Мотиваційний лист

Матеріали до мотиваційного листа, що підтверджують викладену в листі інформацію щодо особистих успіхів, здобутків, участі у конкурсах, олімпіадах (копії дипломів, грамот, сертифікатів тощо) надсилаються  на електронну скриньку:

almedu.org@gmail.com 

У темі листа обов’язково необхідно зазначити «Прізвище, ім’я, по батькові – матеріали до мотиваційного листа», а в тексті листа  вказати: освітньо-професійна програма (Сестринська справа, Лікувальна справа, Акушерська справа, Стоматологія ортопедична).

ПОРЯДОК ПОДАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ 

Коледж приймає мотиваційні листи від абітурієнтів на основі базової середньої освіти ( після 9 класів) в період із 1 липня до  18.00 години 13 липня 2024 року.


Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) прийом мотиваційних листів здійснюється:

СТРУКТУРА МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ 

Обсяг 1-2 сторінки формату А4 (~ 100-500 слів); формат - документ Word;  Шрифт - 12 — 14; інтервал - 1 — 1,5; абзацний відступ - 1 -1,25; вирівнювання - по ширині.

Лист має бути написаний за чіткою структурою. Структура мотиваційного листа повинна містити «шапку», звертання, вступ, основну та заключну частини.

«Шапка» – частина листа, де містяться відомості про адресата (назва закладу освіти, прізвище та ініціали особи, якій адресується лист) та адресанта (прізвище, ім’я, по-батькові, адреса для кореспонденції та електронна адреса, номер телефону), яка розташовується у правому верхньому куті листа.

Звертання призначене для надання листу офіційного характеру та привертання увагу адресата (наприклад: «Шановна Наталіє Олександрівно!»). Звертання виділяється напівжирним шрифтом та/або курсивом і вирівнюється по центру.

Вступ – коротка вступна частина передбачає окреслення напряму викладу, має містити мету написання мотиваційного листа. Вступ розміщується через один рядок після звертання, який є першим абзацом листа. У цьому абзаці викладається його мета і причина написання (наприклад: «Звертаюся до Вас у зв’язку з…»). У цій частині коротко пояснюються причини обрання Коледжу і як навчання у ньому сприятиме професійному розвитку й зростанню абітурієнта. Основна частина структурується на кілька абзаців, що мають текстово завершений вигляд. Ця частина починається з другого абзацу мотиваційного листа та може складатися з двох-трьох абзаців. Її можна розпочати з характеристики професійних цілей вступника, описати, що саме цікавить в обраній ним освітній програмі та професії, ким він бачить себе після завершення навчання. У наступному абзаці вступнику потрібно описати:

Важливою складовою мотиваційного листа може бути інформація про особисті навички, необхідні для здобуття окремих професій та подальшої успішної роботи за фахом. Варто описати альтернативні варіанти вибору професії, чому зупинилися саме на цій.

Можливо, навести приклади осіб, які рекомендували на навчання в коледжі.

Заключна частина має завершуватися коротким підсумком у два-три речення, які підтверджують готовність вступника навчатися і вказують на його впевненість у правильному виборі освітньої програми

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА 

Основними критеріями оцінювання мотиваційного листа є:

Мотиваційний лист вступника оцінюється від 100 до 200 балів відповідно до критеріїв

Критерії.pdf

ЗРАЗОК МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

Взірець-для-прикладу-Мотиваційний-лист.pdf