Adaptacja monitorów studyjnych APS na potrzeby odtwarzania muzyki w domu

Aktywne monitory studyjne Audio Pro Solutions zapewnią w domu wiarygodne odtwarzanie muzyki z PC i są bardziej praktyczne od szafy pełnej tradycyjnego sprzętu
Zgraj APS Klasik z umeblowaniem


Indywidualny stojak dla optymalnego ustawienia monitorów

podłoga / biurko / ściana

Obicie obudowy dowolną tkaniną dopasowaną do mebli


Aktywne monitory studyjne APS - Klasik to wyjątkowo korzystna oferta

  • Mają lekką 19mm kopułkę wysokotonową zapewniającą detaliczny dźwięk i doskonałe charakterystyki kierunkowe. Jest to wysokiej klasy konstrukcja norweska z aluminiową kopułką i podwójnym magnesem.
  • Precyzyjny i szybki bas ze szczegółową średnicą to zasługa świetnego 7 calowego woofera z silnym i zaawansowanym technologicznie obwodem magnetycznym. Jest to także zaawansowana konstrukcja norweska z celulozową membrama i gumowym zawieszeniem .
  • Zwrotnica została zaprojektowana w Audio Pro Solutions z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy zestaw monitorów jest indywidualnie kalibrowany względem wzorca i parowany.
  • W parze monitorów są 4 wzmacniacze 75 watt, które pozwalają stabilnie odtwarzyć muzykę w domu. Są to wzmacniacze konstrukcji APS z półprzewodnikami pracującymi w optymalnej klasie AB.
  • Pasmo przenoszenia w polu swobodnym: +/- 2 dB dla 35 Hz - 25 kHz
  • SPL w polu swobodnym @ 1m Peak: 111 dB dla stereo (para)

Dane producenta (pdf): Specyfikacja (en), Instrukcja (pl)

Monitory studyjne Audio Pro Solutions dla indywidualnego dostosowania do umeblowania w domu są do zamówienia w sklepowej witrynie Audioplanet

Szczegóły ich adaptacji są do ustalenia mailowo:

O sklepie Audioplanet

Dzielimy się z państwem naszą pasją do produktów które używamy na co dzień.

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją dźwięku i muzyki. Nasza współpraca z APS sięga samych początków tej firmy. Współpracujemy już na etapie koncepcyjnym oraz w fazie testów prototypowych. Dysponujemy całą gamą APS i pracujemy na nich codziennie. Znamy je od podszewki. W naszym studio AudioPlanet będą mieli państwo okazję posłuchać każdego modelu oraz porozmawiania na ich temat z doświadczonym realizatorem dźwięku. Zachęcamy również gorąco do testów we własnym pomieszczeniu. Oferujemy również wynajem głośników.

Wykonanie usługi tapicerskiej

Sopot, ul. Fryderyka Chopina 12

na mapie Google

Niezależne testy APS Klasik

Zalety podane przez "Estrada i Studio"

(test w 2015 starszego modelu APS Klasik)

+ dobre brzmienie w całym zakresie pasma

+ możliwość korekcji charakterystyki

+ niewielkie gabaryty przy wykorzystaniu 7-calowego woofera

+ znakomita charakterystyka kierunkowa

+ precyzyjna stereofonia

+ punktualny bas

+ wysoka jakość wykonania

+ atrakcyjna cena

Podsumowanie profesjonalnych recenzji APS Klasik w serwisie e-Muzyk

Przez nasze redakcje (E-MUZYK.pl i PortalStudyjny.pl) przewinęło się wiele różnych monitorów studyjnych różnych marek. A ponieważ dysponujemy znakomitym pasywnym przełącznikiem ze sterowaną cyfrowo krosownicą 2 x 8 i na bieżąco mamy podłączone 3 lub 4 pary monitorów, warunki do porównań okazują się optymalne. Stąd przez nasze studio testowe przewija się wielu realizatorów i producentów :-) I możemy potwierdzić, że w zasadzie z każdego z “pojedynków” w ciągu ostatnich 9 miesięcy APS KLASIK wychodził z tarczą :-)

O producencie monitorów APS

Audio Pro Solutions tworzą ludzie z pasją – projektanci, muzycy, inżynierowie dźwięku. Współpracują z ośrodkami naukowymi z Polski i zagranicy. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania urządzeń do zastosowań studyjnych pozwala im zaoferować produkty wysokiej jakości dedykowane entuzjastom perfekcyjnego brzmienia. Gotowe projekty wdrażane są do produkcji przy zachowaniu maksymalnej dbałości o jakość końcowego produktu. Pełną kontrolę nad tym daje użycie profesjonalnych narzędzi projektowo-pomiarowych na każdym etapie powstawania produktu.

APS GERMANO ACOUSTICS AEON 2 to owoc współpracy między firmą APS i sławnym studiem nagraniowym Germano z Nowego Yorku. Monitory te łączą w sobie całe nasze doświadczenie i wiedzę na temat dźwięku. Zaprojektowaliśmy je z największą troską o każdy detal i z myślą o stworzeniu doskonałego narzędzia dla profesjonalistów. Monitory AEON 2 to perfekcyjnie dopracowane charakterystyki amplitudowa i fazowa, wysokiej klasy przetworniki, doskonałe wzmacniacze o minimalnych zniekształceniach i dużej mocy.

Aktywny monitor studyjny Coax zaprojektowany został do pracy w polu bliskim. Dzięki zastosowaniu głośnika koaksjalnego, uzyskaliśmy punktowe źródło dźwięku, którego charakterystyki kierunkowe nie zmieniają się wraz ze zmianą odległości. Taka konstrukcja monitora Coax czyni z niego doskonałe narzędzie do kontrolowania stereofonii, budowania planów przestrzennych i pozycjonowania źródeł pozornych.

PC do odtwarzania muzyki ?

Optymalne konfiguracje jako współczesny magnetofon domowy

i odbiornik cyfrowych transmisji

Szczegóły do ustalenia mailowo:

office(at)soundpc.art.pl