Спортивна робота

Фізична культура є невід’ємною частиною фізичного виховання в Барському професійному будівельному ліцеї. Педагогічний колектив докладає максимум зусиль, щоб в ліцеї виконувались задачі гармонійного розвитку фізичних та морально-вольових якостей учнів на основі міцного здоров’я і високої робочої активності.

Згідно календарного плану спортивно-масової роботи в ліцеї протягом року проводяться змагання із 14 олімпійських так із не олімпійських видів спорту. В основному це змагання із волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, шашок, армспорту.

Святково і урочисто проходять спортивні свята до початку нового навчального року, до Дня фізичної культури та спорту, «Козацькі забави», де діти мають можливість позмагатися як і в силовій боротьбі( змагання на витривалість, спритність, силу та швидкість) так і у виступах художньої самодіяльності (представлення команд, спортивні танці).

З програмою обласної спартакіади учні постійно беруть участь у змаганнях із настільного тенісу, шахів, футболу та волейболу.

Одним із засобів організації занятості учнів в позакласний час є в спортивні секції, де учні мають можливість проявити свої нахили до конкретного виду спорту. Це пов’язано з фізіологічними особливостями людини: ріст, сила, гнучкість, спритність, витривалість. В нашому ліцеї працюють секції із футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Понад 40% учнів займаються спортом у навчальному закладі.

Наявні споруди і обладнання відповідають усім вимогам і санітарно – технічним нормам для проведення занять та змагань.