backcountrymtb.org

Witaj na backcountrymtb.org! To miejsce luźno traktujące o przygodzie w górach, koniecznie w kraciastej koszuli, z brodą i suszoną wołowiną. Jesteśmy pewni, że do przygody wystarczą same góry, ale wtedy nie byłoby o czym pisać...

endendurouro

Czyli epickie wycieczki przez dzikie kraje. Coś co robimy od samego początku i o czym piszemy od zawsze. Od tego zaczynaliśmy, ale mało piszemy, bo nie można pisać o tym gdzie jeździmy. Taka przekopyrtka.

gravel

Nie pozostajemy oporni wobec mody i po górach szwendamy się również na gravelach. Też fajnie. Tutaj możemy pisać więcej, bo na gravelach można jeździć wszędzie i nie trzeba się potem wstydzić.

o backcountrymtb.org

Projekt backcountrymtb.org tworzą zaprawieni w górskiej przygodzie, kolekcjonerzy mocnych wrażeń.

Piszemy o miejscach z dala od uczęszczanych szlaków, inspirując do podjęcia wysiłku, wyjścia poza swoją strefę komfortu i odnalezienia świętego grala enduro – arcysingla Twojego życia.

Motyw przewodni #EXPLOREMORE jest naszym zobowiązaniem do ciągłego przekraczania granic w poszukiwaniu najlepszych miejscówek do jazdy, nie tracąc przy tym przyjemności z doświadczania natury w pierwotnym jej stanie.

Ponieważ często jesteśmy "poza biurem" najlepiej śledzić nasz profil na facebooku i instagramie. Jeśli chcesz skontaktować się z nami mailowo, pisz na adres: info@backcountrymtb.org