ARÇELİK BALÇOVA SERVİSİ

ARÇELİK ÖZEL SERVİS

Bakım onarım işinde ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti İzmir tüm noktalarına en kısa sürede götürmeyi amaç edindik. Balçova Arçelik Servisi Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz sayesinde gün geçtikçe daha geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamirinin yanı sıra yedek parça değişimi ve bakımı için de bizden destek alabilirsiniz. Son derece geniş bir hizmet alanımız bulunur. İşini özenle yapan teknik servis ekibimiz, bütün model beyaz eşyaları için yeterli bilgiye sahiptir. Arçelik Balçova Servisi olarak dolayısıyla arızalar için bize başvurduğunuzda kısa süre içerisinde gerekli olan hizmet yerine getirilir. Bahsi geçen hizmetler arasında; tamir, bakım ve yedek parça değişimi bulunur. Beyaz eşyaların işlevini yerine getirmesini sağlayan sistem aksamlarında birtakım problemler meydana gelir. Örneğin buzdolabı motorunun yanması söz konusu arızalar arasında yer alır. Bu gibi durumlarda daha önce birçok defa benzer arızalarla ilgilenmiş bir özel servisle çalışmanız yararınıza olur. İzmir Balçova Arçelik Servisi olarak, uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeyle arızalarda gereken aksiyonu hızlıca alırız. İşinde yetkin teknik servis ekibimiz, bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşır. Böylece tamir, bakım ve parça değişimi için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. 

Balçova Arçelik Servis

Bakım onarım işinde süreç oldukça şeffaf bir şekilde yürütüldüğü için müşterilere tamir aşamaları hakkında bilgi sahibi olma imkanı verilir. Ardından tamir işlemine vakit kaybetmeden başlanır. Teknik servis ekibimiz, cihazların onarımı için gerekli olan tüm ekipmanları yanında taşır. Son derece gelişmiş ve son teknoloji tamir ekipmanları kullanıldığı için işlemler hızlıca yerine getirilir. Ayrıca arıza tespitinde ve tamirinde hata payını minimum seviyeye indirir. Arçelik Balçova Servisi yerinde tamirin mümkün olduğu durumlar için hazırlı olarak size ulaşır. Bu sayede hızlıca tamamlanan onarımlar için nakliye süreçleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Gezici teknik ekibimiz, bahsi geçen beyaz eşyaların periyodik bakımlarını kısa sürede tamamlar. Klima kombi bakımı gibi son derece önemli olan işlemlerde titiz bir çalışma yürütür. Bu sayede cihazların istenilen hızda ve performansta çalışmasına yardımcı olur. Özenle yapılan klima bakımıyla filtrelerin istenilen düzeyde çalışması mümkün olur. Balçova Arçelik Servisi ayrıca kötü koku gibi istenmeyen durumların da önüne geçilir. Kombi bakımı ise kış aylarında evinizin istenilen düzeyde ısınmasını ve sıcak suya daima sorunsuz bir şekilde ulaşmayı mümkün kılar. Bununla birlikte bahsi geçen cihazların gürültü yapmadan çalışması da profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz bakım hizmetiyle mümkün hale gelir. 

ARÇELİK SERVİSİ

Sunduğumuz bir diğer hizmet de yedek parça değişimidir. Balçova Arçelik Servisi Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar kimi zaman tek bir parçadan kaynaklanır. Bu durumda ilgili parçanın değişimini yapmak cihazın yeniden işlevini yerine getirmesine izin verir. Yedek parça değişiminde orjinal ve garantili parçaların kullanılması uzun vadede yararınıza olur. Arçelik Balçova Servisi teknik servis ekibimizin araçlarında yer alan bu parçalar sayesinde beyaz eşyalar uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışır. Cihazlarla tam uyum sağlayan orijinal parçaların değişimi son derece pratik bir şekilde yapılır. Ayrıca garantili oldukları için de aynı parçada meydana gelen arızalar için bizden tekrar hizmet almanız mümkün hale gelir. Balçova Arçelik Servis teknik servisin yaşam alanlarınıza ulaşması için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek görevini hızla yerine getiren ekibimiz, günlük rutininize sorunsuz bir şekilde devam etmenizi mümkün kılar. Arıza türleri için yeterli sayıda personel sağlandığı için tamir, bakım ve yedek parça değişimi oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Arçelik Balçova Servis olarak günün belirli saatlerinde aktif olarak hizmet veririz. Çözüm odaklı müşteri danışmanlarımız mesai saatleri içerisinde daima ulaşılabilir bir özellik taşır.