Всеукраїнський благодійний фестиваль

"Дід Мороз - це Я і Ти"

I-й Всеукраїнський благодійний фестиваль

«Дід Мороз – це Я і Ти»

Шановні друзі!

Компетентним журі представників благодійного фонду визначені переможці за найкреативніше проведений благодійний захід. Комплекти книжок від видавництва IPIO отримають:

 • Опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г. Лелеченка" Лубенської районної ради Полтавської області;
 • Запорізький навчально-виховний комплекс №60 Запорізької міської ради Запорізької області;
 • Дівичківське НВО "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Дівичківської сільської ради Київської області;
 • Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3 Бериславської районної ради Херсонської області;
 • Мукачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області;
 • Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 Запорізької міської ради Запорізької області.

Відправка подарунків буде здійснена після 10 лютого 2020 року.

Дякуємо за участь!

Фотозвіти Всеукраїнського благодійного фестивалю "Дід Мороз - це Я і Ти"

Заходи на підтримку благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і ТИ»

1. Благодійний концерт «Святий Миколай – це Я і Ти»

19 грудня 2019 року о 13.00 в приміщенні Дівичківського будинку культури відбувся благодійний концерт вокально-естрадної студії «Орфей» за участю гурту «Срібні дзвоники», гурту «Орфей», вчительського колективу «Дивоцвіт» та шкільного хору Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» до Дня Святого Миколая під керівництвом Сумченко Оксани Миколаївни, художнього керівника та заступника директора з виховної роботи.

Було запрошено усіх бажаючих приєднатися та підтримати проведення I-го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і Ти», який організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє» з метою збору коштів на підтримку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що знаходяться на території проведення ООС (Операції Об’єднаних Сил) для створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

2. Виставка «Новорічні композиції» із скринькою Доброти.

3. Шкільна акція по збору допомоги .

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В рамках Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і Ти» благодійного фонду "Діти - наше майбутнє", який проводиться з метою збору коштів на підтримку дітей-сиріт, що знаходяться на території проведення ООС, 12 грудня в ЗНВК № 60 пройшов благодійний різдвяний ярмарок .

Захід став для учнів чудовою нагодою поринути в святкову атмосферу та долучитися до доброчинності.Учні усіх класів та дошкільний підрозділ представили на ярмарок домашню випічку, солодощі, виготовлені власноруч поробок та ялинкові прикраси, які швидко розкуповувались учнями, батьками та вчителями. Дитячий галас, запах свіжої домашньої випічки, позитивні емоції та різдвяний настрій– все це можна було відчути, побачити і почути на нашому ярмарку.Загальними зусиллями та з великим завзяттям зібрали 7000 грн . Дякуємо всім учнівським та батьківським колективам,а також працівникам закладу за активну участь в заході!

Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Дотримуються цих принципів і в Цебриківському ЗЗСО І-ІІ ступенів Цебриківської ОТГ Великомихайлівського району Одеської області.

Отримавши лист Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє», щодо проведення I-го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз - це Я і Ти» для підтримки дітей-сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування та дітей, що знаходяться у зоні проведення ООС (Операції Об'єднаних Сил). В школі було вирішено провести благодійний ярмарок. Взяти участь в ньому запросили учнів , батьків та педагогічний колектив школи. Всі дружньо відгукнулися на добру справу. 19 грудня, на День Святого Миколая, відбувся благодійний ярмарок «Щедрий четвер». Діти разом з батьками приготували багато солодощів, які завзято продавали та були активними покупцями. Всім доброчинцям на передодні свят хочеться побажати, нехай ваша душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і ваші вчинки.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В передноворічні дні волонтерський загін ОЗ «Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Лубенської районної ради Полтавської області» (керівник Магура О.О.) приєднався до ще одного благодійного заходу: до І- го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і Ти». Мета фестивалю – розвиток організаторських здібностей, творчості, креативності у проведенні благодійних заходів, які сприяють збору коштів для доброчинності.

З цією метою в освітньому закладі був організований благодійний майстер – клас, який провела мама нашого волонтера Литовко Даші, учениці 10 класу, Литовко Оксана Володимирівна. На занятті бажаючі ліцеїсти мали змогу навчитися створювати прекрасні квіти для прикрашення залів, де проводяться урочистості. Кошти, зібрані на майстер- класі, перерахуються на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» і будуть використані на підтримку дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що знаходяться на території проведення ООС, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

19 грудня учні Шарівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області долучилися до І Всеукраїнського благодійного фестивалю "Дід Мороз - це Ти і Я", започаткованого Всеукраїнським благодійним фондом "Діти - наше майбутнє" та провели ярмарок смаколиків. Маленькі дії важливіші за великі наміри. Поспішаймо робити добро!

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Форми проведення фестивалю

Благодійний ярмарок

Благодійний аукціон

Благодійне фешн-шоу

Благодійний концерт

Креативні подарунки

Заклади освіти, які проведуть найкреативніші благодійні заходи отримають подарунки.

П'яти найкреативнішим закладам освіти ми подаруємо

Комплекти книжок «Видатні особистості» від видавництва IPIO


 • Альберт Ейнштейн
 • Ілон Маск
 • Коко Шанель
 • Леонардо да Вінчі
 • Ігор Сікорський
 • Леонід Каденюк
 • Нікола Тесла та ін.