гуртка «Краєзнавець», здійснили заочну мандрівку у часі до коріння козацької педагогіки та переконались, що козацьке життя – це прекрасна школа духовного виховання для сучасного українця.

День вчителя

5 жовтня у нашому НВК приймали вітання від школярів ті, хто робить дитячий світ цікавим, творчим, яскравим і багатогранним, сповненим відкриттів і здійснених мрій. Ті, хто тримають у своїх долонях дитячі серця і зігрівають їх теплом своїх душ. Це одним словом найрідніші вчителі, наставники, другі мами і тата.

День смайлика

А ви чули про День смайлика, цього чудернацького веселуна і короля вражаючої посмішки? Вчора таке свято відбулося у нашому НВК! З самого ранку у школі запрацювала мистецька майстерня, де всі учні мали можливість розмалювати жовту кульку, створивши веселуна смайлика. Останнім акордом у святі став флешмоб, впродовж якого школярі презентували свої поетичні здібності, розповідаючи власні вірші-привітання із найвеселішим днем – Днем смайлика!

Я маю право

Одна з найгостріших людських потреб – бути захищеним у правовому плані – може бути реалізована завдяки правовій освіті та право вихованню. Зметою формування в учнів основних правових знань в нашому НВК з 10 по 20 вересня організовано правові платформи, відвідавши які, учні мали можливість підвищити правову культуру, пригадати права та обов’язки школяра, які передбачені Статутом навчального закладу.

1 Вересня

Вересень. Осінь. Навчання.

І знову нові сподівання.

Усміхнені очі і квіти,

Й на рік вже доросліші діти.

Дзвінок. Перше вересня. Школа.

Розмови про літо чудове.

Ну, діти, вперед! До навчання!

Хай збудуться всі сподівання!

Випуск 4 класу

Надто емоційним, сумним і водночас веселим видалось закінчення навчального року нашим четвертокласникам, адже вінцем усьому став випускний бал, який вкотре зібрав учнівську, педагогічну та батьківську родину. На святі лунали щирі дитячі слова подяки першій вчительці та рідним мамі й татові, а також слова-обіцянки гарно навчатися у старшій школі та на все життя зберегти зерна мудрості, вихованості та людяності, засіяні у початковій школі.

Останній дзвоник

Написані всі конспекти, контрольні, виставлені всі оцінки, прочитані всі твори, розв’язані усі задачі!!! 25 травня відбулося найдовгоочікуваніше свято – Свято останнього дзвоника! Щиро вітаємо усіх із закінченням навчального року! Починається пора відпочинку. Бажаємо усім провести його із користю для себе. Набратися багато нових вражень, відвідати цікаві місця, прочитати улюблені книги і гарно відпочити.

День вишиванки

17 травня 2018 року борисівські школярі, вже традиційно, долучилися до всесвітнього Дня вишиванки, адже саме це свято популяризує українську культуру і традиції.

У День вишиванки учні нашого НВК взяли участь в арт проекті «Вишиванка руками дитини» та в фото флешмобі «Моя сорочка- вишиванка». Усі школярі охоче продовжують зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

9 травня

Травневий день рахує мирні весни

І ми йдемо до вічного вогню,

Щоб в день святковий в спогадах воскресли,

Ті, хто не зміг зустріти цю весну.

20180511_130632.jpg
20180511_130441.jpg
20180511_130724.jpg

Кольоровий тиждень

Цікаво, весело та пізнавально для борисівських школярів пройшов минулий тиждень, адже мав він назву – кольоровий. Кожен день був присвячений певному кольору: середа – білому, четвер – синьому, п’ятниця – червоному, суботу – кольорам веселки. Обов’язковим атрибутом тижня був одяг школярів у відповідних кольорах. Окрім того, члени ради «Лідер» організовували хвилинки кольоротерапії і розповідали про дію кожного кольору на організм людини, на самопочуття, зняття стресів, підняття настрою та тонусу. Школярі зробили висновок, що тиждень сприяв покращенню їхнього емоційного стану, підвищив працездатність та згуртував. Яскраві фотокадри були підсумком кожного кольорового дня.

