Новини

До Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух -це здорово»6 червня 2024 року долучився наш навчальний заклад  🏆

Мета:залучення учнівської молоді до рухової активності і популяризації регулярних занять фізичною культурою та спортом в рамках

відзначення Дня захисту дітей Комітетом з фізичного виховання та спорту

Міністерства освіти і науки України з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

7a991b92db0dd1b7f2b1dfafe3ca8719.mp4

7 червня 2024 року відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН«ЦИФРОВИЙ КЕЙС ПЕДАГОГА: ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ, ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ ТА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ».

Модератор – Марина ТАРАН, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Спікер від нашого навчального закладу Гонтар Марина Владиславівна з темою  виступу:  «Використання штучного інтелекту при викладанні спецтехнології: теорія та практика». Дякуємо Марині Владиславівні за щедрість, за те, що поділилися своїм досвідом, і за захопливу та продуктивну бесіду.

370ab5aedba5eb844f96c4420cfbbc1f.mp4

06 червня 2024р директор Анатолій Вікторович Шиндилюк провів зібрання колективу та працівників навчального закладу, для обговорення профорієнтаційної роботи. 

05 червня 2024р відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція.

Організатор: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Спікери від нашого навчального закладу викладачі Кубова Любов Іванівна та  Мікшакова Людмила Василівна з темою виступу: З досвіду природоохоронної роботи та формування екологічних цінностей майбутніх фахівців «Допоможи природі – зміни себе».

Дякуємо за цікаву, змістовну корисну інформацію. За емоційні виступи та гарний настрій. Крокуємо разом до Перемоги

Дипломи та подяки

Відповідно до наказу НМЦ ПТО  у Вінницькій області № 20 від 21 травня 2024р. Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий буктрейлер «Живі сторінки моєї книги» серед здобувачів освіти закладів професійної професійно-технічної освіти.

Диплом за зайняте ІІІ місце Паладій Василь здобувач освіти групи №14

(Й. Ягелло «Кава з кардамоном» Подяка здобувачу освіти групи № 3 Арчаковському Назару за участь у конкурсі.

Оголошено подяки педагогічним працівникам які забезпечили високий рівень підготовки здобувачів освіти для участі у Конкурсі Білоус Ользі Геннадіївні та Гонтар Марині Владиславівні. Щиро дякуємо Бабіч Тетяні Федорівні за організацію та проведення. Викладачам подяка за підготовку, ідеї та творчий підхід.Нехай у майбутньому все збільшується дружнє коло учасників конкурсу, юних патріотів України!

30 травня 2024 року Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів провів щорічну благодійну акцію «Подаруймо дітям радість» для вихованців Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Вінницької обласної ради. Для доброї справи об’єдналися здобувачі освіти з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста. Цьогоріч до них доєднались і заклади професійної освіти області, зокрема: ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей», ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей», Професійно-технічне училище №14 смт. Вороновиця, Заболотненське вище професійне училище № 31 ім. Д.К. Заболотного, Кузьминецький професійний аграрний ліцей Вінницької області, Михайловецький професійний аграрний ліцей, Комаргородське вище професійне училище, ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти», Вище професійне училище № 41 м. Тульчина.

Здобувачі освіти передали для вихованців навчально-реабілітаційного закладу канцтовари для навчання і творчості, цукерки, печиво та інші смаколики. Але найбільше дітей потішила можливість поспілкуватися та погратися з гостями в ігри на свіжому повітрі. Вони були у захваті від уваги та подарунків.

Акція стала яскравим прикладом того, як спільними зусиллями можна подарувати радість і теплоту дітям, які цього потребують, адже добро починається з маленьких, але щирих вчинків і кожен може зробити свій внесок у добру справу.

Колектив ліцею сьогодні, у День захисту дітей, зичить усім діткам здоров'я та мирного дитинства й сподіваємося, що передані нами гостинці малечі "Гніздечка" сподобалися! Нехай все буде добре! 

29 травня 2024 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл для викладачів загальноосвітніх предметів освітньої галузі «Математика»: Формування ключових та професійних компетентностей учнів при вивченні предметів освітньої галузі «Математика» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Спікером від нашого навчального закладу викладач вищої категорії Валентина Іздепська, з темою виступу: «Застосування математики в професійній діяльності здобувачів освіти». Хочемо подякувати модератору Крамаренко Вікторії, методисту Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області за організацію та проведення . Як завжди, було цікаво, плідно і дружньо. Валентина Юріївна, бажаємо вам творчого натхнення, тої нереальної емоційності, яка всім доповідачам піднесла настрій, здоров’я та здійснення всіх ваших задумів. До нових зустрічей – віртуальних і реальних.

IMG_7507.MOV

Національне Агентство успішно завершило навчальний курс відео лекцій щодо розроблення професійних стандартів уже для восьмого набору слухачів. Навчання проходило з 29 квітня по 17 травня 2024 року.

Метою курсу було формування у слухачів базових знань, умінь та навичок щодо процедур розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, а також інформування слухачів щодо методичних підходів до розроблення професійних стандартів.

Від нашого навчального закладу представниками були заступник директора Кузьменко Валентина Вікторівна та методист Курта Вероніка Іванівна. Де за результатами фінального тестування отримали сертифікати про успішне проходження курсу. 

Крокуємо разом до Перемоги!

Участь у обласному конкурсі «Електронний освітній ресурс як засіб ефективної організації освітнього процесу»

На Конкурс було подано 42 роботи, які підготували 18 майстрів виробничого навчання,17 викладачів загальноосвітньої підготовки,17 викладачів професійної підготовки та 1 методист із 19 закладів професійної(професійно-технічної)освіти.

Від нашого навчального закладу роботу підготувала викладач інформатики та спеціальних предметів - Гонтар Марина Владиславівна. Дякуємо викладачу за підготовлені матеріали, бажаємо здоров’я, творчого натхнення, підкорення вершин.

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ САДОВИХ ФІГУР

    Здобувачі освіти 6-В класу (класний керівник Рудик Л.П.) Барського ліцею №2 відвідали  Державний навчальний заклад «Барський професійний будівельний ліцей». Викладач Іздепська В.Ю. організувала екскурсію в навчальному закладі, ознайомила відвідувачів з професіями,  які можна здобути в закладі. Діти відвідали творчі майстерні, побачили професійне обладнання, з яким працюють майбутні спеціалісти. В одній з таких майстерень шестикласники мали змогу попрацювати. Учні самостійно розписували заготовки цементованих фігурок.  Кожен створював свій виріб – грибочок, отримуючи неймовірне задоволення.

     Дякуємо викладачам Барського будівельного ліцею за  цікаву змістовну екскурсію та практичне заняття.

Вітаємо здобувачів освіти та керівника фізичного виховання Гвардіяна Василя Григоровича  з перемогою в змаганнях і від душі бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати. І нехай буде так: чим далі, тим більше перемог і гідних нагород! 

🏆ЗА ЗАЙНЯТЕ II МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗА ПРОГРАМОЮ СПАРТАКІАДИ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

🏆 ЗА ЗАЙНЯТЕ ІІІ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ СЕРЕД ДІВЧАТ ЗА ПРОГРАМОЮ СПАРТАКІАДИ СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОГ ГРОМАДИ

Дякуємо в.о. голови ФСТ «Колос» Барської ТГ Павлу Івановичу за організацію та проведення, емоції та гарний настрій. Разом до Перемог.

23.05.2024 р. відбулось засідання педагогічної ради. На педраді були обговорені та вирішенні такі питання:

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти 21 травня 2024 р. у Вінницькій області спільно з обласною військовою адміністрацією та відділом психічного здоров’я і психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції, реалізовуючи проєкт «Соціально-психологічна реабілітація ветеранів та постраждалих від війни категорій населення», в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, за підтримки Олени Бессараби, регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров'я, 20.05.2024р. було проведено тренінг для заступників директорів із навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О.

По завершенню даного тренінгу було отримано багато позитивних відгуків та запит на подальшу співпрацю. Тож не зупиняємось на досягнутому і надалі будемо удосконалювати вміння і навики, аби бути спроможними допомогти собі в умовах надзвичайних ситуацій та криз і надавати психосоціальну допомогу тим, хто першочергово її потребую у період воєнного стану.

У середу 8 травня 2024 року в Україні разом з Європою  День пам'яті та примирення присвячений вшануванню пам'яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками. У війні за приблизними оцінками загинуло від 5 до 8 мільйонів українців, а майже 700 міст було зруйновано. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових та цивільних жертв цієї війни, а примирення – що країни Європи уклали мир після війни.

2024 року Україна відзначить День пам'яті під час іншої повномасштабної війни. Відзначаючи 79-ті роковини закінчення Другої світової війни, ми віримо, що в календарях незабаром з'явиться День перемоги над Росією.

Український центр оцінювання якості освіти


Уже завтра, 8 травня, для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх його учасників.

ДНЗ "Барський ПБЛ" бере участь у конкурсі "Мотивація нескорених 2.0", організаторами якого є "Scholarship в Україні" за сприяння Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" м. Київ. Темою цьогорічних робіт є: "Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів".

Сьогодні, 24 квітня у Барський професійний будівельний ліцей відбувся конкурс фахової майстерності для здобувачів освіти другого курсу навчання групи №20 по професії "Оператор комп'ютерного набору І категорії".

Тема конкурсу: Створення буклету на екологічну тематику " Допоможи природі зміни себе".

Мета проектної роботи інформувати суспільство про важливість збереження природи.

Матеріали для конкурсу підготувала майстер виробничого навчання Людмила Мікшакова.

Тестування з теорії в Google формі підготувала Гонтар М.В.

Учасники конкурсу проявили свої творчі вміння та креативно виконали інформаційні буклети.

Жюрі конкурсу підсумувавши бали практичного та теоретичного туру визначили найкращі результати:

I 🏆місце Помилуйко Зоряна

II🏆 місце Богдан Вадим

III🏆 місце Саміляк Вікторія

Бажаємо подальших успіхів та творчість в майбутніх проектах.

Велика вдячність нашим захисникам за можливість навчатись та працювати.

18 квітня відбувся конкурс професійної майстерності для здобувачів освіти першого курсу групи №21 професії "Офісний службовець (бухгалтерія). Оператор комп'ютерного набору.".

На початку заходу конкурсантів привітали директор ліцею Анатолій Шиндилюк та заступник директора Валентина Кузьменко, які зазначили про затребуваність в Україні професій галузі комп'ютерних технологій та важливості сучасних ІТ.💻🎧📱

Вшанувавши хвилиною мовчання загиблих Героїв України учні перейшли до виконання тестової теоретичної частини конкурсу.

Друга частина, практична - полягала у створенні презентації на тему "У світі  української кераміки"🫖⚱️🧉, яку для учнів підготувала майстер в/н групи Галина Качуровська. Тема кераміки - це про нашу давню історію, народні традиції, культурну спадщину, відомих художників керамістів і, зокрема, про відродження Барської кераміки. Тому саме у цій пізнавально патріотичній темі було запропоновано учням створювати конкурсні роботи.

Для натхнення у кабінеті-майстерні операторів була представлена зібрана колекція із приватних експонатів працівників ліцею. Затишок кабінету таки підтримав наших учасників і ними були створені гарні презентації.

Жюрі конкурсу підсумувавши бали практичного та теоретичного туру визначили найкращі результати. Тож зустрічайте переможців конкурсу:

🥇I місце - Людмила Корчинська,

🥈II місце - Юлія Волохова,

🥉III місце - Оксана Кухарчук та Ольга Заїченко.

Всі учасники молодці, для них це перша перевірка професійних здібностей. І попри не прості умови навчання, всі вони справилися із завданням, то ж привітаймо і Олександру Новікову, Ольгу Галущинську та Максима Мельника.

Бажаємо подальших успіхів в рідній країні під мирним небом.💙💛

Велика дяка нашим наймужнішим світлим захисникам за можливість навчатись та працювати. 

Світлини: Галина Качуровська та Людмила Мікшакова, дякую.

