Jestli něco pejskaři milují (doufám, že mi dáte za pravdu), tak je to nakupování pro své čtyřnohé miláčky. Společně se podíváme na pejskařské obchody, kam určitě musíte se svým pejskem zajít!
Odkaz na mapu: Psí obchody, kam určitě musíte zajít! · Tým Bailey's
Jako první tip na obchod tu máme Spokojeného psa. V Praze má SpokoPes dvě pobočky, poté je jedna v Říčanech a poslední nedaleko Brna v Troubsku. Osobní zkušenost máme s jednou z poboček v Praze, a to v Korunní ulici. Co nás potěšilo ještě před návštěvou byla cedule na dveřích se slovy: "Vaši čtyřnozí miláčci jsou vítáni, jen je prosím mějte na vodítku". V obchodě naleznete velký výběr krmiv, ale také pamlsků či hraček pro pejsky. Za velké plus považujeme výběr značek; ve SpokoPsovi prodávají např. českou značku krmiv a pamlsků Marp, která Vás okouzlí nejen svými příchutěmi, ale hlavně svým složením. V Marpovských pamlscích nenajdete žádné zbytečné ingredience (éčka, barviva, emulgátory atd.). Vše je vyrobeno z kvalitních surovin!
Adresa: Korunní 313/13, Praha 2, 12000
Jak se tam dostat?: stanice tramvaje Šumavská, pak 4 min pěšky
Otevírací doba: v pracovní dny: 9:30 - 18:30, v soboty 9:30 -13:30, v neděli zavřeno
Odkaz na stránky: https://www.spokojenypes.cz
Hned o ulici vedle od SpokoPsa se nachází další pejskařský obchod Loype. Dovnitř můžete se svým pejskem. V rámci Loype se nachází i kavárna, kde můžete spolu se svým čtyřnohým mazlíčkem posedět. Mezi sortiment Loype patří např. pamlsky, obojky či targety. Pamlsky skladují ve velkých dózách, ze kterých si pak můžete nabrat kolik chcete, prodavač/ka na podkladně Vám to zváží, Vy zaplatíte za váhu a máte hotovo! Mají zde také velký výběr Nonstop Dogwear postrojů, takže pokud ten pravý pro Vašeho pejska pořád sháníte, třeba se na Vás štěstí usměje!
Adresa: Budečská 1026/14, 120 00 Vinohrady, Česko
Jak se tam dostat?: stanice tramvaje Šumavská, poté 3 minuty pěšky
Otevírací doba: pracovních dnech 11-19, v soboty 10 -16, v neděli zavřeno
Odkaz na stránky: https://www.loype.cz