20180502_130806.jpg
20180503_125735.jpg
20180504_125916.jpg

Презентація лепбуків

У рамках місячника екологічної етики та виховання ціннісного ставлення до природи та праці «Пробач мені, моя Земле» у нашому НВК відбулася презентація класних лепбуків «До природи не неси шкоди»

20180502_103233.jpg
20180502_103156.jpg
20180502_102909.jpg

Акція "За чисте довкілля"

В період з 16.04 по 20.04 в нашому НВК проходила акція "За чисте довкілля"

День птахів

У д/о «Барвінок» відбулася екологічна локація «День птахів», метою якої було збагачення знань школярів про роль птахів в природі та житті людини, виховання бажання допомагати та з турботою ставитися до пернатих друзів, а також вдосконалення основ екологічної свідомості та культури.

Участь нашої учениці у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Існує думка, що історія - це щось далеке від нас, таке, що давно минуло. Ні, історію творимо ми – повсюди і щогодинно.

День, прожитий кожним із нас сьогодні, завтра, стане історією – історією сучасності. До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле. У цьому твердо переконана учениця 8 класу Борисівського НВК Катерина Семенович – переможець ІІІ обласного етапу учнівської олімпіади з історії.

Під час весняних канікул у складі команди Хмельниччини Катерина була учасником ІV етапу ХХІІІ Всеукраїнської олімпіади з історії, що проходив у стародавньому Чернігові.

Участь у олімпіаді – результат щоденної клопіткої роботи учениці у вивченні історії. Прагнення досягнути найвищих вершин у Катерини є.

То ж побажаймо їй нових перемог у майбутньому.

Творча майстерня

27 березня у клубі «Млин» стартувала творча майстерня. Юні умільці виготовляли вітальні листівки українським захисникам напередодні Великодня. Кожна листівка переповнена теплом дитячих долонь та щирістю дитячих сердець. Нехай теплі слова вітання створять нашим бійцям святкову атмосферу та нагадають про рідні домівки у день Великого свята Керівник центру шефської роботи Ткачук Сергій

Тренінг «Як правильно дружити»

У Борисівському НВК впроваджується курс «Вчимося жити разом». 22 березня проведено бесіду з учнями 5 класу з елементами тренінгу на тему «Як правильно дружити». Проведено вправу-руханку «Ланцюжок дружби», метою якої стало встановлення дружніх стосунків в групі. Вправа допомогла учням глибше зрозуміти поняття «дружба».

Методичний тиждень

У нашому НВК з 19 по 23 березня відбувся методичний тиждень. Проведено фестиваль відкритих уроків «Сучасні педагогічні вимоги до уроку та мій творчий пошук»,засіданяя круглого столу «Саморозвиток школяра – вимога часу та психолого-педагогічний семінар «Педагог як ключова фігура модернізації шкільної освіти»

Тренінг «Добро в тобі»

22 березня у рамках Дня соціальної справедливості у школі учні 5-10 класів взяли участь у тренінгу «Добро в тобі». Учасників тренінгу згуртувала і налаштувала на позитив вправа «Усмішка по колу». Усі ознайомилися із правилами тренінгу, виконали психогімнастику, яка внесла ще одну порцію позитивних емоцій, склали словник ввічливих слів, залюбки пасували кулькою із назвою «Мені дуже подобається, коли…», прослухали повчальну притчу про добру людину, згадали українські прислів’я про добро, створили дерево добрих справ та спробували себе у ролі доброго чарівника. Фінальним акордом тренінгу стала презентація класних фотокниг добра, які згодом доповнили зміст шкільної Книги добра.

Моральний ігроленд

У д/о «Барвінок» відбувся моральний ігроленд «Краще добро творити, ніж гарно говорити». Вихованці пізнавали світ добра через повчальні притчі, плели павутинку добрих справ, створили ланцюжок добра, а головне поповнили шкільну фотокнигу добра свіжими добрими вчинками та справами.

