Білоцерківський навчально-виховний комплекс

"КАЗКА"

Білоцерківської міської ради Київської області

09100, м. Біла Церква, вул. Таращанська 167а, тел. 096-233-266-9, E-mail: bnvk_kazka@ukr.net

Управління освіти і науки


Anti Bullying Animated Short Film Project.mp4

28.02.2019

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Так, Закон України «Про освіту» доповнено пунктом, яким передбачено, що булінг (цькування) це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

«Кожен день перед учнями виникають різні небезпеки, у тому числі бійки, примус вступати в угруповання, булінг (і особисто, і онлайн), насильницька поведінка, сексуальні домагання і збройні напади. У короткостроковій перспективі це впливає на навчання, а у довгостроковій може призводити до депресії, тривожності та навіть самогубств. Насильство – це незабутній урок, який не повинна проходити жодна дитина» — Генрієтта Фор виконавчий директор ЮНІСЕФ

18.02.2019

«I made a valentine for you

The heart shape says

I love you…»

День святого Валентина завітав і до нашої «Казки», учні першого та другого класів з нетерпінням чекали на «Пошту Валентина», завдяки якій всі бажаючі могли виразити симпатію валентинкою.

Учні з задоволенням створювали «Valentines poster», виготовляли Craft « My Funny Valentines», приймали участь у конкурсі «Ідеальна пара», співали пісні англійською мовою, не обійшлося без дискотеки «Valentines Party»))).

St Valentines Day.pptx
Internet.pptx

06.02.2019

Safer Internet Day

З нагоди Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) 5 лютого 2019 р. в БНВК «КАЗКА» в 2 А класі пройшов урок Інтернет-безпеки метою якого було ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, переглянули мультиплікаційні ролики про правила з Інтернет-безпеки, створили постер «10 правил безпечного Інтернету»

04.02.2019

01 лютого з учнями 1-го класу була проведена профорієнтаційна екскурсія до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церкви.

Під час екскурсії учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість і героїчність професії пожежника.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №4 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.


екскурсія 1-й клас.pptx
Заняття лютий група 3.pptx

01.02.2019

Заняття у групі №3.

Аплікація . Ялинка на лісовій галявині

Програмовий зміст: навчити дітей бачити красу природи взимку, удосконалювати знання про зимові явища в природі. Продовжувати ознайомлювати дітей з прийомами роботи , вміння згинати аркуш паперу круглої форми навпіл, заповнювати всю поверхню аркуша клеєм. Розвивати творчу ініціативу, моторику рук, образне мислення. Виховувати охайність, старанність в роботі.

16.01.2019

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИЙ ВЕЧІР!

За давньою традицією, з 13 на 14 січня українці зустрічають Старий Новий рік. До цього свята долучилися і вихованці БНВК "Казка". Як і годиться, 14 січня, дітки разом із вихователями привітали всіх гарними щедрівками та посіваннями.

Щедрий вечір, добрий вечір —

І дорослим, і малечі!

Щастя, радості, любові,

Щоб завжди були здорові

І багаті, і веселі

І надворі, і в оселі.

Щоб Господь оберігав,

Вам усе потрібне дав,

Щоб ви квітли з кожним кроком,

Отже, всіх вас з Новим роком!

Щедрівка.pptx
БНВК Казка вітання з Новим роком 1.mp4

26.12.2018

Рік Новий - казковий час!

Хай здивує щастям Вас

Рік добра і рік кохання.

Тож приймайте привітання:

Будьте добрі та здорові,

Побажаємо любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!

28.11.2018

Право на мирне життя, на освіту, на захист, на розвиток, на безпеку, на ім'я і громадянство. Це неповний перелік прав, про які діти розповіли судді Олені Гавенко , прокурору Білоцерківської місцевої прокуратури Яні Сташинській, старшому інспектору Білоцерківського відділу пробації Осиповій Оксані додавши, що ці права їм повинні забезпечити дорослі.

28.11.2018
Презентация Microsoft PowerPoint

16.11.2018

З 12 по 16 листопада у 1 класі проходив кольоровий тиждень. Мета проведення кольорового тижня: впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров'я за допомогою кольорів. Учні одягалися, або мали елементи одягу того кольору, який оголошений на відповідний день тижня. Діти були активними учасниками квесту, виконували кольорові вправи і т.д.


09.11.2018

"Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

Панас Мирний

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу.docx
Приват Банк


05.11.2018

05 листопада в учнів 1 класу відбулася екскурсія до Приват Банку. Діти ознайомилися зі специфікою та роботою банківської системи, навчилися користуватися терміналом. На завершення екскурсії керуючий відділенням вручив кожному учню Сертифікат «Про участь в екскурсії до відділення Приват Банку «Відкрий банківський світ з Юніор Банком».

