SchoolArtFest 2019

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості з декоративно-прикладного мистецтва "SchoolArtFest - 2019"

Фестиваль для учнів 5 - 11-х класів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів освіти України.

Шановні друзі!

Доступні до завантаження Сертифікати та Дипломи учасників конкурсу.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15 січня 2020 року відбулося урочисте нагородження призерів та учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості з декоративно-прикладного мистецтва "SchoolArtFest 2019"

На фестиваль було представлено 60 творчих робів школярів з 14 областей України. Дякуємо декану художньо-графічного факультету, доктору педагогічних наук Анатолію Васильовичу Губі та завідувачу кафедри українського декоративно-прикладного мистецтва та графіки, кандидату педагогічних наук, доценту Наталії Володимирівні Чен за свебічну підтримку та допомогу у проведенні конкурсу та церемоніії нагородження учасників конкурсу.

Вітаємо переможців

Лялька-мотанка

I місце

Даценко Дар'я

II місце

Макаренко Марія

III місце

Негреску Леда

Панно-вишивка

I місце

Радченко Єлизавета; Партика Вероніка

II місце

Пантюх Марина

III місце

Чепік Ірина

Топіарій

I місце

Козаченко Аліна

II місце

Безручко Лілія; Хряпочкіна Юлія

III місце

Тепайкіна Дарія; Смоляров Андрій; Никлеса Владислав

Панно-аплікація

I місце

Негода Дар'я

II місце

Бажанова Катерина

III місце

Литвин Єлизавета; Фесик Ірина та Башинська Діана

Вироби з фанери

I місце

Валєєв Дмитро

II місце

Садовничий Данило


Декоративна композиція

I місце

Нагорна Юлія та Румега Тетяна; Зубарєва Ірина

II місце

Кобзар Уляна

III місце

Губка Ілона

Паперова пластика

I місце

Кутова Поліна

II місце

Черушин Володимир

III місце

Корецька Вікторія

Положення про всеукраїнський фестиваль-конкурс "SchoolArtFest - 2019"


Оцінки учасників Фестивалю-конкурсу

Журі фестивалю

Голова журі:

  • Чен Наталія Володимирівна - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва і графіки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди;

Члени журі:

  • Кордубан Марина Валеріївна - к.п.н., доцент кафедри теорії та технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін;
  • Добровольська Зоя Володимирівна - керівник гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ №7 Основ'янського району м. Харкова;
  • Ковальов Олександр Феодосійович - вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання;
  • Захарова Анастасія Андріївна - медіа-координатор ВБФ "Діти - наше майбутнє";

Оргкомітет фестивалю

Голова оргкомітету:

  • Бутко Юрій Анатолійович - президент Всеукраїнського благодійного фонду "Діти - наше майбутнє";

Члени оргкомітету:

  • Бутко Ольга Володимирівна - вчитель вишої категорії, вчитель економіки та інформатики Харківського педагогічного ліцею №4 Харківської міської ради Харківської області;
  • Андріянова Ольга Борисівна - куратор учнівських благодійних проектів ВБФ "Діти - наше майбутнє";
  • Шконда Олена Олександрівна - вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, вчитель методист;
  • Кресан Віталія Сергіївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії;
  • Гела Таміла Юріївна - куратор учнівських освітніх та творчих проектів ВБФ "Діти - наше майбутнє".