16 квітня 2024року відбувся вебінар «Від теорії до практики: інтеграція кваліфікацій з енергоефективності в професійну освіту» відбувається за підтримки проєкту «Сприяння енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» спрямований на покращення спроможності національних інституцій для ефективного впровадження Директиви ЄС з енергоефективності та просування енергоефективності в Україні.

Організатори вебінару:

● Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», GIZ;

● ГО «Міжнародна фундація розвитку».

Цілі вебінару

1. Підвищення обізнаності викладачів, майстрів виробничого навчання та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (П(ПТ)О) щодо сучасних підходів та інноваційних матеріалів у сфері енергоефективного будівництва.

2. Представлення напрямів розширення можливостей закладів П(ПТ)О щодо впровадження інноваційних короткострокових навчальних курсів з енергоефективності для швидкої адаптації кваліфікованих кадрів до потреб ринку праці в умовах енергетичної кризи та воєнного стану.

3. Обмін досвідом між викладачами, експертами та представниками підприємств для ідентифікації ефективних стратегій і методів навчання у сфері енергоефективності.

4. Ознайомлення з міжнародними та національними ініціативами й ресурсами, доступними для підтримки енергоефективності при впровадженні освітніх програм П(ПТ)О.

5. Формування мережі професійних спільнот, зацікавлених у розвитку та впровадженні енергоефективних технологій та методик навчання.

Вітаємо викладача Ющик Ніну Кіндратівну та здобувача освіти Гарань Олександра Дмитровича за участь у обласному конкурсі учнівських наукових робіт з природничих наук серед учнів закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти, секція «Хімія».

Дякуємо за підготовку, креативність та пошукову роботу.

10.04.2024 Чистота й порядок у рідному місті завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади, до активного весняного прибирання долучилися здобувачі освіти ДНЗ «Барський ПБЛ». Робимо добрі справи разом😉🫶🏻

Прибирання міста.mp4

01.04. 05.04. 2024 був проведений тиждень хімії та математики. 02.04. викладачем хімії Ющик Н.К. була проведена година спілкування «Хімія і навколишнє середовище». Здобувачі освіти ознайомилися з впливом хімічних факторів на екологію земної поверхні.

03.04. викладач математики Маршалюк Т. П. провела пізнавальну виховну годину з здобувачами освіти груп №2 (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр) і №7 (електрогазозварник) «Математика в архітектурі».

Здобувачі освіти черговий раз переконалися у важливості математичних знань у будівництві. 04.04. викладачем Ющик Н.К. був проведений конкурс- змагання «Хімія в числах». Змагалися здобувачі освіти групи №7 та групи №20. Найактивнішими були Кізян Д., Іващук Я., Гаврищук Д. Перемогу здобули здобувачі освіти №20.

Український центр оцінювання якості освіти


ПЕРЕВІРТЕ СТАН ОБРОБЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Виправити помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти потрібно якнайшвидше, але не пізніше 15 квітня.

https://cutt.ly/Mw4bnwEn

Благодійна лотерея 

"Роби все, що в твоїх силах заради ПЕРЕМОГИ "

Барський професійний будівельний ліцей оголошує збір на зарядну станцію "Ecoflow Delta 2" для 47 окремої механізованої бригади, в якій служать наші барчани.

Ціль: 36 000 грн.

Більше донатів більше шансів на перемогу.

Переможців лотів оберемо в програмі Randomizer. Розіграш розпочнеться з першого лота.

Лоти з 1 - 6 виготовлені здобувачами освіти та працівниками ліцею. Лот 7 - наданий волонтерами.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!     В єдності сила

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/2azGmoWstB

Номер картки:   5375411215154548

Щиро дякуємо за репост та поширення.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 9, 11 КЛАСІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ! ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ" У П'ЯТНИЦЮ, 5 КВІТНЯ, О 9 ГОД. ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! НА ВАС ЧЕКАЄ ЕКСКУРСІЯ НАВЧАЛЬНИМ КОРПУСОМ, ВИРОБНИЧИМИ МАЙСТЕРНЯМИ, ВИ ЗМОЖЕТЕ СПРОБУВАТИ СВОЇ СИЛИ У МАЙСТЕР-КЛАСАХ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ, ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ ВИРОБІВ, ВИГОТОВЛЕНИХ НАШИМИ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ, ТА ДІЗНАЄТЕСЯ БАГАТО КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ! 

Тел. для довідок: 096 681 80 16 

…Довга і складна дорога педагога. Як пройти її та яку пам`ять залишити про себе – справа кожного.

Нині колектив ДНЗ "Барський ПБЛ" висловлює глибокі співчуття рідним та близьким колишнього колеги - Філіпова Миколи Володимировича, який присвятив три десятиліття життя

педагогічній роботі у стінах нашого навчального закладу, розпочавши трудовий шлях у далекому 1977 році на посаді майстра виробничого навчання за спеціальністю "Слюсар-сантехнік" й пропрацювавши до виходу на заслужений відпочинок у 2007 році.

Люди, які відійшли у вічність, залишаються живими доти, доки їх пам'ятають. Світла пам'ять та вічний спокій Вам, Миколо Володимировичу!

27 березня 2024 року педагоги навчального закладу долучилися до презентаційної студії «Роль навчально-практичного центру в підготовці висококваліфікованих робітників». Дякуємо доповідачам за цікаву,корисну , змістовну інформацію. Майбутнє за професійною освітою 

🗒 25 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії  ДНЗ «Барського ПБЛ» з атестації педагогічних працівників. На засіданні була присутня Светлана Западнова методист НМЦ ПТО у Вінницькій області.📚

Атестація – це демонстрація найкращих професійних умінь і здобутків педагога, підвищення професійної майстерності й авторитету педагогічного працівника.

У черговій атестації взяли участь 10 педагогічних працівників.

Всі зазначені педагогічні працівники ліцею мають високу фахову підготовку, активно впроваджують в освітній процес інноваційні форми і методи навчання, постійно працюють над удосконаленням фахових компетентностей шляхом самоосвіти та підвищення кваліфікації. Протягом атестаційного періоду педагоги працювали над розробками та удосконаленням навчально-методичних комплексів навчальних дисциплін, демонстрували свою педагогічну майстерність на відкритих заняттях, проводили роботу з обдарованими здобувачами освіти: залучали їх до наукової діяльності, готували до участі  у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, науково-практичних конференціях , конкурсах фахової майстерності  тощо.

Вітаємо педагогів з успішним проходженням атестації! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності,міцного здоров’я, наснаги, творчих злетів у майбутньому! Мирного неба.💙💛

атестація педпрацівників.mp4

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Вінницькій області спільно із НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області 22 березня 2024 року був проведений вебінар для призначених осіб з питань цивільного захисту та інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Основні акценти проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності ЗП (ПТ)О». До вебінару долучився Митковський Степан - інженер з охорони праці  від нашого навчального закладу.Велика подяка організаторам Василю Дорош ,Вячеславу Мазур та всім доповідачам за таку цікаву, змістовну, інформативну зустріч

Наш навчальний заклад Барський професійний будівельний ліцей вдячний Фонду розвитку громади  #go2frg  за дружню співпрацю.

Миру нам та Перемоги

#Барський_ПБЛ

Пост вдячності

"Робити все, що в твоїх силах , заради Перемоги 💙💛" це гасло, яким керується наш волонтерський центр

Державного навчального закладу "Барський професійний будівельний ліцей".

Щиро дякуємо за підтримку в наданні сировини ( мед , чорнослив, сушка, горіхи) та коштів на виготовлення енергетичних батончиків для наших Захисників:

-жителям м. Бар ( Вибиваній Анастасії та Юрію, Гнатковській Раї, Дмитрик Галині, Мельник Олені, Богуцькій Поліні, Обертинській Катерині, Семенович Наталії, Костюк Катерині та Артему).

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ💙💛

Працюємо далі.

Просимо долучатись усіх небайдужих людей.

Прийом сировини в гуртожитку ліцею.

т. 096-95-97-843 Тетяна Миколаївна

т. 096-355-90-53 Алла Михайлівна

Для замовлення енергетичних батончиків військовим звертайтесь за вказаними вище телефонами.

video-607672404cd0f2bd343f4448eccabecf-V.mp4

14 березня 2024року на базі ДНЗ «Барський ПБЛ» відбувся конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» серед здобувачів освіти групи 2 .

Викладач спеціальних дисциплін Рівненко Галина Василівна, майстер виробничого навчання Варшавська Світлана Миколаївна  .

І місце Ткач Аліна🥇

ІІ місце Самойлюк Юрій🥈

ІІІ місце Базалівський Денис🥉

Вітаємо переможців та учасників конкурсу та бажаємо майбутнім кваліфікованим робітникам подальших успіхів в оволодінні цією цікавою та дуже важливою на сьогоднішній день професією!!!

video_2024-03-15_11-22-29.mp4

На протязі 11 та 12 березня  2024 року продовжилася  Спартакіада серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі, ліцеї) Барської територіальної громади в підтримку ЗСУ 2023-2024 н.р.

Наступним  видом змагань був волейбол серед юнаків та дівчат   відповідно.

Презерами  змагань стали:

серед юнаків:

І місце - БФКТБ НТУ - тренер Мацьков В.М.

ІІ місце - ДНЗ БПБЛ - тренер Гвардіян В.Г.

Серед дівчат:

І місце -  КЗ БГПК ім. М.Грушевського - тренер Крутько О.Р.

ІІ місце - ДНЗ БПБЛ - тренер Гвардіян В.Г.

ІІІ місце - БФКТБ НТУ - тренер Мацьков В.М.

Змагання пройшли в позитивному ключі, та в гарних, дружніх відносинах. 

Усі учасники змагань були нагородженні  ФСТ "КОЛОС" БАРСЬКОЇ ТГ.

СЛАВА ЗСУ!!!! СЛАВА Україні!!!

ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ!

Радимо звернути увагу випускникам 9 та 11 класів, а також їхнім батькам, на оновлену інформацію щодо вступної кампанії в ДНЗ "Барський ПБЛ" на 2024/2025 н. р.! Телефонуйте, пишіть, приходьте, радо допоможемо усім зацікавленим у здобутті професійної освіти! 

Можна подати електронну заяву

І знову — березень... І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т. Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського осягнення.

Шевченківські дні триваютьу Державному навчальному закладі📖 «Барський професійний будівельний ліцей».

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ

НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Свою Україну любіть.

Любіть її... во времʼя люте,

В остатню, тяжкую мінуту

За неї Господа моліть.

Зізнавайтесь, у кого часто, після певного етапу чи події у житті, зʼявляється відчуття завершеності або навіть «певної пустоти»…

Але не у нас!)🤣🙃😄

Тому що сьогодні був не просто фінал проєкту, вручення відзнак, «обіймашки» з такими вже близькими волонтерами і їх наставниками та офіційна зустріч з посиденьками! Сьогодні був новий крок у житті цього приміщення (в якому статусі воно б не було😉) і надалі - лише амбітні плани, активний розвиток та рух вперед!

Д Я К У Є М О усім-усім, хто був причетний і допомагав у реалізації цього «маленького кроку» у вигляді косметичного ремонту майбутнього ПРОСТОРУ!

І подяка ЗСУ за те, що все було, є і буде УКРАЇНА!💙💛

Сьогодні, 6 березня в Державному навчальному закладі "Барський професійний будівельний ліцей" відбулась зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості В'ячеславом Стадніком. Він провів із здобувачами освіти групи №20 бесіду по професійній спрямованості.  За допомогою спеціалізованих тестів на безкоштовній онлайн платформі Державної служби зайнятості "Моя професія" проведено професійну діагностику, яка допомогла з'ясувати здібності та нахили здобувачів освіти. 

Волонтерські ініціативи колективу ДНЗ "Барський ПБЛ" за 2022-24 рр. 

Дякуємо усім за активність, ініціативність, старанність, патріотизм та оптимізм! Попереду - нові задуми й плани, запрошуємо до співпраці усіх бажаючих! 

