AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OD PRODUCENTA ALVOSOFT

PRODUKT DOSTAWA CERTYFIKATY KONTAKT

Firma ALVOSOFT Sp zoo istnieje na rynku od 2014 roku i prowadzi działalność, która ma na celu rozpowszechnienie użytkowania biopaliw stałych na rynku polskim, włoskim, czeskim. Pragniemy zaoferować Państwu rozwiązania dotyczące wykorzystania energii odnawialnej, po przez dystrybucję biopaliw Prowadzimy sprzedaż detaliczną hurtową.(pellets, brykiet).

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem pelletu firmy Peletivsvit, jest godna zaufania, posiada doskonałej jakości pellet (Certyfikat ENPlus ID-No.: UA 013 stanowi dla wszystkich niepodważalny dowód na to, że produkowane przez danego producenta wyroby spełniają wymagania międzynarodowych standardów jakościowych).

ALVOSOFT JEST UPOWAŻNIONA DO INTERESÓW PRODUCENTA NA CAŁYM TERYTORIUM RZECZYPOSPOLITY POLSKIEJ.

Dlatego nie ponosimy dodatkowych opłat za produkty.


LIST DYSTRYBUCYJNY
WSPÓŁPRACAWysokokaloryczny, ekologiczny pellet to tani opał, nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych paliw. Posiadamy bogatą ofertę pelletu o granulacji 6 mm w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy nasz pellet głównie na terenie Województwa Łódzkiego, ale trafiamy również do Klientów z całej Polski. . Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią pelletu.Jako hurtownia możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne ceny peletu.
DOSTAWADostawy pelletu realizujemy pojazdami które mogą jednorazowo zabrać od 2 do 8 ton pelletu. Różnorodność gabarytów pojazdów pozwala nam na pokonanie barier architektonicznych w realizacji dostaw do klientów.Dzięki współpracy z doświadczonymi przewoźnikami realizujemy dostawy cało pojazdowe 24 tony, jesteśmy w stanie zrealizować każde zmówienie w odpowiednim dla klienta terminie.