ЇЇ величність Географія

21 березня у Борисівському НВК цілий день панувала її величність Географія. Спочатку вона згуртувала учнів 5-10 класів на цікавий та змістовний географічний флешмоб «Єднаймося, діти, різних країн». Школярі ходили з класу в клас і знайомилися з визначними місцями та традиціями багатьох країн світу. За підготовку пізнавальної інформації кожен школяр отримав стрічки єднання. Флешмоб закінчився гучними речівками та ритмічною руханкою в знак єднання усіх дітей планети. А вже по обіді веселі та кмітливі учні 8-9 класів дарували позитивні емоції та хизувалися своїми глибокими знаннями з географії України на КВК «Моя Україна». Перемогу виборола команда «Дюрасел» учнів 8 класу. Вітаємо переможців!!!

Конкурс "Кенгуру"

15 березня учні Борисівського НВК працюють над виконанням завдань Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

Шевченківські дні

У Борисівському НВК з 09.03 по 14.03 проходять Шевченківські дні «Із Шевченкових чистих джерел». У ці березневі дні ми традиційно вшановуємо нашого національного генія. У нас проведено ряд заходів з нагоди Кобзаревої річниці. Цими днями у НВК діє виставка «Уклін тобі, Тарасе». Відбулося мікрофонне опитування школярів «Що ти знаєш про творчість Т. Шевченка». 9 березня пройшов флешмоб «Ми чуємо тебе, Кобзарю», в якому брали участь учні 5-10 класів. Тут звучала поезія Шевченка, вислови відомих українців про Кобзаря, пісні на його слова. 12 березня відбулася гра «Шевченківський стартинейджер» для учнів 8-10 класів. Це змагання між командами, де школярі виявили знання життєпису і творчості Т. Шевченка. Сподіваємося, що кожен учасник наших заходів впевнився, що твори Т. Шевченка - це послання у вічність, зверенння до всіх поколінь українців.

Родинне свято

7 березня у д/о «Барвінок» відбулося родинне свято – «Мамо, тобі низесенько вклонюсь…»

Зі Святом 8 березня

Напередодні Міжнародного дня усіх жінок юнацька половина ради учнівського самоврядування «Лідер» вітала учителів-жінок зі святом. Юнаки щиро бажали учителькам весни у душі, позитиву, творчих успіхів, натхнення та яскравих емоцій.


Психолого-педагогічний семінар

28 лютого в нашому НВК відбувся психолого-педагогічний семінар на тему «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку учня НВК». На ньому обговорено, що соціалізація охоплює всі процеси залучення до культури, комунікації і навчання, з допомогою яких особистість набуває здатності брати участь у суспільному житті.

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

21 лютого відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів, на якому обговорено концепцію нової української школи (НУШ) та Державний стандарт початкової освіти, у яких визначено мету нової школи, її компетентності для життя і наскрізні вміння, які є основою для успішної самореалізації учня – як особистості, громадянина і фахівця.

Наказ про перенесення робочих днів

Флешмоб «Насолода»

16.02 учні 5-10 класів взяли участь у кулінарному флешмобі «Насолода», який був присвячений Дню святого Валентина. Учасники флешмобу власноруч випікали романтичні смаколики, оригінально оздоблювали їх та з любов’ю оформляли святковий стіл, який згодом представляли. Яскравих та позитивних емоцій до флешмобу додала конкурсна програма. А на завершення школярі смачно поласували своїми смаколиками.

Конкурс-рейтинг «Сузір’я»

Учні 1-4 класів, учасники дитячого об’єднання «Барвінок», взяли участь у районному конкурсі-рейтингу «Сузір’я» у номінації «Мистецька палітра». Тема роботи: « Символ української держави ТРИЗУБ очима дітей» до 100-річчя від часу затвердження тризуба державним гербом Української Народної Республіки

Романтичні посиденьки

До Дня святого Валентина у дитячому об’єднанні «Барвінок» відбулися «Романтичні посиденьки»

Результати відбору підручників для 5 класу

Екологічний турнір

9.02 у клубі «Старшокласник» відбувся екологічний турнір. Учасники вправно розв’язували екологічні проблеми, уявно боролися з екологічними катастрофами, презентували міні-театр на захист довкілля та розробили учнівські проекти щодо охорони навколишнього середовища села Борисів.

