Aiz Durvīm

Tagad domāju, vai tās ir bailes, kas man liek runāt par šīm lietām tikai ar tādu ļoti šauru loku? Vai arī tomēr iekšēja izpratne vai nojauta par to, ka katram ir jānonāk pie tāda apzinātības līmeņa, kad ir gatavība redzēt tālāk par acīmredzamo.

Lai nu kā, ir ļoti daudzi, kas saprot, par ko ir stāsts un par ko runāsimies šeit. Jau no 2012.gada šīs sarunas aktīvi ir notikušas Sirds Ceļa Skolas ietvaros un domāju par parakstīšanās sistēmu uz jauno sezonu...

Pašlaik šī tāda slepenā lapa:), kas tiek izsūtīta tikai pēc pieprasījuma.

No septembra visi mani resursi būs vienkopus jaunā vietnē ar pierakstīšanās sistēmu. Tur būs raksti plašam lokam brīvā pieejā un šāda tipa raksti tiem, kas ir gatavi.

Sociālie tīkli, kas atņem laiku, izvietojot informāciju, atņem laiku ne tikai tādēļ, ka tajos tiek šauts ūdenī- uz dullo, zīlējot un cerot, ka trāpīs/nonāks pie tiem, kam rezonē šī info un ir gatavi to dzirdēt, bet ļoti bieži tā nenotiek. Jo FB algoritmi tavā slejā saliks sunīšus, kaķīšus un receptes bez gala, liekot domāt, ka lielākai daļai no Taviem ''draugiem''nav ko darīt :D.

Kamēr patiesi svarīgas lietas un informācija pazūd, vai jātērē milzīgs laiks, lai to atrastu.

Uzskatu, ka sociālo tīklu efektivitāte ir zudusi. Pasaulē ir sācies virtuālo kopienu laiks, kad cilvēki paši izvēlās pie kā iet un, ar ko mijiedarboties, nevis meklējās pa sociālajiem tīkliem :) Virtuālā kopiena tā ir domubiedru satikšanās platforma ar skadri atrunātām attiecībām, bez reklāmām un liekas informācijas :)

Man šķiet, ka mēs visi to esam pelnījuši! :)