Творчий центр "BALANSBILOGO" - команда однодумців, головна ціль нашого колективу - самореалізація у творчому напрямку для досягнення високих результатів.

НОВИНИ

#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО - Це не гра. +18

Життя чи Гра?! Правила чи закони?! Вигода чи задоволення?! Жага чи необхідність?! Гроші - це бруд? це засіб? це заробіток? це прибуток? це ціна? це ставка? це необхідність. Але це все не гра! Це таке радіоактивне, прогниле, продане, перепродане без цензури життя і ніяк не "гра". ;) #БАЛАНСБІЛОГО/#BALANSBILOGO представляє: відеотрек на композицію "це не гра" з першого однойменого альбому 2018 року "#БАЛАНСБІЛОГО/#BALANSBILOGO". Музика, слова, режисура, відео і т.д.т.п. - #BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО (Веселий & PLVNZZI/ПЛВЙ) Монтаж «ProDuckUa» www.youtube.com/produckUA www.facebook.com/produckua/ e-mail: produck.ua@gmail.com

Короткий метр "З першого погляду"

Команда "BALANSBILOGO" приймала участь у конкурсі, який проходив у рамках Третього Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії". Учасники конкурсу отримали завдання й за 3 дні мали зняти короткий метр й занести готові роботи. Фільм у конкурсі не отримав перемогу. На даний момент тривають роздуми що робити з матеріалом аби надати йому нового життя, можливо це буде кліп?

НАШІ ВІДЕО

ПЕС do it!

ВСЕ ВІДЕО ТУТ