VI

Interdyscyplinarna Konferencja Psychologiczna


"Burza Mózgów"


Komunikat Organizatorów nr 2

z dnia 10 lipca 2020r.

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że VI Interdyscyplinarna Psychologiczna Konferencja Naukowa "Burza Mózgów" zostaje odwołana.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich osób chcących uczestniczyć w Burzy Mózgów planowaliśmy zmianę terminu konferencji na wrzesień 2020 roku. Niestety, sytuacja epidemiczna związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce nadal pozostaje aktualna.

W związku z tym Komitet Organizacyjny podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji konferencji. Mamy nadzieję, że w roku 2021 będziemy mieli okazję, aby spotkać się bez przeszkód.

Komitet Organizacyjny

Komunikat Organizatorów nr 1

z dnia 10 marca 2020r.

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kontekście zwiększającej się liczby zakażeń koronawirusem SARS-2-CoV oraz szeregiem zaleceń ogłoszonych przez organy państwowe, pragniemy poinformować, że decyzją Komitetu Organizacyjnego data tegorocznej konferencji Burza Mózgów ulega zmianie.

Mamy nadzieję, że w perspektywie kilku miesięcy sytuacja zagrożenia zakażeniem zmniejszy się, a uczestniczenie w wydarzeniach naukowych nie będzie obarczone ryzykiem. Tymczasem, w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo postanowiliśmy podjąć decyzję o zmianie terminu wydarzenia. Przesłane przez Państwa zgłoszenia oraz opłaty nadal pozostają aktualne. Zachęcamy również do dalszych zgłoszeń biernych i aktywnych.

Planowany termin konferencji, to połowa października 2020 roku. Dokładna data zostanie ustalona i podana w Komunikacie nr 2 na stronie internetowej konferencji oraz na facebooku.

O konferencji

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa po raz kolejny do uczestniczenia w największej studencko-doktoranckiej, psychologicznej konferencji w Szczecinie.

VI Interdyscyplinarna Konferencja Psychologiczna „Burza Mózgów", to wydarzenie adresowane do studentów i doktorantów oraz wszystkich osób zainteresowanych psychologią. „Burza Mózgów” jest okazją do zaprezentowania swojego dorobku naukowego oraz wyników prowadzonych badań z zakresu wszystkich działów psychologii i dziedzin pokrewnych.

Konferencja odbędzie się 4 kwietnia 2020 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Organizatorami konferencji są:

  • Międzyuczelniane Koło Psychologii Klinicznej „Psyche”,
  • Instytut Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego,
  • Katedra i Klinika Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Patroni medialni