Блог вчителя

Надієвець Людмили Миколаївни

А писанка весь світ зігріє

Кожен народ прагне увійти до світової цивілізації своїми неповторними мистецькими витворами. Українська писанка – це чарівний дивосвіт, що символізує радість і віру у Воскресіння Ісуса Христа, це етнічний знак утвердження Світла, Любові, Життя, Добра, Щастя, Надії, весняного відродження і гармонійної єдності людини та природи. Це молитва-звернення до Бога крізь вічність...

Результати позакласної роботи можна переглянути тут:

www.youtube.com/watch?v=fbylMbOZftQ&t=1s


Майстер-клас. Вивчаємо техніку "ЕБРУ". Відео можна знайти тут


Конкурс малюнка "Мій рідний край" Деталі ТУТ

Майстер-клас Журавлик - символ щастя.

Журавель - названий "Божою птицею" або " птахом Сонця". Повертаючись з вирію весною, журавлі несуть зі собою людські душі, котрі поселяться у немовлят, які народяться весною і влітку. Тому "кру-кру", яким журавлі повідомляють про свій приліт, веселе і щасливе. Отож, коли люди бачать весняний журавлиний ключ, то кажуть, що це не журавлі, а "веселки" летять.


Послідовність виготовлення ЖУРАВЛИКА

Для виготовлення нам потрібно: Лляні нитки, нитки червоного кольору, шпажки та ножиці.


1. За основу беремо шпажки або ж самостійно виготовлені палички довжиною 13 см. і починаємо намотувати ніжки, приблизно 4 см.

2. Складаємо шпажки і починаємо формувати дзьобик, намотуючи з кінців також приблизно 4 см.


3. Далі намотуємо голівку птаха.4. Наступним етапом робимо тіло журавлика. Намотуємо шпагат вісімкою до середини тільця. Відкладаємо цю частину виробу і створюємо крила ( ширина заготовки для намотування приблизно 14 см.) та примотуємо крильця до тіла пташки.5. Намотавши половину тільця, обмотуємо посередині посередині ниткою навхрест та продовжуємо мотати до самих ніжок.6. На останньому етапі намотуємо хвостика і приєднуємо його до тільця.

Веселик стане чудовим символом щастя та поповненням у молодій родині.