📖 До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка Міністерство культури та інформаційної політики України запропонувало використовувати єдину айдентику. 

Її було розроблено командою МКІП у співпраці із Харківською академією дизайну і мистецтв.

Пакет візуальних матеріалів розміщений за посиланням: https://mcip.gov.ua/news/mkip-proponuye-vykorystovuvaty-yedynu-ajdentyku-do-210-richchya-vid-dnya-narodzhennya-tarasa-shevchenka/

Комітет гуманітарної та інформаційної політики

Підписуйтеся на інші наші мережі:

🔸 Telegram: https://t.me/verkhovnaradaukrainy

🔸 Х: https://bit.ly/3SRy67J

🔸 Instagram: https://bit.ly/3NoW3Cw

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв й Держмистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. 

За підсумками Вікімарафону 2024, який цьогоріч відбувався у рамках відзначення 20-річчя Української Вікіпедії з 26 січня по 4 лютого, в Україні відбулося 36 локальних заходів у яких взяли участь 365 учасників/учасниць із яких 108 новачків. Серед них і учасники нашого Освітнього  клубу:педагоги, бібліотекарі та здобувачі освіти Барський професійний будівельний ліцей.

Дякую кожному  за його особливий внесок у онлайн енциклопедію та дякуємо Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine за підтримку та подяку для нашого клубу.

Дякую за світлини Світлана Лотоцька

#ЯпишуВікіпедію #EC_WB

27.02.2024 року майстер виробничого навчання  Коваль В.П. провів урок виробничого навчання у групі №8  з професії «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний».

Тема уроку: «Виготовлення дерев’яних виробів».

2 роки повномасштабного вторгнення. 10 років російської агресії. "Прокидайся, почалася війна!" - ці слова ми почули 731 день тому... Україна бореться і продовжує боротись! Пам'ятаймо тих, хто пожертвував своїм життям заради нашого майбутнього!

Колектив Державного навчального навчального закладу "Барський професійний будівельний ліцей" вшановує світлу пам'ять наших полеглих випускників (станом на 24/02/2024 відомо 38 імен)... Вічна шана та вдячність!

В Барській бібліотеці вже п'ятий день працюють волонтери над створенням молодіжного простору. Наразі вони фарбують стіни у три кольори та готуються до фарбування підлоги. 

Завжди Будівельний ліцей залишається якось непоміченим у розмовах та в житті наших містян, а дарма!) Чисто на нашому досвіді (будемо йти по наростанню) - чудові та працьовиті діти (тегнули всіх, кого знайшли, нижче). Вони для нас окреме «відкриття» на цьому проекті у найкращому значенні цього слова! Відповідальна та просто супер-майстриня Оксана Мартинюк - то розуміння з напів-слова з нами, то ще й з дітьми «на одній мові». Привітний вчительський колектив, частинка якого допомогла нам за лічені години з презентацією та загалом з організацією проекту для учнів. Ну, і як при колективу не згадати про керівника (знову) - Анатолій Шиндилюк, якщо Ви це читаєте - обняли Вас!) 

26.02.2024 Було проведено працівниками бібліотеки годину спілкування  "Моя країна - Україна". Здобувачі освіти  поглибили свої знання про історію Україну,  традиції нашого краю, про мужність українського народу, про його непохитну волю до боротьби за право жити на своїй землі, у своїй державі, згідно з власними законами та традиціями під мирном небом!

Ми живемо в чарівному, надзвичайному красивому краю, який зветься Україна.

Ми - українці! Це звучить гордо. Нас єднає історія,  традиції, звичаї, погляди, пісні і танці, віра, мова, мрії. Україна - це бабусина казка, мамина колискова, батькове міцне плече і разом з тим героїчні вчинки і незламна боротьба наших Героїв.

21.02.2024 Загальноліцейна виховна година "21 лютого - Міжнародний День рідної мови" (викладачі Слободянюк Г.О., Білоус О.Г., здобувачка освіти групи №8 Яна Веркалец). Цікаво, пізнавально, патріотично! 

20.02.2024 Тематичні заходи з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні: година спілкування (Матвієнко Н.В., Слободянюк Г.О.), загальноліцейна лінійка та участь в Тихій акції "Ангели пам'яті" (Собковська Л.І., здобувачі освіти груп 2, 21, 23). 

У кожної держави є такі події, які назавжди викарбовуються в історії країни, їхні дати пам`ятають протягом десятиліть, віків. Вони назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для нас Євромайдан.

      Рівно 10 років тому, 20 лютого 2014 року,  силовиками  було здійснено  масовий розстріл протестувальників. За три дні загинуло близько сотні людей, понад дві тисячі було поранено...

   За що ж загинули герої? Чому мільйони людей вийшли на протести по всій Україні? Відповіді на ці запитання разом з працівниками бібліотеки з’ясовували здобувачі освіти першого курсу Барського професійного будівельного ліцею (викладач Галина Миколаївна Качуровська) на годині мужності «Моя Україна – вільна і непереможна».

    Також в ході заходу молодь висловлювала свою думку з питань «Хто такий патріот?», «Які людські цінності притаманні патріоту?», «Які обов'язки покладаються на нього?», «Які знання і уміння є корисними для свідомого громадянина?», наводили приклади патріотизму у літературі, мистецтві та історії.

Учні ліцею та викладачка Галина Миколаївна Качуровська  донесли до аудиторії короткі  історії з біографії  учасників Євромайдану, таких як Владислав Зубенко, Валерій Опанасюк, Ігор Костенко, Олександр Плеханов.

     Не могли не згадати про Героїв України-земляків – учасників російсько-української війни: Владислава Сапарова, Олександра Лозінського, Олександра Черниша, Віталія Павич, останній з яких навчався у цьому закладі.

    На завершення заходу вшанували пам'ять  Героїв України хвилиною мовчання.

Дякуємо нашим друзям-бібліотекарям Барська бібліотека для дітей за організацію патріотичного змістовного заходу приуроченого 10-ій річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні!

До поки пам' ятаємо, до поки вони ангелами охоронцями оберігають нас та нашу країну.

Слава Україні!

Слава Героям!

20.02.2024 року відбулась Всеукраїнська освітня акварель для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти:

«Діалог медіа та освіти: 6G».Спікером від навчального закладу виступила Гонтар Марина Владиславівна з темою: «Медіаосвіта у закладах професійно-технічної освіти: практика та перспективи розвитку».

Мета заходу: консолідація зусиль педагогів

питань системного впровадження та розвитку компетентнісної моделі медіаосвіти; створення сучасного освітнього середовища на основі модернізації освітніх галузей; презентація, популяризація та поширення кращого досвіду з питань розвитку медіаосвіти в умовах закладу професійної (професійно-технічної) освіти.Дякуємо за цікаву зустріч, актуальні виступи та досвід

19.02.2024 року  на базі ДНЗ « Барський ПБЛ» проведено пробні кваліфікаційні роботи  в групі 14 за професією «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах», кваліфікація – «Електрогазозварник ІІ-ІІІ розряду» на тему: «Електродугове зварювання поворотних стиків труб в нижньому положенні з проваром». Були проведені кваліфікаційні пробні роботи, які є невід’ємною частиною кваліфікації майбутніх робітників.

Здобувачі освіти виконували завдання кваліфікаційних пробних робіт у відповідності з технологічними вимогами і в заданий час.

Любіть та поважайте усіх хто з вами день при дні❗

А ми прагнули розпочали сьогоднішній  день сердечно, бо у цей важкий та крихкий час важливо мати у серці любов, тепло, добро, сонце та світло.💛💙

Разом🌞 із учнями професії "Оператор КН. Офісний службовець (бухгалтерія)" Барський професійний будівельний ліцей.

Навички та постійні тренування - це зброя!

Наш 70 окремий полк підтримки на чолі професіоналів саперного діла провів тренінг «Мінно-вибухова безпека населення в умовах воєнного стану». Під час заходу студенти проаналізували різновиди вибухонебезпечних предметів, ознайомились з правилами поведінки та алгоритмом першочергових дій під час їх виявлення.

В умовах сьогодення студентство України об’єднане, як ніколи, заради спільної мети – Перемоги ЗСУ, тому такі тренінги відіграють важливу роль у наближенні Перемоги!

Служба звʼязків з громадськістю 70 Окремий Полк Підтримки.

🗓️06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету 🌐 (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту здобувачів освіти від шкідливих інформаційних впливів були проведені такі заходи:

1. Група 21 взяла участь у Всеукраїнському конкурсі з Кібербезпеки;

2. Проведений квест "Безпечний Інтернет";

3. Викладач з ТОКІ пройшла дистанційно курс підвищення кваліфікації інтернет конференції "Безпека в інтернет: нові виклики для педагогів"

4. Підведено підсумки та нагородження.

Здобувачі освіти 23 групи: 

І - місце Обельницька Любов🥇;

ІІ - місце Повар Іван🥈;

ІІІ - місце Брик Арте🥉.

Здобувачі освіти 21 групи:

І - місце Деркач Софія🥇;

ІІ - місце Твардовська Катерина🥈;

ІІІ - Корчинська Людмила🥉.

Вітаємо всіх учасників та переможців. Слава Україні!💙💛

video-5f545c86894bea19d656ada6c1cb66c1-V.mp4

З метою реалізації загальнонаціонального проєкту "Пліч - о - пліч зі спортом" для збільшення рухової активності населення в нашому навчальному закладі відбулися особисті змагання із настільного тенісу серед дівчат І-ІІІ курсів . Всього брали участь 23 здобувачки освіти  нашого ліцею. За результатами проведенних змагань 

І-місце посіла Обельницька Любов група №23,

ІІ- місце Герега  Марина група №23, 

ІІІ-місце Собковська Руслана група №20.

Всім бажаємо міцного здоров'я, збільшення рухової активності і пліч - о - пліч зі спортом до Перемоги!

   01.02.2024 р. проведено засідання педагогічної ради, на якому заслухали доповідачів з таких питань:

Video.Guru_20240202_181747118.mp4

   Конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти групи 9 по спеціальності «Монтажник систем утеплення будівель» майстер виробничого навчання Пампушко Алла Михайлівна.

Тема:“Декоративне опорядження поверхонь стін тонкошаровою штукатуркою  “короїд””

Мета: Підвищення рівня професійної підготовки та майстерності і поглиблення знань з сучасних виробничих технологій.

Участь у конкурсі професійної майстерності – це унікальна можливість проявити свій талант і мистецтво. 

За результатами конкурсу фахової майстерності на підставі рішення журі визначено переможців конкурсу, ними стали:

І місце Остапчук Інна

II місце Матвієнко Віталій

III місце Гуляк Дмитро

Вітаємо переможців😉💐🏆

конкурс монтажників сист утеплення будівель.mp4

31.01.2024 р. відбулося чергове засідання МК "Інформаційних технологій". 

На засіданні були обговорені:

На виконання наказу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області від 27.10.2023 р. Ne23, відповідно до вимог Положення про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ (наказ Міністерства освіти і науки України від 30. 05. 2006 р. No419), державних освітніх стандартів, з метою виявлення та поширення в ЗП (ПТ)О прогресивного педагогічного і виробничого досвіду впродовж першого семестру 2023 - 2024 навчального року був проведений обласний огляд-конкурс серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчально-виробничих майстерень (лабораторій) з професії «Муляр».

В огляді-конкурсі на кращу організацію роботи навчально-виробничих майстерень (лабораторій) з професії «Муляр» брали участь 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за цим фахом. Усі заклади професійної (професійно-технічної) освіти, які брали участь в огляді-конкурсі, показали належний рівень кадрового, матеріально-технічного та методичного забезпечення роботи навчально-виробничих майстерень (лабораторій).

Вітаємо колектив навчального закладу та в особливий спосіб майстра виробничого навчання Дроздова Михайла Михайловича за якісну підготовку, зміцнення навчально-матеріальної бази системи професійної освіти та вагомий внесок у підготовку до обласного огляду конкурсу

31 січня 2024 року НМЦ ПТО У Вінницькій області був проведений обласний вебінар на тему: «Електронне портфоліо як інструмент презентації професійної діяльності сучасного педагога» до котрого долучились педагогічні працівники навчального закладу.

