Зібрано допомоги - 739 039,73 грн.

Зібрано допомоги у 2019 році - 81 767,08 грн.

Всеукраїнський благодійний фонд

"Діти - наше майбутнє"

Тел.: +38 (057) 752-60-43; Viber: +38 (063) 853-61-67 Life;

+38 (098) 897-24-47 Kyivstar; +38 (095) 020-71-51 Vodafone

Приєднуйтесь до нас у соціальній мережі: Facebook

Вітаємо переможців!

№ 01008883 - Мультимедійний проектор EPSON EB-S62

Перепільчинецька середня загальноосвітня школа І - ІІ ступенів

Шаргородського району

Вінницької області


№ 06002822 - Цифровий USB мікроскоп Magnifier ZoomX 1000X

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Токмацької районної ради

Запорізької області

Учасники: 72 навчальні заклади (120 персональних номерів) Протокол проведення розіграшу

Відзнака Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції"

Завжди приємно отримувати подяку за свою роботу, а якщо ця подяка Відзнака Президента України - приємніше вдвічі.


Дякуємо всім хто вірить в нас та допомагає.

З повагою, Бутко Ю.А.

Друзі!

На знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та за жертовність і любов до України, благодійний фонд "Діти - наше майбутнє" нагороджений Благословенною грамотою від єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана!

Дякуємо Вам друзі, за постійну підтримку і допомогу, за довіру, за внесок у долю України та у гідне виховання молодого покоління.

З повагою, Президент ВБФ "Діти - наше майбутнє"

Бутко Юрій Анатолійович

Всеукраїнська благодійна акція

"Жінка. Мати. Берегиня"

Термін проведення: з 04 лютого по 09 березня 2019 року

Акція направлена на прищеплення любові і поваги до жінки-матері, жінки-берегині, виховання у підростаючого покоління чуйності, доброти та вдячності до мами, бабусі, сестри, подруги, збагачення духовного світу молоді.

В рамках акції планується збір коштів, вітальних листівок, оберегів для привітання жінок, які виконують свій громадянський обов'язок захищаючи кордони нашої країни.

8 Березня - чарівне свято весни, краси, кохання! У цей день ми вітаємо жінок зі святом - Міжнародним жіночим днем. Адже все найдорожче у нашому житті пов'язане з жінкою.

А особливі слова подяки у цей день хочемо сказати жінкам-військовим, які разом з чоловіками гідно та відповідально виконують найважливішу роботу - захищають нашу Батьківщину.

Звіт по акції

Новорічні привітання учням Луганської ЗОШ Бахмутського району Донецької області

Дякуємо всім навчальним закладам за участь у II -й Всеукраїнській благодійній акції "Дід Мороз - це Я і Ти". Учням Харківського санаторного НВК №13 за виготовлення солодких подарунків. Компанії "Уманьпиво" за солодкий подарунок "Лимонад з Умані". Юрію Немікіну за доставку подарунків до школярів. Борису Редіну за фото та відеоматеріали.

З повагою та вдячністю, Бутко Юрій Анатолійович

Увага!

До відома учасників конкурсу "Золоте перо 2018"

Збірка віршів "Магія пера" 01 лютого 2019 року пройшла перевірку редакторами типографії "Золоті сторінки" та готується до друку.

Чекаємо готову збірку у березні 2019 року.

II Всеукраїнська благодійна акція

"Дід Мороз - це Я і Ти"

Термін проведення: з 27 листопада по 23 грудня 2018 року

Акція направлена на підтримку дітей, що залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт прифронтової зони проведення ООС, дітей, які знаходяться у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС), вихованців Харківського обласного будинку дитини №3, створення в їх серцях батьківського тепла, любові та підтримки.

Новорічні та Різдвяні свята в усі часи дарували дітям радість та надію, надію у найкраще. Хочемо у ці нелегкі для усіх часи, поділитися частинкою тепла і зігріти своєю любовью діток, яких доля позбавила найціннішого що є у цьому житті - батьків та сім'ї.

Долучайтеся до Новорічної казки!!!

Вручення заохочувального подарунка учасникам III-ї Всеукраїнської благодійної акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

07 листопада 2018 року

Учні Гостинцівської ЗОШ I – II ступенів Мостиського району Львівської області цього року взяли участь у III-й Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину».

Учні спільно з вчителями та батьківським комітетом школи організували збір коштів на придбання товарів першої необхідності, теплих речей, ліків і продуктів для наших воїнів – захисників.

І якою ж була наша радість, коли у числі переможців ми знайшли наш навчальний заклад! Адже в цій акції взяло участь понад 60 шкіл з усіх областей України.

Ми отримали подяку, сувеніри та заохочувальний подарунок мультимедійний проектор Epson EB-WО2. Подарунок був вручений на шкільній лінійці голові учнівського самоврядування.

Сподіваємося, що наш спільний внесок у допомогу солдатам та зміцнення їх бойового духу допоможе встановити мир на нашій рідній землі-Україні!

Вручення заохочувального подарунка учасникам III-ї Всеукраїнської благодійної акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

03 вересня 2018 року

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важливим навчити підростаюче покоління відчувати потреби і проблеми, особливо, коли мова йде про наших співвітчизників.

Надаючи допомогу, ми вчимося дарувати радість та надію на краще життя.

Учнівський та педагогічний колектив Владиславівської філії І-ІІ ст. Млинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 висловлює найщирішу вдячність за можливість взяти участь у III-ї Всеукраїнській благодійній акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину", а також за підтримку нашої шкільної родини. Приз, який ми виграли, проектор, додає впевненості, що добро завжди повертається сторицею. Ми ідемо правильним шляхом!

Успіхів, Вам, у ваших добрих справах!

Грамота

За благодійну діяльність в КЗОЗ "Обласний будинок дитини №3"

Подяка

За вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави

Подяка

За постійну всебічну увагу до воїнів - захисників України


Вітаємо переможців!!!

Моквинський НВК "Гімназія - ЗОШ І ст."

Березнівської районної ради

Рівненської області

Дякуємо школярам, батькам, вчителям за активну участь у

II-й Всеукраїнській благодійній акції

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

Вітаємо наших переможців!!!

Лубенський навчально-виховний комплекс № 9

Лубенської міської ради

Полтавської області


Щира подяка всім навчальним закладам за участь у

I-й Всеукраїнській благодійній акції

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"