Загальна інформація

вітаємо на Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених

«БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2024»! 


конференція проходить

27-29.11.2024

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет будівництва і архітектури запрошують Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2024», яка відбудеться 27-29.11.2024 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури (м.Київ, Україна).

Запрошуємо всіх бажаючих, приєднуйтесь до нас на конференції, розширюйте коло фахівців у цій галузі, а також насолоджуйтесь культурною спадщиною історичного міста Києва. Важливі дати, напрямки та іншу інформацію Ви зможете знайти на цьому сайті.


Будемо раді зустрічі з Вами!

Організаційний комітет

Запрошення - 2024

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури. Поширення та розвиток передових технологій автоматизованого проектування та практичні аспекти його застосування. Популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельно-технологічного обладнання. Підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів архітектурно-планувального, розрахункового, конструктивного та інженерно-технічного напрямів підготовки.

Попередні конференції

Матеріали попередніх конференцій можна переглянути за посиланням або в розділі Архів.