Велика подяка організаторам НМЦ ПТО,

модераторам Стецюк Надії Петрівні ,Ткачук Ганні Едуардівні  та всім доповідачам за цікавий, високоякісний, насичений захід.

30.01.2024 р. До виготовлення окопних свічок долучилися здобувачі освіти груп 6-ТУ, 9-ТУ (зібрали кошти на парафін і Богренко Андрій приніс 5 мішків шишок), групи №21 (Соха Даша, Стрембіцька Оксана - розтоплювали парафін і заливали свічки), групи №2 (Самойлюк Юрій) і 8 (Пашешняк Віктор) - дробили парафін + долучилися майстри в/н: Дроздов М.М., Пампушко А.М., Мікшакова Л.В. 

ос10.mp4

30.01.2024 Загальноліцейна лінійка щодо профілактики туберкульозу (Степанова Т.М., Шиндилюк А.В.). 

29.01.2024 Тематичний захід до 20-річчя української Вікіпедії - Вікімарафон.

https://www.facebook.com/reel/358932900289343 

29 січня 1918 року в Україні 106 років тому  відбувся  бій під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Сьогодні ми вшановуємо героїзм української молоді, справжніх патріотів, які загинули у нерівному бою, виборюючи Українську державність. У холодному січні 1918 року ці хлопці подали усій нашій нації приклад беззавітного служіння своїй країні. Тож схилімо голови у скорботі за тими, хто віддав життя за Незалежність України… Світла їм пам’ять та вічна слава!💙💛🇺🇦

Провели виховний захід в групі 21 з професії "Офісний службовець (бухгалтерія). Оператор комп'ютерного набору" класний керівник 

Кучерук А. Л. майстер в/н Качуровська Г. М.

Крути

28 січня вважається Днем відкриття Антарктиди, а 6 лютого буде 28-ма річниця відтоді, як Британія передала Україні антарктичну станцію "Faraday", перейменовану на "Академік Вернадський". Викладачі природничих дисциплін та здобувачі ліцею взяли участь у Всеукраїнському тематичному конкурсі й долучилися до надзвичайно цікавої онлайн-екскурсії зі станції. Деталі - нижче за посиланням. 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИХ КОНКУРСІВ!

Підсумки обласного етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

І місце

Похила Ольга (ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти»), викладач Яргункіна Світлана Анатоліївна;

Мороз Руслана (ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»), викладач Білік Ірина Олександрівна.

ІІ місце

Мукоїд Богдана (ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей»), викладач Сваричевська Тамара В`ячеславівна;

Сорока Вікторія (ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»), викладач Нагірна Тетяна Василівна;

Ліс Софія (ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти»), викладач Слюсар Ірина Анатоліївна;

Осінська Катерина (ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці). викладач Бамбура Тетяна Василівна.

ІІІ місце

Шевчишена Ольга (ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці»), викладач Довгалюк Оксана Юріївна;

Тарасюк Софія Олексіївна (ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей»), викладач Макарєєва Надія Іллінічна;

Стасюк Анастасія (Зозівський професійний аграрний ліцей Вінницької області), викладач Гуля Галина Володимирівна;

Голосов Ілля (Вище професійне училище №41 м. Тульчина), викладач Лобанова Ольга Миколаївна;

Южаков Олександр (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»), викладач Бессараб Олена Володимирівна;

Безобюк Ксенія (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну), викладач Рибачук Анна Володимирівна;

Мельник Данііл (ДНЗ «Гущинецьке вище професійне училище»), викладач Ковальчук Наталія Миколаївна.

Підсумки обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

І місце

Єременко Анастасія (ДПТНЗ "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти»), викладач Карпік Оксана Захарівна.

ІІ місце

Галаган Юлія (ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»), викладач Коршманюк Валентина Василівна;

Піщенко Єгор (ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище»), викладач Шевчук Тетяна Володимирівна.

ІІІ місце

Москаленко Микола (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну»), викладач Бойчук Оксана Юхимівна;

Башта Вікторія (ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»), викладач Чопова Світлана Анатоліївна;

Лесик Богдан (ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей»), викладач Білоус Ольга Геннадіївна;

Лукашевич Аліна (ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»), викладач Ніколюк Олена Іванівна;

Іщенко Маргарита (Вище професійне училище №11 м. Вінниці), викладач Паламарчук Софія Євгенівна;

Теплицький Вячеслав (ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»), викладач Ластівка Ірина Володимирівна.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Нещодавно до нас завітала шановна гостя – одна із солісток гурту "Дивина", яка на даний час із сім’єю проживає в м. Бар, - Серафима Сокольвак в рамках проведення етнозаходу "Автентична українська пісня лине Європою. Фольк-гурт "Dyvyna"".

Велика вдячність пані Серафимі за чудове, оригінальне виконання народних пісень, посмішку, тепло, душевні розповіді про діяльність гурту та збереження традицій рідного краю - Донеччини…

Дякуємо, що музичними фольк-нотками торкнулися сердець усіх присутніх, зокрема, й нашої молоді, виховуючи в них любов до України та шану до культури і рідної мови.

https://www.youtube.com/watch?v=Fw8eDEAnSHY

Відповідно до плану роботи ДНЗ «Барський ПБЛ»  на 2023-2024 рік, було проведено методичний тиждень з 01.01.2024 по 05.01.2024 року, з метою удосконалення науково-методичного рівня підготовки педагогів, стимулювання творчої ініціативи, пошуку та підтримки творчих педагогів, сприяння запровадженню їхніх розробок до освітнього процесу, вивчення та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду .Відмітити роботи педагогів та нагородити подяками: Ющик.Н.К., Білоус О. Г.,Шиндилюк Л. М.,Мартинюк О.В., Янчук Н. П. та Чернелівської Л. Д.

Дякуємо ЗСУ

Разом до Перемоги

Здобувачі освіти Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей» організували збір коштів у ТІК ТОК на парафін для виготовлення окопних свічок для ЗСУ. Дякуємо усім хто долучився до збору💶Дякуємо нашим Героям за кожен день нашого життя🤍🫶🏻

Бережіться наші дорогі♥️🇺🇦🙏

Молодь пишаємось вами Разом до Перемоги🇺🇦

video-c4c202a3952cb54a8c9184ae83530253-V.mp4

Робота гуртка "Творча майстерня" (керівники: вихователі Чернелівська Л. Д., Янчук М.П.)

22 січня український народ святкує День Соборності України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас ні чекали, не будемо про це забувати. Усім жителям країни надсилаємо свої привітання та побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній сім’ї панує мир і спокій, любов та порозуміння. Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни. 

17 січня Museum Selfy Day 2024 Міжнародний флешмоб музейних селфі # MuseumSelfieDaу

До Дня музейного селфі разом із учнями завітали до Барський історичний музей .

Скільки всього цікавого дізналися з історії міста та нашого краю, яка переплетена з біографіями багатьох історичних постатей не лише Поділля, а і України.

Познайомилися із цікавими експонатами народного побуду минулих часів та сьогодення, в тч. вишитим одягом та Барською керамікою.

Дякуємо пані Наталія Гаєвська за гостинність та знайомство із творчістю відомих митців нашого краю, численні роботи яких представлені у музеї.

І звичайно, дякуємо нашим захисникам, мужнім ЗСУ за можливість навчатися, відвідувати музеї, пізнавати власну історію та традиції.

Селфі учнів групи 21 професії "Оператор КН. Офісний службовець" Барський професійний будівельний ліцей.

#museumselfie #Bar2024

#Барський_ПБЛ

В рамках методичного тижня були проведенні педагогічні читання та виставка методичних напрацювань педагогів 2024 року

video-773fcc2a5df7386e7e54c75480676a78-V.mp4
video-93e2973aa25251b1f473eb091f3d94df-V.mp4

11.01.2024 р. вихователями Янчук Н. П. та Чернілевською Л. Д. було проведено виховну годину на тему: "Всесвітній день "Дякую". Під час виховного заходу говорили про важливість дякувати близьким, ЗСУ за захист,  розповідали про культурні традиції, етику, а також гарні манери. Вчилися говорити теплі слова одне одному, висловлювати свою ввічливість та подяку. 

ПАМЯТІ ГЕРОЯ ОЛЕГА ЦИМБАЛЮКА

Кривава битва триває!

А біль за тими, хто пішов, не згасає.

    Нестерпно боляче усвідомлювати, що щодня гинуть найкращі сини та доньки нашого українського народу. Велику ціну платить Україна за захист  своєї незалежності та за майбутню Перемогу.

    Сьогодні, 12 січня, річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з кращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою рідну землю, нашого земляка Олега ЦИМБАЛЮКА.

Facebook 

Колектив Державного навчального закладу "Барський професійний будівельний ліцей" запалює сьогодні свічку пам'яті у спомин про колегу Шкамбарного Ігоря Олексійовича, який відійшов у Вічність передчасно - на 51-му році життя... Ігор Олексійович багато років присвятив роботі в нашому ліцеї. Згадка про педагога-історика, у свій час - заступника директора з навчально-виховної роботи, професіонала своєї справи, чоловіка, батька, дідуся й просто про добру Людину назавжди буде у наших спогадах. Світла пам'ять й щирі слова співчуття рідним і близьким! 

Шкамбарний І.О.

У скарбничку навчального закладу

Відповідно до наказу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області від 10.10.2023р. номер  20 «Про проведення обласного конкурсу «Електронне портфоліо як інструмент педагогічного маркетингу сучасного педагога» серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти» та з метою залучення педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області для вивчення та розвитку професійних, комунікативних, інноваційних та цифрових компетентностей, формування творчого підходу щодо осучаснення змісту та якості освіти, підвищення педагогічної майстерності, моніторингу педагогічної діяльності та аналізу педагогічного досвіду, застосування освітніх технологій, ефективних способів взаємодії всіх учасників освітнього процесу та поширення кращого педагогічного досвіду протягом жовтня-грудня 2023 року було проведено обласний конкурс «Електронне портфоліо як інструмент педагогічного маркетингу сучасного педагога» (далі Конкурс) серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На Конкурс було подано 47 робіт, які підготували 6 майстрів виробничого навчання, 39 викладачів та 2 методиста із 21 закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Другий семестр починається вдало для групи 21 з професії "Офісний службовець (бухгалтерія). Оператор комп'ютерного набору", які взяли участь у двох конкурсах.

Вітаємо Деркач Софію за участь у Всеукраїнському конкурсі  "Цифрова грамотність" й яка зайняла III-місце. Корчинську Людмилу яка отримала диплом за участь. А також вітаємо Новікову Олександру за участю у Всеукраїнському конкурсі з "Мінної безпеки". Конкурси проводились на платформі Vseosvita.

04.01.2023 року пройшло засідання педагогічної ради колективу ДНЗ "Барський ПБЛ" на якому були обговорені такі питання:

За підсумками 

Черговий пост-нагадування... Вкотре нагадую-збір кришечок продовжується. Наступна відправка В ЛЮТОМУ!!!

Збираємо кришечки, миємо їх... Приносимо в точки збору. Висипаємо в тару, що призначена для збору. Дуже багато людей телефонує та хоче долучитись. Кожна кришечка важлива, потрібна це не сміття, а спосіб зібрати кошти на дрони.... 

Тому номер тел. 0680042826

Благодійний фонд "ОВЕС" #ворогам_кришка

Дорогі друзі, хочемо висловити щирі слова подяки усім, хто долучився до збору металевих баночок, парафіну, воску, залишок свічок а також шишок. Дякуємо ,всім тим хто приділив свій час, передав свої  позитивні емоції нашим Героям. Ви НЕЙМОВІРНІ🤍Тільки з спільними зусиллями до ПЕРЕМОГИ🇺🇦 

✔️Ми не зупиняємось 😉Якщо у Вас є непотрібні залишки воскових або парафінових свічок, парафін та соснові шишки ліцей також з вдячністю прийме.

