Bogoclean - wysokiej jakości usługi sprzątające i nie tylko

Nie jesteśmy kolejnym, typowym serwisem sprzątającym, którego misja zawiera się w kilku pustych słowach, nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. W opisach swoich działalności konkurencyjne firmy rozpisują się na temat tego jak będą traktować swoich klientów, zapewniają, że wykorzystują najlepsze produkty i świadczą wysoką jakość usług, ale wiemy… że zazwyczaj nigdy się to nie zdarza.

Obiecujemy, że jesteśmy inni.

Jeśli odczuwasz frustrację z powodu niskich biurowych, handlowych i mieszkaniowych standardów czystości – zrób to, co dziesiątki naszych zadowolonych klientów.

Współpracowaliśmy m.in. z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, Apartamentowcem Cosmopolitan, Ambasadą Arabii Saudyjskiej, Biurem Kulturalnym Ambasady Iraku czy Komendą Miejska Policji w Płocku. Pozytywne rekomendacje otrzymaliśmy także od wielu innych, mniejszych firm, restauracji, klubów fitness i instytucji.

BOGOclean istnieje od 2015 roku. Jeśli szukasz kompleksowej obsługi obiektów takich jak osiedla mieszkaniowe, salony samochodowe, czy biura - wybierz nas. Zajmiemy się resztą.

Posiadasz biuro w Warszawie i przerasta Cię ilość zakamarków, przedmiotów i powierzchni jakie należy w nim posprzątać? Niezależnie od liczby pracowników czy klientów, plamy, kurz czy śmieci rosną w zastraszającym tempie, z czego jako doświadczona firma sprzątająca doskonale zdajemy sobie sprawę. Nie chcemy aby bałagan odrywał Cię od Twoich codziennych obowiązków w biurze, dlatego pragniemy zaoferować Ci sprzątanie biur w Warszawie.

BOGOclean Warszawa oferuje Państwu parowe lub ekstrakcyjne pranie dywanów, wykładzinlub tapicerek meblowych.

Potrafimy przywrócić dawny wygląd oraz usunąć brzydkie zapachy poprzez profesjonalny sprzęt piorący oraz dobrze dobrany środek piorący. W przypadku dużych powierzchni praniewykonujemy szorowarkami poprzez szamponowanie wykładzin.

Dzięki tej usłudze mają Państwa pewność, że każdy brud zostanie usunięty.

Pranie dywanów i wykładzin dostępne jest teraz także w miastach Płock i Nowy Dwór Mazowiecki.

Usługi sprzątania i przemysł samochodowy są podobne do siebie pod wieloma względami. Obie branże polegają na tworzeniu dobrego pierwszego wrażenia na swoich klientach, rozumiejących, że świadczy to o marce samego produktu jak i serwisu. BOGOsalon to nasza usługa zapewniająca usługi sprzątania i czyszczenia salonów samochodowych na terenie Warszawy i okolic. Rozumiemy, że niezawodność usług w przypadku takich miejsc bardzo ważna, bo może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż pojazdu.

Nagłe przypadki nie mają dla nas ram czasowych. Rozumiemy, że różne rzeczy zdarzają się w najbardziej niedogodnych godzinach. By skorzystać z usługi BOGOalarm nawiąż z nami stałą współpracę. To gwarancja najwyższej jakości i kompleksowego podejścia łączącego usługi firmy sprzątającej, hurtowni chemii gospodarczej i firmy remontowej. Zaufało nam już wiele warszawskich firm i instytucji, które każdego dnia wyrażają zadowolenie z podjętej współpracy.

Stali klienci zamawiając wybraną usługę uzyskują rabat na następną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem w serwisie społecznoścowym Facebook, na którym zapoznacie się Państwo z BOGOusługami.

BOGOclean posiada polisę OC na kwotę 200 000 zł. Zarząd naszej firmy uzyskał doświadczenie w zakresie utrzymania czystości w europejskich firmach sprzątających.