Зібрано допомоги ~ 1 011 098,99 грн.

Зібрано допомоги у 2020 році ~ 100 877,68 грн.

Всеукраїнський благодійний фонд

"Діти - наше майбутнє"

Тел.: +380 (800) 330-493*

дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів - БЕЗКОШТОВНІ

Приєднуйтесь до нас у соціальній мережі: Facebook та Insagram

II-й Всеукраїнський конкурс авторських віршів "Золоте перо 2019"

для учнів 3-х - 11-х класів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!!!


Шановні друзі!

Сертифікати та дипломи учасників будуть доступні до завантаження з 27 квітня 2020 року.

Формат проведення нагородження та дати виплати премій буде оприлюднено після завершення карантину в Україні.

З повагою Оргкомітет

Шановні друзі!

У зв'язку з карантинними заходами у м. Харків співробітників благодійного фонду переведо на дистанційну роботу. За усіма питаннями прохання звертатися за електронними адресами: bfchildren@gmail.com аба info@bfchildren.org.ua

З повагою ВБФ "Діти - наше майбутнє"

Запрошуємо приєднатися та підтримати проведення I-го Всеукраїнського благодійного фестивалю "Жінка. Мати. Берегиня"

Термін проведення:

з 11 лютого по 13 березня 2020 року


Мета фестивалю - розвиток організаторських здібностей, творчості, креативності у проведенні благодійних заходів, які сприяють збору коштів для доброчинності.

Фестиваль проводиться з метою збору коштів для привітання дівчат та жінок воїнів ЗСУ, які перебувають на території проведення ООС (Операції Об'єднаних Сил) та вчителів, які продовжують працювати у прифронтовій зоні, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.


15 січня 2020 року відбулося урочисте нагородження призерів та учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості з декоративно-прикладного мистецтва "SchoolArtFest 2019"

На фестиваль було представлено 60 творчих робів школярів з 14 областей України. Дякуємо декану художньо-графічного факультету, доктору педагогічних наук Анатолію Васильовичу Губі та завідувачу кафедри українського декоративно-прикладного мистецтва та графіки, кандидату педагогічних наук, доценту Наталії Володимирівні Чен за свебічну підтримку та допомогу у проведенні конкурсу та церемоніії нагородження учасників конкурсу.


Вітаємо Президента Всеукраїнського благодійного фонду "Діти - наше майбутнє" з отриманням нагороди від Міністерства оборони:

медаль "За гідність та патріотизм"


Дякуємо за довіру та всебічну допомогу!

Слова вдячності всім хто завжди допомагає. Дякуємо Вам друзі!

Теплі слова подяки

Вельмишановний пане президенте ВБФ "Діти - наше майбутнє"!

Щиро дякую Вам і Вашим однодумцям за турботу про майбутнє України - розвиток юних обдарувань у царині поезії.

Вдячна Вам, Юрію Анатолійовичу, і за подаровані примірники колективної поетичної збірки "Магія пера", куди ввійшли 100 найкращих віршів учасників конкурсу, моїм колишнім ученицям Гнатюк Софії та Куцовій Марії (вони вже випускниці!), колишнім вихованкам шкільної літературної студії "Пурпурові вітрила", якою мені свого часу виявили честь керувати.

Дякую і за 2 примірники збірки, подаровані нашому навчальному закладу. Впевнена, що Ваша "Магія пера" допоможе знайти себе в Поезії й іншим моїм учням, серце яких закохане в Слово.

Бажаю Вам і Вашому колективу подальших успіхів у Вашій дуже важливій діяльності, Божого благословення у всьому!

З повагою - Олена Прадійчук, учитель зарубіжної літератури та основ християнської етики ОНЗ "Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Ковельського району Волинської області, керівник шкільної літературної студії "Пурпурові вітрила".

Відзнака Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції"

Завжди приємно отримувати подяку за свою роботу, а якщо ця подяка Відзнака Президента України - приємніше вдвічі.


Дякуємо всім хто вірить в нас та допомагає.

З повагою, Бутко Ю.А.

Друзі!

На знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та за жертовність і любов до України, благодійний фонд "Діти - наше майбутнє" нагороджений Благословенною грамотою від єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана!

Дякуємо Вам друзі, за постійну підтримку і допомогу, за довіру, за внесок у долю України та у гідне виховання молодого покоління.

З повагою, Президент ВБФ "Діти - наше майбутнє"

Бутко Юрій Анатолійович

Новорічні привітання учням Луганської ЗОШ Бахмутського району Донецької області

Дякуємо всім навчальним закладам за участь у II -й Всеукраїнській благодійній акції "Дід Мороз - це Я і Ти". Учням Харківського санаторного НВК №13 за виготовлення солодких подарунків. Компанії "Уманьпиво" за солодкий подарунок "Лимонад з Умані". Юрію Немікіну за доставку подарунків до школярів. Борису Редіну за фото та відеоматеріали.

З повагою та вдячністю, Бутко Юрій Анатолійович