Охочі передати вищеназвані матеріали звертайтесь у гуртожиток навчального закладу та за телефонами: +380 (96) 959 78 43 (Тетяна Миколаївна), +380 (99) 618 50 97 (Алла Михайлівна).

21 грудня 2023р. НМЦ  ПТО у Донецькій області проводив Всеукраїнський вебінар «На користь країні: професійна та волонтерська діяльність педагогів ЗП (ПТ)О в умовах війни» до вебінару долучився   Державний начальний заклад «Барський професійний будівельний ліцей» з темою презентації:"Волонтерські ініціативи колективу ДНЗ "Барський ПБЛ" в умовах війни як вагомий чинник патріотичного виховання сучасної молоді" Презентація досвіду волонтерської роботи колективу ДНЗ «Барський ПБЛ» 

Автор: т.в.о. заступника директора з НВхР Собковська  Л.І.

Ознайомитись з презентацією можна за активним покликанням👇

https://docs.google.com/presentation/d/1l0siOZBtFT7YY9aT2lLZa4V5OougHCK0RCCHQn2KYKU/edit#slide=id.p1


Google Docs (https://docs.google.com/presentation/d/1O1jIr-OmZGBQN0FfZddY8ZpaEfjbVds4/edit)

Спікер Волонтер.pptx

Державний навчальний заклад «Барський професійний будівельний ліцей» "Волонтерські ініціативи колективу ДНЗ "Барський ПБЛ" в умовах війни як вагомий чинник патріотичного виховання сучасної молоді" Презентація досвіду волонтерської роботи колективу ДНЗ «Барський ПБЛ» Автор: в.о. заступника директо...

Сьогодні на землі моїй іде війна, стріляють танки і ревуть гармати.Сповита горем в чорному вбранні сльозами вмилась не одна вже мати.Найкращі з кращих падають від куль,грудьми своїми землю прикривають.Сумним набатом в селах і містах звучать слова "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ГЕРОЯ МАНАСТИРСЬКОГО МИХАЙЛА.

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ МИХАЙЛА МАР’ЯША

     Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа.

   Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк.

   Сьогодні минає рік, як наш Герой перейшов до іншого війська та став оберігати нас з небес.

     Мар’яш Михайло В’ячеславович народився 12 червня 1976 року в м. Бар. Закінчив Барську школу №1, згодом - Барський будівельний ліцей. Відслужив строкову службу в армії. Займався спортом, особливо любив футбол, волейбол та інші рухливі ігри. Його життя було насиченим та яскравим.

     Працював Михайло у тепломережі, на будівництвах. Був цілеспрямований, життєрадісний, працелюбним, добросердечним, щирим, готовим в будь-яку мить прийти на допомогу та поділитися останнім, мав багато друзів, умів підтримувати їх. Не злічити всіх його чеснот, бо він мав велике серце та чистий розум, і завжди чинив по совісті, по справедливості, інакше, просто, не вмів.

     Мав люблячу родину – дружину Тетяну та двох синів: Артема та Івана. 

   Йому було лише 46 років, попереду довге життя: подорожі, мрії, смачні родинні вечері, щирі розмови з друзями та безцінні миті з сім’єю. Але мирний хід життя перервала війна - був призваний в Збройні Сили України. Став на  захист рідної Вітчизни, воював чесно, віддано, як справжній патріот, не шкодуючи свого життя.        

    1 січня 2023 року, під час чергового запеклого бою, безжальний ворог забрав життя Михайла.

   Та в наших серцях Герой Михайло Мар’яш житиме вічно! Адже Герої української землі не вмирають, і світла пам’ять про них живе в кожному подиху, в кожному ударі серця українця. 

    Дякуємо Михайлу за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять Воїну, який до останнього подиху захищав право кожного громадянина нашої держави жити у вільній Україні!

     Ніколи ми не маємо забувати наших воїнів та героїв, які загинули задля перемоги України. Вічна пам'ять, шана та Слава воїну Мар`яшу Михайлу.

21 грудня 2023 року проведено конкурс фахової майстерності з професії "Електрогазозварник".

В конкурсі брали участь здобувачі освіти групи 5  та 6. Результати засвідчили високий рівень практичної підготовки здобувачів освіти. Вони успішно справились із запропонованим завданням (техніка зварювання поворотного стику труби діаметром 50 мм), продемонстрували вміння застосовувати отримані теоретичні знання на практиці. На підставі протоколу журі переможцями стали: 

І місце Журавель Дмитро, група 5;

ІІ місце Резнік Роман група 6;

ІІІ місце Стаднік Дмитро група 6.

На завершення І семестру 2023/2024 н.р. підводимо підсумки проведеного тематичного тижня іноземних мов (відповідальні викладачі: Лідія Собковська, Валентина Шуткіна, Марина Гонтар). Шановні здобувачі освіти, випускники та працівники, перегляньте, будь ласка, відеоряд; присутні на заходах згадайте власні враження, і... коментуйте, врахуємо ваші побажання й пропозиції наступного року, дай Боже дочекатися Перемоги!

Правила прийому 2024.pdf

В рамках проведення тематичного тижня іноземних мов викладачем ліцею Лідією Собковською було організовано та проведено надзвичайно оригінальний етнозахід на тему: "Автентична українська пісня лине Європою. Фольк-гурт "Dyvyna". Особлива подяка нашій гості - одній із солісток етногурту з Донеччини - Серафимі Сокольвак, яка розповіла присутнім не лише про історію створення та діяльності їхнього творчого колективу, цікаво прокоментувала фотогалерею, а й поділилася досвідом творчих виступів за кордоном, популяризуючи автентичну українську пісню й культуру. То ж, насолоджуймося народною творчістю й зберігаймо все наше, українське, для майбутніх поколінь! Гурту "Дивина" зичимо нових творчих звершень, натхнення й процвітання у мирній Україні! 

Адміністрація Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей» в особі виконуючого обов’язки директора ліцею Анатолія Шиндилюка висловлює слова вдячності нашим партнерам ГО «Міжнародна фундація розвитку» GIZ  в рамках участі навчального закладу в Проєкті «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» за  надані сучасні ноутбуки Lenovo, інтерактивну панель для покращення освітнього процесу, опанування педагогічними працівниками сучасними цифровими та  виробничими технологіями. 

Сподіваємося, що наступного року одягатимемо традиційну хустку не в укритті, а у мирній, вільній та квітучій Україні! Шануймо й бережімо наші традиції! 

01.12.2023 року практичним психологом було проведено бесіду "Цінуй життя - зупини СНІД" зі здобувачами   освіти ДНЗ  Барського "ПБЛ". Метою даної бесіди було виховувати повагу до особистості, толерантного ставлення до людей, хворих на СНІД; ознайомилися з основними питаннями про ВІЛ та СНІД,  шляхами зараження та зробили висновки з почутого!  Обери  ЖИТТЯ!

"Живемо як в мішку і вичікуємо спокою - миру" - писала свого часу Ольга Кобилянська. 27 листопада на державному рівні відзначається 160 років від дня народження письменниці. Вона зробила значний внесок в розвиток української культури, а її творчий почерк можна впізнати з тисячі. Її твори перекладені багатьма мовами світу, дуже відомі : "Земля", "Людина", "Царівна", які піднімають  міжнародний престиж українського художнього слова . Читаймо Ольгу Кобилянську!

Україна пам'ятає... й через дев'ять десятиліть... пам'ятаємо й ми...

Відповідно до листа Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 21.11.2023 р. N° 5/1272-23 , листа НМЦ ПТО від 22.11.2023 р.N 01-16/418 .

24 листопада 2023 року відбувся вебінар «Електронна педагогіка Профтеху: створення власних курсів на платформі «Професійна освіта онлайн» на офіційному каналі МОН України у Ютуб за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?

V=QK80NLZdgo0

Програма презентаці доступна за посиланням: http://surl.li/niuvo

Вказаний курс навчає створювати ефективний модульний контент та інтегрувати сучасні електронні педагогічні підходи у навчанні в систему професійної (професійно-технічної) освіти України, а його успішне завершення відкриває нові можливості кабінету вчителя на платформі «Професійна освіта онлайн» та дозволяє копіювати та редагувати наявні курси, а також, створювати власні.

Щиро дякуємо організаторам за корисний, цікавий, актуальний вебінар.

video-c46c8abbd0328f3f62b5c3eaa4902c15-V.mp4

24.11.2023 року відбулось засідання педагогічної ради на якому були розглянуті такі питання:

22 листопада група здобувачів освіти другого курсу професії "Офісний службовець (бухгалтерія). Оператор КН" брала участь у онлайн-тренінгу на тему "Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях" у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?".

Тренінг організований за сприяння Вінницького обласного центру зайнятості та   Барського управління Жмеринської райфілії.

Під час онлайн частини заходу та і під час живого спілкування учні мали нагоду  ознайомитись із первинними можливостями самодопомоги, отримати відповіді на важливі запитання, які у складний час сьогодення хвилюють молодь і стосуються кризових ситуацій.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлено на честь початку двох знаменних подій новітньої історії України: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цьогоріч Україна удев'яте планує долучитися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності - Global Dignity Day. Гідність та свобода - наші орієнтири, адже ми - українці! 

Здобувачі освіти групи 20 ДНЗ "Барський ПБЛ" під керівництвом Кубової Л.І. та Мікшакової Л.В. відвідали бібліотеку, де був проведений до Дня гідності та свободи історико-патріотичний захід "Наш дух незламний". 

Молодь, за вами майбутнє України! Миру, здоров'я та успіхів!

16.11.2023 Наполегливість, цілеспрямованість, енергійність та злагоджена робота команди однодумців = результат. Вдячні за високу відзнаку від Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, обласної Ради  та Студентської Ради Вінниччини заступнику голови Учнівського самоврядування нашого ліцею Любові Обельницькій (група №23). Зі святом, студентство! Працюємо далі!

15.11.2023  Вихователем Янчук Ніною Петрівною було проведено заняття - диспут "Паління -  це данина моді?" Здобувачі освіти почерпнули нові знання, а також активно включилися в роботу, було створено ефективне міжособистісне спілкування між учасниками процесу, вчилися розмірковувати, робити висновки, сприяти усвідомленню відповідальності за власне здоров'я.

15 листопада першокурсники ДНЗ "Барський ПБЛ" професії "Офісний службовець (бухгалтерія). Оператор ПК" мали можливість пройти тестування на онлайн-платформі "Моя професія: консультативна мережа". Можливість тестування надало Барське управління Жмеринської райфілії Вінницького обласного центру зайнятості.

Проходження тестування гарантувало високу результативність діагностики у визначенні професійних вподобань, схильності до конкретних спеціальностей.

Кожен учень отримав розгорнутий аналітичний звіт тестування, оцінку власних  здібностей та навичок. Більшість учнів переконалися у правильному виборі обраної професії, яку сьогодні здобувають в  ліцеї та важливості продовження навчання у майбутньому.

11.11.2023 Тиждень занять з арт-терапії "Осінні БАРви" під керівництвом практичного психолога Наталії Матвієнко. 

09.11.2023 Зустріч здобувачів освіти та педколективу з інспектором з ювенальної превенції лейтенантом поліції Гітлан Олександрою. Було змістовно доведено інформацію щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, також здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді на питання, які цікавлять сучасну молодь щодо поведінки у громадських місцях, паління, вживання енергетичних напоїв та правил поведінки під час комендантської години. 

02-03 листопада 2023 року відбулась Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція за Міжнародною участю «Україна у сучасному геополітичному просторі».

Конференція проводилась у партнерстві з:

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  ресурсним  Центром професійного розвитку вчителя історії  та громадянської освіти (кафедра всесвітньої історії, міжнародних відносин та  методики  навчання історичних  дисциплін) Сумського державного педагогічного   університету  імені А.С. Макаренка, Управлінням державної служби якості освіти у Сумській області, Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка, Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, кафедра методології та методики суспільних дисциплін, Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка, кафедра всесвітньої історії, релігієзнавства та методик їх викладання, Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, історичним факультетом, кафедроювсесвітньої історії та релігієзнавства,  Всеукраїнською спілкою викладачів суспільних дисциплін і громадянської  освіти  (м. Київ),  КЗ  ТМР  «Музейно-виставковий  центр «Тростянецький».

