Подарунки

Результати розіграшу заохочувальних подарунків:

Carousel imageCarousel imageЩира подяка за подарунок, розмістимо у актовій залі школи.


З повагою, Валентина Козійчук, заступник директора з виховної роботи Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородської районної ради Київської області.

Учні Гостинцівської ЗОШ I – II ступенів Мостиського району Львівської області цього року взяли участь у III-й Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину».

Учні спільно з вчителями та батьківським комітетом школи організували збір коштів на придбання товарів першої необхідності, теплих речей, ліків і продуктів для наших воїнів – захисників.

І якою ж була наша радість, коли у числі переможців ми знайшли наш навчальний заклад! Адже в цій акції взяло участь понад 60 шкіл з усіх областей України.

Ми отримали подяку, сувеніри та заохочувальний подарунок мультимедійний проектор Epson EB-WО2. Подарунок був вручений на шкільній лінійці голові учнівського самоврядування.

Сподіваємося, що наш спільний внесок у допомогу солдатам та зміцнення їх бойового духу допоможе встановити мир на нашій рідній землі-Україні!

Вручення заохочувального подарунка учасникам III-ї Всеукраїнської благодійної акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

03 вересня 2018 року

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важливим навчити підростаюче покоління відчувати потреби і проблеми, особливо, коли мова йде про наших співвітчизників.

Надаючи допомогу, ми вчимося дарувати радість та надію на краще життя.

Учнівський та педагогічний колектив Владиславівської філії І-ІІ ст. Млинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 висловлює найщирішу вдячність за можливість взяти участь у III-ї Всеукраїнській благодійній акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину", а також за підтримку нашої шкільної родини. Приз, який ми виграли, проектор, додає впевненості, що добро завжди повертається сторицею. Ми ідемо правильним шляхом!

Успіхів, Вам, у ваших добрих справах!


Вітаємо переможців!!!

Моквинський НВК "Гімназія - ЗОШ І ст."

Березнівської районної ради

Рівненської області

Дякуємо школярам, батькам, вчителям за активну участь у

II-й Всеукраїнській благодійній акції

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

Вітаємо наших переможців!!!

Лубенський навчально-виховний комплекс № 9

Лубенської міської ради

Полтавської області


Щира подяка всім навчальним закладам за участь у

I-й Всеукраїнській благодійній акції

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"