31.10.2018

Напередодні свята Halloween в БНВК «Казка» була проведена Halloween party, де на другокласників чекали цікаві квести, завдання, конкурси, пісні, дискотека та звичайно багато сюрпризів. Діти створювали магічні заклинання, вирушали у лігво павука, проходили крізь чарівне болото, співали пісні та римівки та навіть робили вбрання для мумії. Не обійшлося й без СЮРПРИЗУ, величезного гарбуза, який подарував дітям солодощі. Ну і звичайно ДИСКОТЕКА!!!!

Моменти свята Halloween…..

HAPPY HALLOWEEN
осінь2018


26.10.2018

Осінь... Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками та медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом.

19.10.2018

Лікар, пожежник, рятувальник, поліцейский, актор... а ким би Ваша дитина хотіла стати, коли підросте? Чудову нагоду ознайомитися з різноманітними професіями мали учні шкільного підрозділу БНВК "Казка" в заході «Місто професій». Цей міжнародний проект реалізовується в Україні вже п`ятий рік і щоразу викликає велике захоплення у діток та їхніх батьків. Адже тут дітвора не просто може познайомитися з новими професіями, а й спробувати себе у них.

професії 1 (1)


День козацтва

12.10.2018

В Україні немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішого компонента національної й територіальної консолідації, ніж козацтво. Саме цей феномен сприяв виробленню такого способу життя українського етносу, який допоміг йому вижити в умовах не тільки відсутності власної держави, але й за часів тотального знищення всього національного, самобутнього. За останні три з половиною століття український народ тричі піднімався на боротьбу за встановлення державної незалежності.

ПЕРШІ КРОКИ

2018/2019

НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Презентация3
Перший дзвоник

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК 2018/2019 навчального року

На виконання наказу МОН України № 367 від 16.04.2018 щодо порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти на підставі заяв батьків був затверджений наказ БНВК "Казка" № 43-од від 01.06.2018 "Про зарахування учнів до школи".

25 травня 2018 року відбувся останній дзвоник учнів першого класу БНВК "Казка" .


1 клас ост.звон.pptx

23 квітня 2018 відбувся перший випускний бал в дошкільному підрозділі БНВК "Казка".

Випуск 2018 рік.pptx

15 травня 2018 року в БНВК "Казка" відбулися спортивні змагання

"Веселі старти" серед команд дітей середньої групи.веселі старлти.pptx

19 квітня 2018 року в БНВК «Казка» відбулися протипожежні тренування. Під час яких в рамках заходу була проведена евакуація дітей з будівлі через евакуаційні виходи.

Також з працівниками закладу відпрацьовані практичні тренування з гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасника за межами будівлі та пожежним рукавом в золі внутрішнього загорання.

Була проведена евакуація постраждалого та надана перша невідкладна медична допомога.

пожежогасіння.pptx

04 квітня 2018 року дітки 1-го класу БНВК "Казка" своїми рученятами розмальовували писанки.

На Україні здавна є такий чудовий звичай розмальовувати писанки до свята Великодня або Паски. Це свято завжди святкуємо весною, коли вже пробудилася природа, розквітають квіти, тепліше гріє сонечко. Розмальовані писанки на Паску кладуть у кошики і несуть до церкви для освячення. Писанки дарують один одному і бажають добра, любові.


МК до Великодня 2018.mp4

З 20 по 22 березня 2018 року в БНВК "Казка" відбулися весняні, родинні свята.

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Родина – це не тільки родичі, це друзі, садок, школа й увесь народ.

Батьки – це найцінніше, що є в кожної дитини.


Вихованці та учні БНВК "Казка" вітають любих матусь та всіх жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим святом 8-го березня.

БНВК Казка 8березня.mp4Адміністрація та батьки вихованців і учнів Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Казка» висловлюють щирі слова подяки за розуміння проблем та потреб освіти депутату Білоцерківської міської ради Вовкотрубу Володимиру Григоровичу та підприємцям міста, а саме Ординському Валерію Володимировичу. За їх сприяння було придбано та передано в користування БНВК «Казка» інвентар для спортивного залу (спортивні лави, захисна сітка для вікон та інше).

З метою залучення дітей до спорту та розвитку у них прагнення до здорового способу життя в дошкільному підрозділі БНВК «Казка» 02.03.2018 року було проведено спортивне свято за участі дітей старшої групи «Совенята» та їх батьків. Почесним гостем був депутат Білоцерківської міської ради Вовкотруб Володимир Григорович.

Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності. А головне - фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.

