Сайт агрономічного відділення Новочорторийського державного аграрного технікуму

Ми раді вітати Вас на нашому сайті

Швалюк Володимир Леонідович

завідуючий агрономічним відділенням

email: shvalyukvl@gmail.com

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, нехай серце співає, творить і любить! На душі хай буде тепло і затишно. Здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Зі святом!

Запрошуємо на навчання

на спеціальність Агрономія

Ви енергійні, активні, спостережливі,

мрієте стати успішними!

Ми чекаємо саме на Вас!

НДАТ Агрономи (1).mp4
«Ніяка нація не зможе досягти процвітання, доки вона не усвідомить, що орати поле – таке ж гідне заняття, як і писати поему.» Джордж Вашингтон

Ми аграрна країна, з найродючішими чорноземами — не маємо права цим багатством не скористатися, тому аграрний сектор я розглядаю як найбільш перспективний для нашої країни, а професію агронома — як найбільш актуальну. Якщо охарактеризувати наш фах коротко, то це: актуальність, перспектива, розвиток. Ми повинні чимдалі відходити від шаблонних правил. Добре, що є доступ до кращих світових, європейських технологій. Без новітніх систем навігації, мобільного контролю за посівами, керованої техніки, раціонального використання ресурсів неможливо ефективно розвиватися.

Тим, хто збирається пов'язати своє життя з агрономією, раджу максимально завантажитись теоретичними знаннями з основних класичних предметів — агрохімії, грунтознавства, рослинництва. І обов'язково вчити іноземні мови.

Упевнений у головному - хто глибоко занурився у професію агронома, той ніколи її не залишить.