Міжнародні партнери:

Спільнота домашньої освіти за програмою «Класичні бесіди» (м. Рейнфорд, штат Північна Кароліна), РUBLIC ORGANIZATION TOUGHER MINISTRY, ATLANTA, GA, USA (США), Державний культурний заповідник у місті Кернаве (Литва), Казахстансько-американський вільний університет (Казахстан), PОLE UNIVERSITAIRE DE VICHY (Франція), Департамент оборони США (США), школи асоціації Transmettre                  (м. Кюссе, Франція), школа Benigamina (провінція Валенсія, Іспанія).

Мета: презентація результатів роботи щодо вивчення  питання   російсько-української війни, перспективи підготовки  викладачів  суспільних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти в контексті реалізації  завдань НУШ, дослідження європейських цінностей  в українській освіті, розвитку  медіаосвіти в Україні та світі, історичних  та  краєзнавчо-пошукових досліджень,  налагодження дієвих міжнародних відносин.

Спікером від ДНЗ «Барський ПБЛ» виступив викладач історії  Шкамбарний Ігор Олексійович .

Тема виступу: «Сьогодення та патріотизм» Патріотизм сьогодні – це не мода, а виклик сучасності, біль душі кожного свідомого українця, материнські сльози, знівечена земля, що терзається у тортурах, гуркіт гармат, новини телебачення та преси, які неможливо бачити і чути без страху, постійне відчуття неспокою та тривоги за прийдешній та завтрашній день, це молитва за долю країни, яка виривається із грудей стоголосим криком усього народу, в надії та сподіванні миру і спокою в кожному українському серці…

Патріотизм та національна свідомість закладені на генетичному рівні в наших пращурів і передаються з покоління в покоління. Теперішня ситуація сколихнула націю, підняла на надзвичайно високий щабель національно-патріотичну свідомість.

Дякуємо за організацію конференції, актуальність змісту презентованих доповідей,

можливість  спільного обговорення.

ЗМАГАННЯМИ ІЗ ШАХІВ 30 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ РОЗПОЧАЛАСЬ СПАРТАКІАДА СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ(ТЕХНІКУМИ, КОЛЕДЖІ) БАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА БАЗІ ВСП "БАРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТРАНСПОРТУ ТА БУДІВНИЦТВА НТУ"

Змагання стали важливою подією в спортивному житті ДНЗ "Барський ПБЛ" Саме шахи розширюють кругозір, вчать думати, запам'ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати результати своєї діяльності, орієнтуватися на площині (що вкрай важливо для студентів). Розвиває винахідливість і логічне мислення.

В особистому заліку з шахів взяв участь здобувач освіти групи №7 по професії "Електрогазозварник.Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах" Козаченко Давид, де зайняв ІІІ- місце.

6-7 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛОСЬ ЗМАГАННЯ ІЗ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ(ТЕХНІКУМИ, КОЛЕДЖІ) БАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА БАЗІ КЗВО «БАРСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО»

Змагання з настільного тенісу були спрямовані на фізичний розвиток студентів, відшліфування їх дисципліни і самоконтролю. Настільний теніс – гра захоплююча, нескінченно різноманітна, доступна усім від малого до великого, азартна і невибаглива. Легкість і швидкість рухів, стрімкість атак і самовідданість захисту, несподіванка технічних комбінацій представляють собою захоплююче видовище. Різноманітність рухових навичок і дій, різних за координаційною структурою і інтенсивністю, сприяє розвитку всіх фізичних якостей.

В особистому заліку серед юнаків став чемпіоном здобувач освіти групи №14 по професії "Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах" Сабій Євген.

За результатами змагань з даного виду спорту команда нашого навчального закладу посіла ІІІ-командне місце серед юнаків та дівчат:

Обельницька Любов -група №23,

Собковська Руслана -група №20,

Сабій Євген - група №14,

Повар Іван - група №23.

Переможці нагородженні медалями та грамотами .

Вітаємо переможців та учасників Спартакіади. Не зупиняйтеся на досягнутому, долайте нові вершини, сміливо крокуйте до нових  перемог!

02.11.2023 Проведено чергові збори Учнівського самоврядування ліцею. Вирішувались поточні питання (адаптація першокурсників, міжособистісні стосунки, вирішення побутових питань мешканців гуртожитку), а також обговорено кандидатури та обрано делегата від нашого навчального закладу, якого буде запрошено на захід до Дня студента у Вінниці (одноголосно "за" - Любов Обельницька, група №23). 

З 01.11.2023 по 07.11.2023 Проведення профілактичних роз'яснювальних заходів зі здобувачами освіти всього ліцею, мешканцями гуртожитку та працівниками навчального закладу щодо поширення та правил дотримання посилених норм гігієни та санітарії у зв'язку з масовим поширенням на території Вінницької області захворюваності на гепатит А (додаткові дезінфектори, прибирання кімнат та приміщень спецзасобами, дотримання правил особистої гігієни, бутильована вода тощо). 

З 28.10.2023 по 03.11.2023 року пройшов тиждень інформатики та інформаційних технологій. В рамках тижня був проведений Всеукраїнський онлайн-урок по кібербезпеці, здобувачі освіти брали участь у брейн-рингу, за що команди були нагороджені грамотами, а також брали участь у  написанні на найкраще есе на тему: "Інформаційні технології через 10 років". 

01.11.2023 Цікаво, змістовно, пізнавально та у крутезно легкій атмосфері в нашому ліцеї пройшла просвітницька лекція для здобувачів освіти, яку провела лекторка Домбровська Юлія тьюторка сексуальної просвіти ГО Дівчата, соціологиня, психологиня, аспірантка КНУ ім. Тараса Шевченка. Було висвітлено питання основ чоловічої та жіночої фізіології, особистих кордонів, основ контрацепції та інших, актуальних для сучасної молоді, проблем. Дякуємо пані Юлії й очікуємо на нові зустрічі! Детальніше про діяльність ГО "Дівчата": https://www.divchata.org/uk/ 

30 жовтня 2023 року Державний навчальний заклад «Барський професійний будівельний ліцей» долучився до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки. З вступним словом виступив в.о. директора ліцею Анатолій Шиндилюк наголосивши на тому, чому саме забезпечення кібербезпеки сьогодні важливе?

Також до виступу долучились викладачі інформаційних технологій Гонтар Марина Владиславівна та Кучерук Анастасія Леонідівна з виступами: «Що таке кібербезпека? Заходи забезпечення кібербезпеки».

Щорічно в жовтні в Європі та США під час «кібермісяця», до відзначення якого минулого року приєдналась Україна, відповідні агенції різних країн реалізують інформаційно-просвітницькі кампанії щодо необхідності дотримуватися правил кібергігієни та інвестицій у кіберзахист на різних рівнях.

Мета уроку — пояснити виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак з боку росії та сформувати компетенції кібергігієни. Достатній рівень розуміння правил кібергігієни студентами та учнями і усвідомлення небезпеки, яку становить росія під час першої у світі кібервійни, що триває в Україні, дозволить підвищити рівень кібербезпеки усієї країни та, в перспективі, зменшити шкідливий вплив кібератак на кожного українця.

Під час уроку були висвітлені наступні питання:

- як атакують хакери, зокрема і російські, та яким чином можуть

використати молодь для досягнення своїх цілей;

- як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;

- чому кібергігієна – важлива;

- як користуватися інтернетом безпечно тощо.

Перегляд доступний на YouTube-каналі Держспецзв’язку https://www.youtube.com/channel/UCIZRZt90fMKxEKeSgY4LB9Q та на YouTube-каналі громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ https://www.youtube.com/channel/UCLocFngfmsWdDFkm4j7gpGQ

25-26 жовтня 2023 року був організований і проведений Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області Всеукраїнський вебінар ВЕБІНАРІ FASHION-ПАНОРАМИ на тему: "УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА - ЕТНІЧНИЙ БРЕНД, ПЕРЕВІРЕНИЙ ЧАСОМ!"

Інформаційний партнер - Національне галузеве партнерство у легкій промисловості моди Fashion Globus Ukraine. Голова НГАЛПМ Fashion Globus Ukraine - Голда Виноградська, український дизайнер.

Від нашого навчального закладу спікером виступила Білоус Ольга Геннадіївна.

ПИШАЄМОСЬ ТАКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ

ТРИМАЄМОСЬ ТА ВІРИМО У НАШУ ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

video-ae928c5e4580f269f97ec6399b749490-V.mp4

27.10. 2023 р. Щороку в Україні відзначають День української писемності та мови Цей день надає виняткову можливість вшанувати багатий культурний спадок нашої країни. У межах цього свята педагогічні працівники та здобувачі освіти долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності – 2023.

Цьогорічний Радіодиктант під назвою "Дороги України" написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.

Розмовляйте, пишіть, читайте, дивіться, спілкуйтесь українською – і ви обов’язково відчуєте красу і багатство нашої мови.

Все буде Україна! Зі святом!

video-8d076c828989aa6b76733177a39eb159-V.mp4

В скарбничку ДНЗ «Барський ПБЛ» Сертифікати отримали. За що щиро вдячні всім організаторам. Бажаємо міцного здоров'я, усіх гараздів, творчості та Божого благословення. 

19.10.2023 р. у нашій ліцейній родині відбувся тематичний захід з нагоди 55-річчя заснування Державного навчального закладу "Барський професійний будівельний ліцей". Давні чорно-білі світлини нагадали про цікаве минуле, а яскраві кольорові фото та відематеріали розповіли про діяльність закладу впродовж останніх десятиліть. Також присутні вшанували хвилиною мовчання тих працівників, які відійшли у вічність, й воїнів-випускників, полеглих у російсько-українській війні, а їх на сьогодні, на жаль, 29... На завершення заходу талановиті здобувачі освіти ліцею виконали кілька патріотичних вокально-інструментальних композицій. Миру усім та Перемоги! Відбудуємо Україну разом! 

11.10.2023 "НезвиЧАЙний осінній вечір" під такою назвою пройшла година спілкування у позаурочний час зі здобувачами освіти - мешканцями гуртожитку, який організували та провели психолог ліцею Наталія Вікторівна та вихователі - Лариса Дмитрівна і Ніна Петрівна. Присутні юнаки і дівчата не лише пригощалися чаєм із солодощами, а й дізналися, і самі багато розповіли, про цей ароматний напій, історію його появи, види, цікаві факти. Дякуємо усім й до нових зустрічей! 

  10 жовнтня День ментального здоров’я

«Ти як?» — ставте собі це запитання кожного дня, а не лише сьогодні — 10 жовтня, у Всесвітній день психічного здоров’я.

Ти як? Відповіді на це запитання можуть бути різними. Але тільки тоді, коли вони чесні, відкривається шлях до ментального здоров’я – добробуту людини й почуття щастя.

  Ментальне здоров’я – це не лише про відсутність розладів, а й про наявність ресурсів, щоб жити, працювати, реалізовувати заплановане, піклуватися про себе та інших.

Практичним психологом, Матвієнко Н.В. були  проведені просвітницько - профілактичні заходи до Всесвітнього дня ментального  здоров'я! Метою якого було створити атмосферу довіри та комфорту у колективі.Обговорили з здобувачами освіти їхні емоції та переживання.Надали  інформацію про ментальне здоров'я та способи його підтримки, ознайомити з програмою "Ти як?", вчити розмірковувати, робити висновки, сприяти усвідомленню відповідальності за власне здоров'я.

Фільтр та Суспільне проведуть Всеукраїнський урок єдності!

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів.

Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. Якщо Ви хочете розпочати урок пізніше, ви можете відмотати на початок трансляції за посиланням на Youtube. Крім того, за цим лінком буде збережений запис трансляції. О 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів Суспільного.

