Березень 2018

Передаємо весняні вітання нашим захисникам та захисницям!

18 березня 2018 року

Вручення заохочувального подарунка учасникам II-ї Всеукраїнської благодійної акції

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

21 березня 2018 року

Другий заохочувальний подарунок, мультимедійний проектор Epson EB-S05, ми з радістю вручаємо нашим маленьким благодійникам, учням Моквинського НВК Березнівської районної ради Рівненської області. Дякуємо Вам за участь у благодійних заходах Всеукраїнського благодійного фонду "Діти - наше майбутнє"!

Дякуємо нашим маленьким благодійникам, учням 2-Б класу Чугуївського навчально-виховного комплексу №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба та вчителю початкових класів Тереховій Людмилі Юріївні за зібрані 520,00 грн. на потреби наших захисників!

22 березня 2018 року

Учні Гуляйпільського колегіуму "Лідер" є активними учасниками різних благодійних акцій

27 березня 2018 року

Не залишилися вони осторонь і від участі у проекті Всеукраїнського благодійного фонду "Діти – наше майбутнє", у проведенні ІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи солдату – захистити Батьківщину».

Учнями колегіуму була проведена акція по збору макулатури. На виручені від зданої макулатури кошти (1 799,00 грн.), була придбана бензопилка, яка була відправлена у 72-у окрему механізовану бригаду, серед якої були наші земляки. Члени мерії колегіуму та команди юнармійців "Дикі тарпани" передали її випускнику закладу Дмитрові Сіріньку, який зараз проходить службу за контрактом у 72-ій окремій механізованій бригаді.

Про дану акцію можна прочитати у місцевій газеті «Голос Гуляйпілля» №10 (10076) від 8 березня 2018 року та на сайті колегіуму «Лідер»