Podróże za (nie) jeden uśmiech

Ostatnia wyprawa

...zagubione w dżungli niezwykłe budowle, twierdze starożytnych miast królestwa Majów czy nurkowanie w krystalicznie czystych wodach cenoty...

Witam!

Nazywam się Anula Witkowska i jestem pilotem wycieczek. Przez wiele lat pracowałam również w charakterze nauczyciela i lektora języka angielskiego, choć od początku, to właśnie podróże były moją pasją.

Jestem osobą otwartą, kreatywną, szukającą wyzwań w życiu, a przy tym odpowiedzialną w sytuacjach kryzysowych i zdolną do szybkiej reakcji. Niezmiernie lubię pracę z ludźmi, zarówno z dorosłymi jak i grupami młodzieżowymi, z którymi zawsze bardzo dobrze się rozumiem.

Pilotowanie to zajęcie które daje mi bardzo dużo satysfakcji, ale równocześnie wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Kierunki przeze mnie realizowane to: Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Malta, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Turcja, Rumunia i wiele stolic europejskich ( Paryż, Londyn, Praga, Budapeszt, Bruksela, Sofia, Bukareszt, Rzym i inne). Niemniej jednak chętnie odpowiem na każde inne wyzwanie.