03 жовтня 2023 року у Державному навчальному закладі „Барський професійний будівельний ліцей” був проведений. Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць «Challenge Fest».

video-817d8a0e2e2eb50cc24c020f561377ea-V.mp4

04.10.2023 р. викладачем математики Маршалюк Т.П. був проведений відкритий урок з геометрії "Вектори у просторі" з злобувачами освіти групи №14 (професія "Електрогазозварник. Зварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах"). Тип уроку - урок узагальнення та систематизації знань. Реалізована структура уроку відповідає його типу. Перевірка рівня засвоєння знань здобувачами освіти з даної теми здійснювалась за допомогою різноманітних дидактичних завдань, що сприяло активізації розумової діяльності. У ході уроку було реалізовано принцип інтегрованого зв'язку математики з іншими науками, зокрема фізикою та українською літературою. Протягом усього уроку було дотримано принцип систематичності та послідовності викладання навчального матеріалу. Здійснювався індивідуальний підхід до здобувачів освіти під час розв'язування задач. Здобувачі освіти групи №14 були активні та цілеспрямовані. Слід відзначити кращих здобувачів освіти, які володіють достатнім рівнем знань з даної теми: Долинний Антон, Паладій Василь, Сабій Євген, Полухін Андрій.

28 вересня 2023 року відбувся Всеукраїнський вебінар на тему: «Проєктування,організація,аналіз результативності онлайн - уроку виробничого навчання». Дякуємо НМЦ ПТО у Харківській області за цікавий , змістовний корисний вебінар.

26 вересня 2023 року відбувся онлайн вебінар «Інновації в навчанні та ефективній підготовці зварювальників високої кваліфікації». Учасниками були методист,викладач спеціальної дисципліни та майстри виробничого навчання по професії «Електрогазозварник», «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

Ознайомились з такими темами:

Дякуємо за змістовний, корисний та цікавий вебінар.

21 вересня 2023 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний вебінар «КОНЦЕПЦІЯ КОНСУЛЬТУВАННЯ З МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ».

✔️Мета вебінару: обговорення концепції підготовки учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до молодіжного підприємництва, моделі та методик організації консультування учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з молодіжного підприємництва.

✔️Питання для обговорення:

1. Концепція консультування з молодіжного підприємництва в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

2. Модель консультування учнів ЗП(ПТ)О з молодіжного підприємництва.

3. Педагогічні умови, форми і методи організації консультування з молодіжного підприємництва у ЗП(ПТ)О в період воєнного стану та повоєнного відновлення економіки України.

4. Стратегія бізнес-консультування майбутніх кваліфікованих робітників для повоєнного відновлення економіки України.

5. Методика юридичного консультування здобувачів професійної освіти з відкриття і ведення власної справи.

Дякуємо, модератору Гриценок Інні Антонівній – старшому науковому співробітнику лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти НАПН України, кандидату педагогічних наук, доценту за цікаву, корисну змістовну інформацію, цікавий досвід.

З 18.09 по 22.09.2023 року в ДНЗ "Барський ПБЛ" проводився тиждень біології та географії "Давай повернемо Землі всі веселкові кольори: надію, віру і любов". З здобувачами освіти проведено ряд цікавих, творчих та виховних заходів, які спонукали вихованців до креативності та винахідливості. Отримані в творчій та цікавій формі знання збагатили досвід здобувачів і дали можливість  реалізації їх у житті.

Заходи організовані та проведені викладачами біології та географії: Кубовою Л.І., Мікшаковою Л.В.

13 вересня 2023 року, виконуючий обов’язки директора Анатолій Шиндилюк підписав МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Державним навчальним закладом «Барський професійний будівельний ліцей» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва  (GIZ) ГмбХ в особі Керівника Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ріпсіме Хренової-Шимкіної.

МЕТА ПРОЄКТУ

Проєкт технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) на замовлення урядів Федеративної Республіки Німеччина та Швейцарської Конфедерації. Компонент «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» Проєкту спрямований на заповнення прогалин у формуванні компетенцій із енергоефективності, затребуваних на ринку праці.

Для досягнення цієї мети, у компоненті «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» визначено чотири основні напрями, які потребують підтримки:

1. Розробка та впровадження якісних компетентнісно орієнтованих навчальних курсів у сфері енергоефективності для закладів професійної (професійно-технічної) освіти (П(ПТ)О);

2. Покращення спроможності закладів освіти забезпечувати формальне та неформальне навчання за професіями та/або професійними кваліфікаціями у сфері енергоефективності, у тому числі частковими;

3. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які викладають курси з енергоефективності в закладах П(ПТ)О;

4. Просування та маркетинг професій/ кваліфікацій із компетентностями у сфері енергоефективності та закладів П(ПТ)О, які здійснюють навчання за цими професіями/ кваліфікаціями (включаючи збільшення кількості жінок серед здобувачів професії у сфері енергоефективності).

Сподіваємося на подальшу співпрацю, яка сприятиме участі навчального закладу у заходах Проєкту, надаватиме технічну допомогу у впровадженні навчальних курсів для здобувачів освіти та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників ліцею у формуванні компетенцій із енергоефективності.

12.09.2023 Участь представників ліцею у Всесвітньому дні прибирання "World Cleanup Day" в Україні, яке проходить під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!". Згідно з листом Департаменту гуманітарної політики ВОДА №876/174 від 01.09.2023 р. та враховуючи війну, пропонуються наступні формати проведення прибирання на вибір: прибирання прибудинкових територій, благоустрій території навчального закладу; сортування сміття; цифрове прибирання; розбір завалів. 

13.09.2023 До участі долучили здобувачів освіти груп №14, 20, 23 (14 - прибирання території ліцею, 20 - цифрове прибирання, 23 - сортування сміття і благоустрій території біля гуртожитку (квітники); відповідальні: Собковська Л.І., Гонтар М.В., Кубова Л.І.). 

06.09.2023 р. Було проведено практичним психологом Матвієнко Н.В. заняття з елементами тренінгу на тему: " Знайомство здобувачів освіти 1 курсу". Групи №2   і   №7 професії будівельного профілю: електрогазозварник та штукатур. Метою даного заняття було створити ситуацію знайомства, ефективного  міжособистісного спілкування між учасниками для формування позитивного настрою на плідну насичену роботу в колективі.

01.09.2023 р. У День знань, дорогі колеги, здобувачі освіти, шановні батьки,  хочеться побажати нам усім увійти в новий навчальний рік з новими силами та креативними ідеями, гарним настроєм і добрим здоров'ям, й неодмінно з миром!

29 серпня - День пам'яті загиблих захисників України, започатковано його відзначення у 2019 році. Дата приурочена до дня виходу українських військ з оточеного росіянами Іловайська 29 серпня 2014 року. Традиційним символом пам'ятного дня став соняшник, оскільки шлях українських воїнів з оточення пролягав через соняшникові поля...

Представники ДНЗ "Барський ПБЛ" доєдналися до спільної молитви біля стели «Ангели небесного легіону» - пам’ятної фотостели Небесній сотні та Героям-землякам, які віддали свої життя у війні проти російських загарбників. Сльози на очах, коли серед облич Героїв мимоволі впізнаєш до болю знайомі, оскільки серед 85 світлин на фотостелі 18 полеглих земляків - випускники саме нашого навчального закладу; а всього їх на сьогодні 28... Вічна пам'ять усім полеглим Героям!

24 серпня 2023 р. Вітаємо всіх щирих українців з Днем Незалежності, адже ми з вами - частина держави, яка сьогодні творить історію! Мирного неба нам усім, віри, справедливості та Перемоги!

video-afc8cadb6793e05423e0a204474072e2-V.mp4

Так виглядає незалежність. Вона не у віршах і не у співах .Вона у діях. У вчинках людей, підтримці та єдності. Вільний народе незламної країни, у цей День Незалежності ми знову боремося за нашу свободу та майбутнє. Боротьба триває .Віри нам у нашу перемогу, нехай небо над нашою країною завжди буде чистим. Дякую ЗСУ за Незалежність🫂З Днем незалежності України!♥️♥️

23 серпня 2023 року з ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Наш. Унікальний. Ні в кого не запозичений.

А зараз став символом нескореності для усього світу.

Державний Прапор України найгарніший. Найдорожчий Найрідніший

Дякуємо українським воїнам за те, що саме він майорить над нашими містами. 

18 серпня 2023 рокуьогодні,18 серпня 2023 року, у  ліцеї відбулася зустріч з нашими майбутніми здобувачами освіти та формування навчальних груп на 2023-24 н.р.; присутні познайомилися зі своїми класними керівниками та майстрами виробничого навчання та були проінформовані щодо особливостей навчання; поселення у гуртожиток тощо.

☝️Про підсумки обласного конкурсу «Веб-квест –від абітурієнта до випускника» серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно – технічної) освіти Вінницької області.

Вітаємо викладачів Гонтар М.В. та Іздепську В.Ю. 💐💐💐

Дипломи від НМЦ ПТО у Вінницькій області за зайняте ІІІ – місце в номінації «Веб – квест як інноваційний підхід в освітньому процесі з професійно – теоретичної підготовки». Бажаємо натхнення у подальшій роботі, нових досягнень та перемог!

27-30 червня ВИПУСК 2023 (групи №2, 7, 21, 5-ТУ, 9-ТУ) Дорогі наші випускники зичимо вам успіхів на обраному життєвому шляху у мирній Україні, міцного здоров'я, здійснення мрій і лише позитивних подій та щирих друзів! Радіємо вашим досягненням! Слава Україні!

📚23.06.2023 року у Державному навчальному закладі «Барський професійний будівельний ліцей» відбувся щорічний звіт  в.о. директора закладу за 2022-2023 навчальний рік.

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 178 від 23.03.2005 р. «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадкістю».

✔️Анатолій Вікторович протягом року керувався законодавством України, Статутом ліцею, Колективним договором, посадовими обов’язками директора та іншими нормативними актами, що регламентують роботу професійно-технічного навчального закладу.

📝Діяльність навчального закладу здійснювалась на основі плану роботи педагогічного колективу на 2022-2023 навчальний рік, в якому чітко визначені основні завдання, що реалізовувались кожним структурним підрозділом ліцею, з дотриманням державних нормативно-правових документів.

 📝23 червня 2023 року відбулося заключне засідання педагогічної  ради Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей»у 2022-2023 навчальному році під головуванням в.о. директора ліцею Анатолія Вікторовича.

📖Із звітами за проведену роботу виступили: заступник директора Валентина Вікторівна, т. в. о. заступника директора з виховної роботи Лідія Іванівна, керівник фізичного виховання Василь Дмитрович .

Голови МК: Василь Дмитрович, Таїса Павлівна, Ніна Олександрівна, Ганна Олексіївна, Марина Владиславівна. Виступаючі охарактеризували роботу, напрацювання та здобутки педагогічного колективу📝🥇

Підсумовуючи засідання педагогічної ради в.о. директора ліцею Анатолій Вікторович окреслив основні завдання колективу, серед яких проведення профорієнтаційної роботи, яка сьогодні, зважаючи на війну в країні, вимагає максимум зусиль.

       Анатолій Вікторович подякував колективу за активну й плідну роботу у період воєнного стану та закцентував увагу на відповідальності кожного педагога під час виконання своїх посадових обов’язків, побажав всім успіхів, міцного здоров’я та наближення Перемоги!

18.06.2023 р. З  Днем батька!💐🎁

Тато — це найрідніша людина, яка є опорою, підтримкою та прикладом для наслідування. Але через повномасштабне вторгнення тато може бути дуже далеко.У день батька хочемо висловити велику повагу вам, хто виховує, захищає, вкладає сили та душу у своїх дітей. Нехай завжди між вами панує розуміння, повага та підтримка. Ми живемо, ми дихаємо і ми вільні завдяки вашій сміливості, завдяки самовідданості . Боже бережи усіх татусів. А ті які відійшли у Вічність прийми до свого Царства. Ми-сильні! Ми-вільні! Ми-Україна💙💛🇺🇦

Власний вірш читає здобувачка освіти групи 8   Яна Веркалец.

video-a4a2e09038936a5b6c0533f3bed3def5-V.mp4

Вітаємо  викладача біології та екології – Кубову Любов Іванівну за виступ з доповіддю на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки". Любов Іванівна, бажаємо Вам творчого натхнення, наснаги, професійних здобутків та добра. 

