Урок 2

Тема: Історія розвитку української гри панна та  розвиток алтимат фризбі.

Завдання уроку: 

Спеціальні бігові вправи. Комплекс ЗРВ на місці.

Історія розвитку української гри панна.

Ліга зареєстрована у 2005 р. при Мінистерстві юстиції як всеукраїнська громадьска організація. «Ліга вуличного футболу України» є колективним членом Федерації футболу України. 

Ціль — розвиток, пропаганда й популяризація футболу та вуличного футболу

Функції ВГО «Ліга вуличного футболу», як федерації полягають:

Історія розвитку алтимат фризбі. 

Першими почали грати в алтимат студенти Колумбійської школи (Columbia High School). Восени 1967 року Джоел Сильвер запропонував сформувати команду фризбістів. У 1968 році були організовані регулярні ігри. Саме цей рік вважається роком народження алтимату.

Спочатку гра називалась "фризбі-футбол" і, по суті, була варіацією американського футболу з літаючою тарілкою. Перші правила дозволяли бігати з диском і включали лінії боротьби за диск і положення поза грою. Але з часом Сильвер, Хеллрінг, і Хайнс почали змінювати правила. Поступово виключився біг з диском і положення поза грою, були встановлені правила для захисту. Будучи не в змозі вдало визначити поняття порушення, вони пригадали фразу одного гравця, суть якої тепер визначає фол: «Фол - будь-яка дія, достатня для того, щоб викликати гнів твого опонента». Зрештою це вилилось у те, що зараз називається духом гри.

Тримання диску в основній руці хватом бекхенд.

Хват: за край диску. Великий палець зверху, інші - знизу тримають за обідок. (Варіант: вказівний палець лежить на обідку зовні).

Перед виконанням кидка роблять випад правою ногою вліво. Корпус нахиляється в ту ж сторону. Кидок виконують, закручуючи диск кистю. Після того, як диск випущений, рука продовжує розпочатий рух або залишається «вказувати» в напрямку кидка.


Історичні аспекти розвитку рухливих ігор і їх класифікація. 

Рухлива гра – це активна рухлива діяльність дітей, для якої характерні творчі рухливі дії, мотивовані її сюжетом. ... Зміст рухливої гри складає її сюжет (тема, ціль, завдання), правила і рухливі дії. Важливою особливістю рухливої гри являється те, що вона рекомендує себе, як універсальний вид фізичних вправ. Гра включає всі види природних рухів: ходьбу, біг, стрибки, вправи із предметами, а тому є незамінним засобом фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку. Гра розвиває розум, удосконалює сприйняття, формує механізми координації і управління рухами, розвиває фізичні та психічні якості.