Зібрано допомоги - 746 522,73 грн.

Зібрано допомоги у 2019 році - 89 250,08 грн.

Всеукраїнський благодійний фонд

"Діти - наше майбутнє"

Тел.: +380 (800) 330-493*

дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів - БЕЗКОШТОВНІ

Приєднуйтесь до нас у соціальній мережі: Facebook та Insagram

Шановні друзі!

У нас змінилися телефонні номери, з 09 вересня 2019 року нам можно зателефонувати за багатоканальним БЕЗКОШТОВНИМ номером:

0 (800) 330 - 493

Благодійна акція "Подаруй каву сироті"

Термін проведення: 11.09 - 11.12.2019 року

Для кожного з нас 20 грн. це вранішня запашна кава, яку ми смакуємо йдучи на роботу чи по своїм справам. А для наших маленьких друзів, вихованців дитячих будинків, це нові теплі вікна, яскраві кімнати, м'які меблі, сучасні іграшки та навчальні матеріали, нові ігрові майданчики та спортивний інвентар. Подарувавши вартість однієї кави дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, ми запалимо вогник доброти і вдячності в їх маленьких тендітних серцях.

Долучайтесь до нашої акції, зробимо дитячі долі щасливішими.

Зібрано коштів по акції: 1 050,00 грн. (на 15.09.19)

V Всеукраїнська благодійна акція

"Допоможи солдату - захисти Батьківщину"

Термін проведення:

з 09 вересня - 11 жовтня 2019 року


Акція направлена на підтримку воїнів, що знаходяться на лінії фронту, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

Формування патріотизму у школярів, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни, посилення суспільної згуртованості громадян України на основі загальнолюдських цінностей і національних традицій.

Слова вдячності всім хто завжди допомагає. Дякуємо Вам друзі!

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості з декоративно-прикладного мистецтва "SchoolArtFest - 2019"

Термін проведення:

I етап (організаційний) - 15 квітня - 31 жовтня 2019 року;

II етап (відбірковий) - 01 листопада - 02 грудня 2019 року;

III етап (підведення підсумків Фестивалю) - 15 січня 2020 року


Найкраща робота в кожній номінації нагороджується грошовою премією у розмірі:

1000,00 грн.

Теплі слова подяки

Вельмишановний пане президенте ВБФ "Діти - наше майбутнє"!

Щиро дякую Вам і Вашим однодумцям за турботу про майбутнє України - розвиток юних обдарувань у царині поезії.

Вдячна Вам, Юрію Анатолійовичу, і за подаровані примірники колективної поетичної збірки "Магія пера", куди ввійшли 100 найкращих віршів учасників конкурсу, моїм колишнім ученицям Гнатюк Софії та Куцовій Марії (вони вже випускниці!), колишнім вихованкам шкільної літературної студії "Пурпурові вітрила", якою мені свого часу виявили честь керувати.

Дякую і за 2 примірники збірки, подаровані нашому навчальному закладу. Впевнена, що Ваша "Магія пера" допоможе знайти себе в Поезії й іншим моїм учням, серце яких закохане в Слово.

Бажаю Вам і Вашому колективу подальших успіхів у Вашій дуже важливій діяльності, Божого благословення у всьому!

З повагою - Олена Прадійчук, учитель зарубіжної літератури та основ християнської етики ОНЗ "Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Ковельського району Волинської області, керівник шкільної літературної студії "Пурпурові вітрила".

Доброго дня шановні колеги!


Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє» дякує Вам за участь у I-й Всеукраїнській благодійній акції «Жінка. Мати. Берегиня». У акції взяли участь понад 100 навчальних закладів з усіх куточків України. Усі зібрані кошти від благодійної акції направлені на привітання жінок-захисниць, закупівлю предметів першої необхідності, будівельних матеріалів та продуктів харчування для наших Захисниць. Звіт про використання коштів буде розміщено на сайті (квітень – травень 2019 року) після доставки на передову.

Електронні версії подяк доступні до завантаження за посиланням:

Завантажити подяки

Прохання до 19 квітня 2019 року перевірити правильність внесених даних до подяк.


Дякуємо Вам, нехай все що Ви робите вертається Вам примножуючись. Ми віримо, що разом ми виховаємо розумних, дбайливих і гідних громадян нашої України.

З повагою та подякою, Бутко Юрій Анатолійович

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє»

Відзнака Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції"

Завжди приємно отримувати подяку за свою роботу, а якщо ця подяка Відзнака Президента України - приємніше вдвічі.


Дякуємо всім хто вірить в нас та допомагає.

З повагою, Бутко Ю.А.

Друзі!

На знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та за жертовність і любов до України, благодійний фонд "Діти - наше майбутнє" нагороджений Благословенною грамотою від єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана!

Дякуємо Вам друзі, за постійну підтримку і допомогу, за довіру, за внесок у долю України та у гідне виховання молодого покоління.

З повагою, Президент ВБФ "Діти - наше майбутнє"

Бутко Юрій Анатолійович

Новорічні привітання учням Луганської ЗОШ Бахмутського району Донецької області

Дякуємо всім навчальним закладам за участь у II -й Всеукраїнській благодійній акції "Дід Мороз - це Я і Ти". Учням Харківського санаторного НВК №13 за виготовлення солодких подарунків. Компанії "Уманьпиво" за солодкий подарунок "Лимонад з Умані". Юрію Немікіну за доставку подарунків до школярів. Борису Редіну за фото та відеоматеріали.

З повагою та вдячністю, Бутко Юрій Анатолійович