Всеукраїнський благодійний фестиваль

"Дід Мороз - це Я і Ти"

Запрошуємо приєднатися та підтримати проведення I-го Всеукраїнського благодійного фестивалю

«Дід Мороз – це Я і Ти»

Термін проведення:

02 - 29 грудня 2019 року

Фестиваль проводиться з метою збору коштів на підтримку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що знаходяться на території проведення ООС (Операції Об’єднаних Сил) створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

Фотозвіти Всеукраїнського благодійного фестивалю "Дід Мороз - це Я і Ти"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В передноворічні дні волонтерський загін ОЗ «Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Лубенської районної ради Полтавської області» (керівник Магура О.О.) приєднався до ще одного благодійного заходу: до І- го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і Ти». Мета фестивалю – розвиток організаторських здібностей, творчості, креативності у проведенні благодійних заходів, які сприяють збору коштів для доброчинності.

З цією метою в освітньому закладі був організований благодійний майстер – клас, який провела мама нашого волонтера Литовко Даші, учениці 10 класу, Литовко Оксана Володимирівна. На занятті бажаючі ліцеїсти мали змогу навчитися створювати прекрасні квіти для прикрашення залів, де проводяться урочистості. Кошти, зібрані на майстер- класі, перерахуються на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» і будуть використані на підтримку дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що знаходяться на території проведення ООС, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

19 грудня учні Шарівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області долучилися до І Всеукраїнського благодійного фестивалю "Дід Мороз - це Ти і Я", започаткованого Всеукраїнським благодійним фондом "Діти - наше майбутнє" та провели ярмарок смаколиків. Маленькі дії важливіші за великі наміри. Поспішаймо робити добро!

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Форми проведення фестивалю

Благодійний ярмарок

Благодійний аукціон

Благодійне фешн-шоу

Благодійний концерт

Креативні подарунки

Заклади освіти, які проведуть найкреативніші благодійні заходи отримають подарунки.

П'яти найкреативнішим закладам освіти ми подаруємо

Комплекти книжок «Видатні особистості» від видавництва IPIO


  • Альберт Ейнштейн
  • Ілон Маск
  • Коко Шанель
  • Леонардо да Вінчі
  • Ігор Сікорський
  • Леонід Каденюк
  • Нікола Тесла та ін.

Чекаємо на Ваші фотозвіти.