Masaże

Umów się na masaż i zarezerwuj termin

Cennik

Masaż relaksacyjny:  60 minut | 180 PLN

Masaż relaksacyjny jest oparty na masażu klasycznym.

Jego celem jest zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, co pozwala uzyskać pełne rozluźnienie i odprężenie.

Masaż relaksacyjny jest doskonałą metodą pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i życiem w ciągłym pośpiechu.

Masaż klasyczny: 60 minut | 150 PLN

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od sytuacji może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego.

Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mieśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmiejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Masaż wykonywany jest bezpośrednio na ciele klienta przy użyciu takich środków jak np. oliwki, czy kremu do masażu.

Masaż na 4 ręce: 60 minut | 300 PLN

Ekskluzywny masaż wykonywany przez dwie masażystki.

Masaż na 4 ręce oparty jest na technikach występujących w masażu klasycznym i relaksacyjnym. Odpowiednia synchronizacja 4 rąk, dobranie takiego samego tempa i siły nacisku wzmaga efekt odprężenia i harmonizacji.

Masaż ten działa leczniczo na włókna nerwowe, prowadzi do głębokiego relaksu i pozwala na odpłynięcie od stresu dnia codziennego.

W naszym salonie masażu cenimy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oferujemy trzy różne rodzaje masaży, abyś mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Nasz cennik usług, który jest przejrzysty i dostosowany do Twoich potrzeb