EQUIP DE MESTRES

EQUIP DE MESTRES - CURS 2022 - 2023


CICLE PETITS

EI3A Núria Cura / ncura@antonibalmanya.cat

EI3B Rodrigo Miranda / rmiranda@antonibalmanya.cat

Mercè Ricarte (TEEI).

EI4A Elisabet Checa / echeca@antonibalmanya.cat

EI4B Laura Cornet / lcornet@antonibalmanya.cat

EI5A Alba Sánchez / asanchez@antonibalmanya.cat

EI5B Neus Sagrera / nsagrera@antonibalmanya.cat

Mestra d'anglès i reforç: Marta Heredero / Núria Mata

Mestra de psicomotricitat i reforç: Maribel Mora

Coordinadora de cicle: Alba Sánchez

CICLE MITJANS

1rA Carmen Zaragoza / czaragoza@antonibalmanya.cat

1rB Patricia Obando / pobando@antonibalmanya.cat

2nA
Carla Álvarez / calvarez@antonibalmanya.cat

2nB Elia Romero / eromero@antonibalmanya.cat

3rA Judith Alcaide / jalcaide@antonibalmanya.cat

3rB Josep Ramon Ibarra / jibarra@antonibalmanya.cat

Mestra d'anglès: Maite Vargas

Coordinadora de cicle: Arantxa Rodríguez

CICLE GRANS

4tA Àngela Tortosa / atortosa@antonibalmanya.cat

4tB Elena Madrilley / emadrilley@antonibalmanya.cat

5èA Teresa Rubert / trubert@antonibalmanya.cat

5èB Sergi Fernández / sfernandez@antonibalmanya.cat / Laura García

6èA Fran Ferrando / fferrando@antonibalmanya.cat

6èB Miquel Zambrana / mzambrana@antonibalmanya.cat

Mestres de reforç: Sergi Fernández/Laura Montolio, Mercè Fernández i Josep M. Corrales

Coordinadora de cicle: Teresa Rubert

ESPECIALISTES

Música: Annabel González / Mireia Margarit

E. Física: Olga Zapatero

Anglès: Maite Vargas, Carmen Zaragoza, Àngela Tortosa, Teresa Rubert, Fran Ferrando

Aula d'acollida: Andrea Muñoz

Religió: Laura Cebrián

E. Especial: Arantxa Rodríguez i Maria Fernández.

EQUIP DIRECTIU

Director: Josep Maria Corrales

Cap d'estudis: Mercè Fernández

Secretària: Maribel Mora

PERSONAL DE SUPORT

Conserge: Roman Puigmartí / Eva Escudero

Administrativa: Santiago Prieto / Judit Viñas

Vetlladors: Emma Giménez, Àxel González