Відповідно до листа 01-16/164 Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області. Про проведення 05.06.2023 року Всеукраїнської науково-практичної конференції у Запорізькій області  «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Від Вінницької області та Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей» спікером на конференції виступила Кубова Любов Іванівна (викладач  біології та екології).

Тема виступу: «Формування екологічного мислення і культури здобувачів освіти професійних навчальних закладів».

До конференції долучились: Запорізька, Вінницька, Кіровоградська, Одеська, Чернігівська, Закарпатська, Житомирська, Донецька, Харківська області.

Корисно, цікаво, креативно та пізнавально. Дякуємо організаторам НМЦ ПТО у Запорізькій області, а особливо Паржицькому О.В. та Матяшевій О.Б. 

video-829dc37ec6f41fe6962d488834d41296-V.mp4

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей, День дітей❗❗❗

Вітаємо наших діток.🌞💐🌞

 Наші дітки, мають бути щасливими, жити та навчатись під мирним небом України.💛💙

Україна це ми❗❗❗

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ  підвів підсумки щорічного обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості "Подільські зорі" (цьогоріч онлайн). Вітаємо переможців від нашого навчального закладу: 

lиплом І ступеня: Ірина Білик, Мирослава Майстрова, Лідія Собковська (вокал, соло); 

диплом ІІ ступеня Руслана Собковська (художнє читання, відеопоезія); подяка за участь Інна Кулик. 

Заключний онлайн-концерт переможців за посиланням: https://youtu.be/VvQ6idgPFMo 

31.05.2023 р. Дякуємо організаторам НМЦ ПТО за можливість брати участь у Всеукраїнському віртуальному-арт-просторі "Ми сильні! Ми разом! Ми Україна!"

Формат участі дистанційно

Вірш читає здобувачка освіти  Державного навчального закладу «Барський  професійний будівельний ліцей» Яна Веркалец; https://youtu.be/I-RTaDxnnq0 

Автор вірша викладач Ольга Білоус;

Відео та монтаж викладач Валентина Іздепська.

Разом до Перемоги💙💛Ми сильні, ми вільні💙💛Все буде Україна!

З 22 по 26 травня 2023 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти  в ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "БАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ"  протягом цілого тижня були проведені відповідні заходи.


Сьогодні кожен українець розуміє цінність робітничих професій для відбудови країни. Саме тому в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти була проведена виховна година на тему: «Професійна освіта шлях відбудови України» викладачем спеціальних дисциплін Палійчук Н.О.

25 травня 2023 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти був проведений конкурс фахової майстерності по професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».Із кваліфікації «Електрогазозварник» ІІ-розряду. «Зварювання пластин у вертикальному положенні шва»-під керівництвом майстра виробничого навчання Миськова Василя Борисовича.

Вітаємо переможців: 

І місце - Паладій Василь

І місце-Чуй Дмитро

ІІ місце - Мельник Володимир 

ІІІ місце - Сабій Євгеній

ІV місце - Марценюк Артем

V місце - Дяденчук Максим

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти було проведено  психологічний тренінг "Крок до успіху" зі здобувачами освіти. Метою якого було допомогти їм зрозуміти, що таке успіх, як досягти успіху, як стати успішною людиною; прагнення до саморозвитку; створення власної формули успіху.

24 травня 2023 року у Державному навчальному закладі "Барський професійний будівельний ліцей" в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти відповідно до плану заходів був проведений крнкурс фахової майстерності по професії "Столяр будівельний" - "Збір каркасу табурета на клею і на металевих нагелях", де здобувачі освіти показали набуті знання і практичні навички з обраної професії під керівництвом майстра в/н Коваль Володимира Петровича. Вітаємо переможців:

І місце - Веркалець Яна

ІІ місце - Барда Юрій, Рибалко Руслан

ІІІ місце - Пантеліймонов Олексій

Вітаємо учасникфв Всеукраїнської науково-практичної конференції "Формування цифрової компетентності суб'єктів освітнього процесу закладів освіти засобами інноваційних технологій навчання".

З 22 по 26 травня розпочинається Всеукраїнський тиждень професійно-технічної освіти. В рамках проведення тижня в нашому навчальному закладі заплановані відповідні заходи.

Відповідно до плану заходів 23 травня 2023 року  відбувся вебінар по впровадженню енергоефективних технологій під час підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю (на прикладі професії «Монтажник систем утеплення будівель») де виступив спікером Макогон Василь Дмитрович, викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Барський професійний будівельний ліцей».

18.05.2023 р. Класними керівниками груп 8 і 23 Шкамбарним І.О. та Маршалюк Т.П. проведено тематичний захід до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, який відзначається щороку саме 18 травня. Також на державному прапорі, який розміщено на навчальному корпусі, прикріплено чорну стрічку. Пам'ятаємо! Боремося! Переможемо!

18 травня, свято - День вишиванки та Міжнародний день музеїв.

День вишиванки щороку припадає на третій четвер травня. Зазвичай цього дня українці одягають вишиванки, які є традиційним одягом нашого народу. 

Флешмоб до ДНЯ ВИШИВАНКИ від працівників та здобувачів освіти ДНЗ _Барський професійний ліцей_.mp4
Всесвітній День вишиванки 18_05_2023.mp4
Музей.mp4

14 травня дозвольте дорогі матері, від імені навчального закладу висловити вам повагу та шану. 💐💐💐

Нехай серце кожної з вас буде зігріте ніжністю рідних дітей. Нехай ваші душі ніколи не знають тривог та переживань. Бажаємо вам здоров'я та твердої впевненості у щасливому майбутньому ваших дітей, віри в Перемогу 🇺🇦 З ДНЕМ МАТЕРІ, любі жінки! 🎁💐😘

Ви виховали мудрих, талановитих, працелюбних та щирих дітей. ♥️

12 травня 2023 року ліцей гостинно зустрів абітурієнтів очно. 

Щороку наш навчальний заклад щиро відкриває свої двері перед майбутніми здобувачами щоб ближче познайомитись із тими, хто обирає за покликом серця наш ліцей для продовження навчання з різних спеціальностей.

Теплими словами майбутніх здобувачів освіти зустрів в.о. директора А.В. Шиндилюк та заступник директора В.В. Кузьменко випускників шкіл запросили до нас з метою здобуття якісної освіти, побажавши усім мирного неба та правильного вибору майбутньої професії. Юні друзі мали можливість познайомитися з історією навчального закладу, побачити на власні очі навчальні кабінети, виробничі майстерні та обрати свою майбутню професію. Весь колектив навчального закладу висловлює щиру подяку всім тим, хто долучився до дня відкритих дверей.

День відкритих дверей 12.05.23.mp4

10.05.2023 р. проведено профілактичний захід "Я обираю щасливе майбутнє". Метою якого передбачено формування у здобувачів освіти вміння ефективно вирішувати конфлікти, бути толерантними до думки інших, протистояти насильству, булінгу, шкідливим звичкам(куріння, наркоманія, алкоголізм), дискримінації в колективі, брати відповідальність за побудову миру в навчальному закладі, дотримуватися рівних прав хлопців та дівчат.

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення для  того, аби вшанувати подвиг Українського народу, увічнити пам’ять про загиблих.

9 травня ми святкуємо День Перемоги усього цивілізованого світу над гітлерівською коаліцією, над нацизмом та фашизмом.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу. Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини. Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. Адже той, хто знає ціну свободи, ніколи не дасть повторити трагічних помилок минулого.

Це святе травневе свято

Треба серцем відчувати!

Придивись: в старих солдат

Сльози радощів блищать!

Хай завжди в усьому світі

Буде мир і щастя дітям,

Бо народжені вони

Для життя, а не війни.

Проведення обласної секції викладачів зарубіжної літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти

04 травня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Вінницькій області проведено онлайн-засідання викладачів зарубіжної літератури ЗП(ПТ)О на  тему: «Створення якісного відеоконтенту  при підготовці до уроків зарубіжної літератури  в процесі організації дистанційного та змішаного навчання».

У ході проведення засідання секції обговорювались питання моделювання процесу навчання в умовах дистанційного та змішаного форматів під час викладання зарубіжної літератури у ЗП(ПТ)О. Учасники засідання ознайомились з основними нормативними документами та актуальними питаннями викладання зарубіжної літератури в умовах воєнного стану:

- підсумки участі здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в обласному етапі учнівського конкурсу на кращий буктрейлер «Живі сторінки моєї книги» у 2022-2023 навчальному році;

- методичні рекомендації щодо викладання зарубіжної літератури у 2022/2023 навчальному році (додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 19.08.2022 року №1/9530-22);

- Розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. No190-р «Про схвалення Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія та затвердження операційного плану її реалізації на 2023-2025 роки» (Стратегія розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія»);

- Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки (Постанова Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 р. №932);

- актуальні питання мовно-літературної освіти в умовах війни.

З даних питань виступила БАБІЧ Т.Ф., методист НМЦ ПТО у Вінницькій області.

Досвідом роботи щодо створення якісного відеоконтенту до уроків зарубіжної літератури  поділились:

Марчук Зінаїда Василівна ­- викладач зарубіжної літератури  Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці «Створення відеоконтенту в хмарному середовищі Canva та  його застосування на уроках зарубіжної літератури».

Кохан-Савчук Антоніна Володимирівна - викладач зарубіжної  літератури ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг  м. Хмільник»: «Буктрейлер як одна з технологій, що сприяє формуванню стійкого інтересу до читання».

Дзецюк Тетяна Василівна - викладач зарубіжної літератури  ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище  професійне училище залізничного транспорту»: «Мультимедійна  презентація як засіб сучасної форми  візуалізації освітнього контенту».

З 24 по 28 квітня 2023 року у Державному навчальному закладі "Барський професійний будівельний ліцей" проходив тиждень фізики та хімії. Заходи, проведені викладачем математики та фізики Маршалюк Т.П. та викладачем хімії Ющик Н.К., були різноманітні та цікаві. 25.04. була проведена година спілкування "Енергетичні напої: друг чи ворог?", 26.04.- виховна година "Україна- космічна держава", 27.04.- гра-змагання "Найрозумніший фізик" (взяли участь здобувачі освіти групи № 19 "Електрогазозварник" та групи № 23 "Офісний службовець. Оператор комп'ютерного набору". Переможці - група № 23)

27 квітня 2023 року відбулось чергове засідання Педагогічної ради ліцею. Були розглянуті наступні питання: 

1. 3вільнення здобувачів освіти , які здобувають повну загальну середню освіту від ДПА;

2. Затвердження списків здобувачів освіти на отримання дипломів з відзнакою;

3.Тренінг, як ефективна форма здійснення освітньої діяльності. Експериментальна робота - пошуки і результати;

4. Підсумки виховної роботи в навчальному закладі;

5. Презентація досвіду роботи  з обдарованими здобувачами освіти;

5. Підсумки атестації педагогічних працівників за 2022-2023 н. р.

🗓️ 27 квітня 2023 року відбувся конкурс фахової майстерності по професії «Оператор комп'ютерного набору» ІІ категорії в групі №20 майстер виробничого навчання Мікшакова Людмила Василівна викладач спеціальних дисциплін Кучерук Анастасія Леонідівна. 

🏆🎆 Переможці конкурсу:

І  місце –  Помилуйко Зоряна;

ІІ   місце – Богдан Вадим, Ревчук Анна;

ІІІ місце  – Гула Ангеліна.

Video.Guru_20230427_154615023.mp4

26.04.2023 р. Викладач біології та екології Кубова Л.І. провела зі здобувачами освіти ліцею тематичну лінійку-реквієм, присвячену 37-ій річниці Чорнобильської катастрофи на тему: "Чорнобиль - горе і біль мого народу". Було висвітлено питання наслідків аварії й на сьогоднішній день, а також загостр