Новини

Оголошення!

Адміністрація ДНЗ "Барський ПБЛ" інформує своїх здобувачів освіти та їх батьків: відповідно протоколу № 6 від 24.02.2021 р. Вінницької обласної державної адіністрації обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, листа Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА №1157 від 25.02.2021 р. щодо запровадження карантину ДНЗ "Барський ПБЛ" переходить на дистанційне навчання з 01.03.2021 р. по 15.03.2021 р.

24 лютого відбувся виховний захід, присвячаний 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Захід провели Слободянюк Г.О., викладач української мови та Качуровська Г.М., майстер виробничого навчання.

22 лютого в Державному навчальному закладі "Барський професійний будівельний ліцей "було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Активну участь в дійстві взяли учні групи номер 23 разом з майстром виробничого навчання Вероніка Курта та викладачем української мови Ганна Слободянюк.

На 68 році життя передчасно перестало битися серце директора Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей» ЛАНОВОГО ВАЛЕРІЯ ІВАНОВИЧА

Колектив ліцею глибоко сумує з приводу передчасної смерті Валерія Івановича і висловлює щире співчуття близьким і рідним. Світла пам'ять про цю добру, щиру людину назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило з ним працювати дружити та спілкуватись.

Ми не в змозі змінити обставин. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ !

Прощання з ВАЛЕРІЄМ ІВАНОВИЧЕМ ЛАНОВИМ відбудеться у неділю, 14 лютого 2021 року, об 13:30 на території Державного навчального закладу «Барський професійний будівельний ліцей» за адресою: м. Бар вул. Григоровичів-Барських 5.

З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих пройти пробне ЗНО на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей. Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити.

Реєстрація

ПЗНО_2021.pdf

Оголошення!

Адміністрація ДНЗ "Барський ПБЛ" інформує своїх здобувачів освіти та їх батьків: відповідно до Листа МОН України №1/9-697 від 09.02.2021 р., "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на теріторії України гострої еспіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короноірусом SARS-CoV-2", відповідно до якої заборонятиметься відідування закладів освіти з 08 по 24 січня 20121 року, Освітній процес у ІІ семестрі розпочнеться з 14 січня 2021 року з використанням технологій дистанційного навчання (орієнтовно до 24 січня).

Адміністрація ДНЗ "Барський ПБЛ" щиро всіх витає з Днем Святого Миколая!!!


Привітання з Днем Святого Миколая (1).mp4
Флешмоб Укр хустка.pdf

09.11.2020 р. ДНЗ "Барський професійний будівельний ліцей" дистанційно приєднався до ювілейного XX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.


Оголошення!

Шановні здобувачі освіти ліцею!

Відповідно до наказу по ліцею №125 від 13.10.2020 р. "Про організацію освітноьго процесу на період карантину".

З 15.10.2020року по 15.11.2020рік - навчання в ліцеї проводиться в дистанційному режимі.

01.09.20р. на базі ДНЗ" Барський професійний будівельний ліцей" тренерами Галина Качуровська, Лідія Лі та Ірина Лапчук проведено відкритий захід на тему: "EC WB. Перша річниця вікідіяльності: підсумки, здобутки, перспективи".

У місті Вінниця був проведений ІІ етап конкурсу Вс еукраїнського конкурсу професійної фахової майстерності по професії "Штукатур" в Вищому художньому професійному училищі №5. В конкурсі приймали участь 9 навчальних закладів області. За результатами конкурсу наш учень групи №1 Куций Олексій Павлович зайняв третє призове місце.

До конкрсу Олексія підготовили викладачі Рівненко Г.В., майстер в/н Шиндилюк Л.М., старший майстер Шиндилюк А.В.

1 вересня 2020 відбулась святкова лінійка та урок для учнів І курсу на тему: "Культура здорового способу життя у нових обставинах повязаних з Covid-19.

Урок провели викладачі Дейбук Л. І., Слободянюк Г. О., працівниця біблиотеки Костогриз В. В.