Жовтень 2018

День Захисника України

13 жовтня 2018 року

До дня Захисника України наші маленькі благодійники, учні НВК №13 м. Харкова, підготували подарунки нашим Захисникам.

Виготовлені власноруч малюнки та кукли мотанки будуть зігрівати солдатське серце та нагадувати про домівку, тепло та любов.

Дякуємо Вам за мирне небо!

День Захисника України

День захисника України – свято, що відзначається в нашій державі 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

11 жовтня 2018 року учні 6-х класів Навчально-виховного комплексу «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» разом зі своїми класними керівниками привітали військових міста : відвідали Костянтинівський об’єднаний міський комісаріат. Теплий прийом, посмішки, велика зала зустріла маленьких вихованців.

Діти влаштували святковий концерт, привітали подарунками, які зробили своїми руками: поробками, аплікаціями, малюнками, сувенірами. Заступнику військового комісара Денисову Борису Миколайовичу було вручено книгу - привітань . У книзі зібрані слова вдячності чоловікам, захисникам України , від кожного ліцеїста. На згадку діти оформили книгу власними фото, що символізують зв’язок з мужніми воїнами, повагу та вдячність. Напередодні свята Дня захисника Вітчизни вихованці ліцею взяли участь у IV-й Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину», зібрані кошти підуть на підтримку воїнів, що знаходяться на передовій.

Сьогодні ми пишаємося тими, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!

Привітання захисникам зі святом від учнів Харківського технічного ліцею №173

13 жовтня 2018 року

Зустріч учнів 6-Б класу Харківського педагогічного ліцею №4 з волонтерами, військовими та представниками благодійного фонду

09 жовтня 2018 року