Центр добробуту та порядку

Фан-клуб на підтримку збірної України

У день відкриття зимових олімпійських ігор в Південній Кореї борисівські школярі створили фан-клуб на підтримку збірної України. Фани нашого НВК бажають українським спортсменам на Олімп дістатись! Змагатись! Боротись! Йти вперед! Не здаватись!

Центр спорту та здоров’я


Благодійна акція

Волонтери Борисівського НВК вкотре приєдналися до благодійної акції на підтримку воїнів АТО. Спільними зусиллями усіх школярів було зібрано шкільне приладдя дітям на Схід. Також наші волонтери передали на передову лист захисникам, який був написаний лідерами Ізяславського району під час проведення різдвяного квесту на базі нашого НВК. Бажаємо усім жителям та захисникам Сходу миру та спокою.


Відкриття Зимових Олімпійськиих ігор

У день відкриття Зимових Олімпійських ігор учні Борисівського НВК підтримують українських спортсменів

Сторіччя бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, у день сторіччя бою під Крутами, ми учні Борисівського НВК, долучаємось до Всеукраїнського поетичного флешмобу, приуроченому цій трагічній сторінці в історії нашої держави.

Вітаємо учнів нашого НВК переможців обласного етапу олімпіади з історії!

Дипломом І ступеня нагороджено ученицю 8 класу Борисівського НВК Семенович Катерину – переможця з історії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 8 класу Борисівського НВК Ткачук Катерину – переможця з історії!

День Соборності

22 січня Борисівський НВК разом з усією Україною відзначив чи не найважливішу дату в історії нашої Батьківщини – День Соборності України. Впродовж дня школярі власноруч виготовляли жовто-блакитні серця, готуючись до патріотичногофлешмобу «З Україною у серці». На яскравих сердечках юні патріоти писали щирі побажання для неньки України, а кожен клас впродовж флешмобу презентував живу соціальну рекламу на тему «Я запрошую вас в Україну…». Борисівські школярі переконані, що тепла їхніх дитячих сердець вистачить щоби розтопити ворожнечу на східних кордонах нашої країни. Слава Україні!

5 січня у шкільній Книзі рекордів Борисівського НВК було зафіксовано новий рекорд – найбільшу кількість лідерів учнівського самоврядування району в межах одного освітнього закладу.

На крилах новорічних сподівань злетілася найактивніша учнівська еліта району у Борисівський НВК, аби поспілкуватися, поділитися досвідом у організації роботи шкільної ради учнівського самоврядування та стати учасниками Різдвяного квесту.

Зустріч лідерів району розпочалася з урочистого виконання гімну Борисівського НВК та знайомства зі школою.

Озброївшись посмішками та гарним настроєм, гості мандрували дев’ятьма станціями, на яких виконували цікаві завдання, запропоновані керівниками центрів учнівської ради самоврядування Борисівського НВК.

Танці-зігріванці, організовані центрома спорту, не на жарт подружили та розворушили усіх учасників квесту.

Редактори центру інформації запросили гостей до творчої майстерні, аби власноруч виготовленими теплими серцями і долоньками започаткувати Дерево дружби дітей району.

Знайомлячись із роботою центру науки, гості школи отримали порцію знань та проявили кмітливість, взявши участь у міні-вікторині «Школа лідера».

На сентиментальній ноті пройшло спілкування лідерів із центрома шефської роботи. Борисівські волонтери запропонували усім, хто не байдужий до долі України, долучитися до написання спільного листа з різдвяними вітаннями воїнам АТО.

На одній із станцій районні лідери стали учасниками традиційної доброчинної акції «Твори добро», яку борисівські школярі організовують для дітей-дошкільнят. Так у ігровій кімнаті малят з’явилися ляльки, зайчики і машинки, привезені юними добриками з різних куточків району.

