מועדון בר מצווה הפך בשנים האחרונות למקום פופולארי ומועדף על הנער המתבגר החוגג את יומו הגדול, חתן בר מצווה שמעוניין מצד אחד בחגיגה גדולה ורבת מוזמנים אך מצד שני אך מעוניין או אולי מתבייש יותר מן החגיגה המסורתית המשפחתית הנערכת לרוב באולמות האירועים. מועדון בר מצווה הוא בדיוק המקום לחגוג בר מצווה עבור הנערים שיעדיפו חגיגה קלילה יותר בסגנון של מסיבה לכיתה ולחברים יותר מאשר למשפחה, כך מהווה מועדון בר מצווה מקום מושלם לאירועים בסגנון האהוב על בני הנוער שמעוניינים לחגוג את מסיבת בר המצווה שלהם בדרך פחות מעונבת פחות מחויטת ובעיקר פחות רשמית. מועדון בר מצווה הוא בדיוק ההפך מהדבר המוכר אולם אירועים , אין כאן קבלת פנים ובוק צילומים מסורתיים עם הקרובים ואין גם צורך לעמוד בפתח האולם ולקבל את פניהם בנימוס, הכניסה למועדון כמו כל מועדון לילה אחר היא בלתי רשמית והמוזמנים נשאבים מיד לתוך רחבת ריקודים צבעונית, אפופת עשן ולצידה ברים עם משקאות, פינות ישיבה וחטיפים קלילים לאכילה. כל הסגנון של החגיגה הוא לחלוטין בסגנון של מועדון לילה אקסקלוסיבי ומפואר האהוב על בני נוער מתבגרים ומעניק להם חוויה של מסיבה מקובלת ועכשווית יותר. לצד מסכי ענק וכל התאורה המרצדת בצורה מרשימה מועדון בר המצווה יוכל להציע גם אפשרות לערוך מצגת מרגשת לצפייה, וכמובן לאפשר לנער לשאת דרשה או אפילו לשיר שיר הומוריסטי המלווה בריקוד.

אווירת המועדון ומה הוא מציע

כל אווירת המועדון בתוך מועדון בר מצווה משדרת את כל הרמה של מועדוני הלילה המובילים, אך נערכת בקונספט המיועד יותר לבני הנוער המתבגרים ומעניק להם תחושה של עכשוויות והנאה גדולים יותר.

גם סגנון בחירת המוסיקה בתוך מועדון הלילה יהיה מיועד יותר לבני הנוער, לחתן החוגג ולחבריו, כאשר בסך הכל הכללי מדובר באירוע אינטימי יותר שבמרכזו נמצאים החברים לכיתה ורק בני המשפחה הקרובים. מועדון בר מצווה נותן בנוסף את כל השירותים הנלווים כדוגמת די ג'יי או מסכי ענק המציגים קליפים מרהיבים, תאורת ריקודים מתקדמת ועדכנית, אפקטים שונים על הרחבה כגון כדורי תאורה או מכונות עשן, הכל בהתאם לתקציב המשפחה למעשה ניתן להוסיף כל מה שחפצים בכדי לערוך אירוע משודרג ויוקרתי יותר. גם מבחינה קולינרית מועדון בר מצווה יוכל להציע מגוון גדול של מנות אוכל בקונספט של הגשה עצמית ובקונספט של קוקטייל קליל כמו פינות של בר משקאות, מגשי פינגר פוד במגוון רב של צורות הגשה וטעמים כאשר ניתן יהיה לשלב תפריט בשרי עשיר, או תפריט חלבי וכן תפריט צמחוני על פי בקשה, ירקות, פירות ממתקים ועוד. במועדון לרוב לא יושבים סביב שולחנות הגשה עם שלוש מנות עיקריות ומלצרים המגישים את האוכל אלא כל האווירה היא קלילה יותר והדגש הוא על מסיבת ריקודים שלא תבייש שום מועדון מוביל אחר.