Спортивне свято.pptx


Дитяча бібліотека №1 (1).pdf

Вихованці та педагогічний колектив БНВК "Казка" привітали з Новорічними та Різдвяними святами Білоцерківське управління освіти та науки Білоцерківської міської ради Київської області. Діти весело колядували та щедрували, побажали дружньому колективу здоров'я і благополуччя в новому році. Щасливі дітлахи отримали солодкі подарунки на згадку про це свято.

щедрування.pptx

Письменник і мислитель Лев Толстой стверджував: «Щоб повірити в добро, треба почати робити його» і «Добро, яке ти робиш від серця, ти робиш завжди собі».

19 грудня у БНВК "Казка" пройшла благодійна ярмарка. Батьки та діти приготували різдвяні смаколики, працівники закладу оформили фотозону, вихованці та педагоги намалювали стінгазети. Під час ярмарку панувала злагода, взаєморозуміння, учасники були щедрими на посмісмішки та добрі слова. Кошти, які було зібрано будуть передані в фонд підтримки онкохворих дітей.

Дрібниці, по-суті, але все ж ми допомогли і зробили комусь приємне. Якщо робити хоча б «краплинку» добра щодня, то це увійде в звичку. Зрештою, добро має йти від серця, а не тому, що «так треба».

P.S. Друзі, не будьмо байдужими! Разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно. А також пам’ятаймо, що добро повертається сторицею.

ярмарок.pptx


З 19 по 22 грудня 2017 року відбулися новорічні свята в БНВК "Казка".

Діти та їх батьки отримали велике задоволення поринувши в казкову атмосферу свята. Вихованці всіх груп подарували гостям зимові пісні, таночки, вірші. Кожен перевтілився в казкового героя і красиво виступив на святі. Всі діти завзято грались в ігри, дружньо зустрічали Дідуся Мороза та Сінгуроньку. Розквітли посмішками обличчя всіх дітлахів, коли вони отримали довгоочікувані подарунки від Діда Мороза.

новорічне свято.pptx

05.12.2017 року

Завмирає вся природа.

А у нас кипить життя:

Йде робота вдома,

йдуть у школі заняття


Мова - то мудрості промінь, слово - то думка людська.


Як парость виноградної лози,

Плекайте мову. Пильно й ненастанно.

Політь бур'ян. Чистіша від сльози

Вона хай буде. Вона хай буде. Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам,

Хоч і живе своїм живим життям.

Прислухайтесь, як океан співає —

Народ говорить. І любов, і гнів

У тому гомоні морськім. Немає

Мудріших, ніж народ, учителів;

У нього кожне слово — це перлина,

Це праця, це натхнення, це людина.

Не бійтесь заглядати у словник:

Це пишний яр, а не сумне провалля;

Збирайте, як розумний садівник,

Достиглий овоч у Грінченка й Даля,

Не майте гніву до моїх порад

І не лінуйтесь доглядать свій сад.

Максим Рильський

Квiтень, 1956 р.

Виставка малюнків учнів 1 класу

Наша перша стінгазета . "МОВА - СКАРБ"


«Щоб зробити дитину розумною та розсудливою,

зробіть її міцною і здоровою.

Нехай вона працює, діє, бігає — нехай вона постійно рухається».

Ж.-Ж. Руссо

Вимоги сучасності потребують переорієнтації змісту виховання підростаючого покоління, зміщення акцентів на створення умов для поступального, повноцінного, всебічного розвитку особистості. Для того, щоб навчити дітей жити, успішно діяти у світі, самовизначитися у ньому, педагогам необхідно сформувати у них, починаючи з дошкільного віку, ціннісне ставлення до себе, свого образу "Я", одним із компонентів якого є "Я – здоровий".

Основою системи фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах залишається руховий режим як сукупність різних засобів та організаційних форм роботи з дітьми в достатньому обсязі, раціонально поєднуваних і послідовно використовуваних залежно від віку дітей, місця в режимі дня, сезону тощо.

Фізкультурні заняття є пріоритетними у процесі систематичного, послідовного формування, закріплення і вдосконалення основних рухових умінь та навичок у дітей, розвитку їхніх фізичних якостей. Проводяться вони в усіх вікових групах, переважно в першій половині дня - з усією групою або з підгрупами дітей.

Профорієнтація для дітей дошкільного віку

До дошкільнят Білоцерківського навчально-виховного комплексу "Казка" Білоцерківської міської ради Київської області завітали працівники поліції.

Діти мали нагоду "порулити" справжнім поліцейським автомобілем, послухати поліцейських, які доступно, цікаво, популярно розповідають про роботу поліції. Діти повинні розуміти, що вони захищені, що людина у формі – їх друг та охоронець, яких завжди прийде на допомогу.

Поліція України завжди відкрита для спілкування й обміну корисними знаннями з малими й дорослими громадянами. Ми раді, що діти познайомились із великою родиною поліції, головним завданням якої є безпека українських громадян!