Запальні та веселі, творчі та креативні члени центру дозвілля згуртували школярів, учителів та організаторів семінару біля новорічної ялинки у виконанні традиційної української колядки. Крім порції гарного настрою та святкових емоцій, колядники отримали подаруночки, виготовлені власноруч борисівськими умільцями.

Покидаючи Борисівський НВК, повертаючись у свої колективи лідери Ізяславщини повезли з собою позитивні емоції, креативні думки та творчий дух колективу, у якому побували. А дружнє фото, зроблене на добру згадку, одноголосно визнано усіма учасниками квесту кадром року.

Вчора 19 грудня школярі Борисівського НВК повірили в існування святого Миколая. Адже крім подарунків, які дітлахи знайшли вранці під подушками, вони ще й отримали ласощі від найщедрішого сучасного «Миколая» народнорго депутата України Андрія Васильовича Шиньковича. Дякуємо і бажаємо Вам гарних свят.

Учнівський і педколектив Борисівського НВК

Приємною звісткою розпочався минулий трудовий тиждень в школярів Борисівського НВК. Адже, двоє творчих дітей Ткачук Катерина (8кл.) і Дрозд Тетяна (4кл.) стали перможцями (І місце) у обласному літературному конкурсі «Туризм – це спосіб життя». Катерина і Тетяна були запрошені на вручення нагород та краєзнавчу конференцію, присвячену 70-річчю створення Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства. Вражені концертом, діти повернулися з новими емоціями і натхненням до нових творчих злетів.

Ценр інформація «Ехо»

Школярі Борисівського НВК приєдналися до всеукраїнської акції «16 днів без насилля». До Дня синьої стрічки учні початкових класів виготовили сині стрічки і вручили їх кожному учневі зі словами: «Ми проти насильства над дітьми». Учні 8-10 класів взяли участь у тренінгу «Проблема сімейного насильства», який був проведений шкільним психологом. Тренінг мав на меті з’ясувати суть поняття «насильство», поглибити знання учнів щодо відповідальності за власні дії та вчинки, надати інформацію про те, як можна захистити себе, свою гідність та свої права.

Приємною звісткою розпочався минулий трудовий тиждень в школярів Борисівського НВК. Адже, двоє творчих дітей Ткачук Катерина (8кл.) і Дрозд Тетяна (4кл.) стали перможцями (І місце) у обласному літературному конкурсі «Туризм – це спосіб життя». Катерина і тетяна були запрошені на вручення нагород та краєзнавчу конференцію, присвячену 70-річчю створення Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства. Вражені концертом, діти повернулися з новими емоціями і натхненням до нових творчих злетів.

Ценр інформація «Ехо»

6 грудня учні нашого НВК зустрічали гарних гостей – агітбригаду «Шалені діти» ІзяславськогоНВК №1. «Шалені діти» провели пропаганду здорового способу життя та показали соціально-психологічний театр. Голова ради учнівського самоврядування Семенович Катерина подякувала друзям за те, що вони переймаються дуже актуальною проблемою і в знак подяки члени ради «Лідер» подарували «Шаленим дітям» ангели-охоронці, які завжди оберігатимуть їх. Маємо велику надію на те, що такі теплі зустрічі матимуть місце у стінах нашої школи і надалі.

Ткачук Катерина, заступник голови ради «Лідер»


До Дня Збройних Сил Україні усі відважні школярі Борисівського НВК взяли участь у військово-спортивних змаганнях

6.12 відбувся юридичний аукціон «Форум закону» ( зустріч з інспектором ювенальної превенції Ізяславського відділеня поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом Гончаруком М.Р.)Учні Борисівського НВК долучилися до участі у заходах Всеукраїнського тижня права. Сьогодні, 4 грудня, богиня правосуддя Феміда та наймудріший із царів Соломон запросили школярів на експрес-інформацію «Ми – учасники Всеукраїнського тижня права». В шкільній бібліотеці відбулась презентація книжкової виставки «Азбука права».